dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

773 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

507 870 zł31 m² 16 148 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Stare Miasto,Wrocław

495 000 zł50 m² 9 959,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Doskonale skomunikowane dwupokojowe mieszkanie w centrum przy Głogowskiej. Idealne pod inwestycję. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

733 000 zł49 m² 14 862,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Budynek apartamentowy, 2 pokoje , taras , ogródek, 2011 , winda, ochrona Do sprzedaży bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i dużym balkonem , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

4 400 zł51 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest przy rzece, zaledwie 1 km od wrocławskiego Rynku! Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Wrocław

5 999 zł140 m² 42,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

I invite you to rent an apartment in the heart of the city - the prestigious Wierzbowa 3 building. The property consists of: a spacious living room connected to a large, air-conditioned veranda is.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

971 998 zł71 m² 13 669 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg164-rz zalety mieszkania: - garderoba - korytarz z miejscem na szafę - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - oddane do użytku - mieszkanie w centrum, ale wśród zieleni - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 780 245 zł129 m² 13 845 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg169-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - salon z aneksem 48m2 - taras 32m2 od strony południowej- korzystaj ze słońca do końca dnia - aneks kuchenny 4,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

968 559 zł84 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg099-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - gotowe do odbioru- zapraszam do obejrzenia - przedpokój z miejscem na dużą szafę wnękową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 159 000 zł98 m² 11 777 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg100-rz Zapraszam do obejrzenia. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - gotowe do odbioru- zapraszam do obejrzenia - przedpokój z miejscem na dużą szafę wnękową - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

777 342 zł38 m² 20 489 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

425 000 zł36 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję nieruchomość położoną we Wrocławiu przy ulicy Kolejowej. Mieszkanie jest na 7 piętrze 8 kondygnacyjnego bloku z widną. Na powierzchnię 36 metrów składają się: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

16 000 zł118 m² 136 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachu Opiekun oferty: sdp Nieruchomości tel. licencja pfrn nr 28332 Na wynajem luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachu. Otoczenie: luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł66 m² 66,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 3 pokojowy apartament 66 m kw Wysoki standard w rewelacyjnej lokalizacji, 10 min pieszo do Starego Rynku ulica Świdnicką .Mieszkanie czyste ,zadbane, podłogi z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

492 558 zł26 m² 19 316 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł39 m² 77,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

@witajwiglica Eleganckie mieszkanie typu studio do wynajęcia w samym sercu miasta! To mieszkanie oferuje wygodę, bezpieczeństwo i luksusowy styl życia. Położone na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 075 468 zł55 m² 19 381 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

476 777 zł25 m² 18 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

575 035 zł45 m² 12 652 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

594 358 zł46 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości tel. Duże 1-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia oddzielnej sypialni, z dużym tarasem (32,42 mkw) i garderobą. Do własnej aranżacji. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

823 650 zł38 m² 21 749 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 269,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Samo centrum! Mieszkanie położone tuz obok Placu Kościuszki. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie na V piętrze bez windy. Ogrzewanie miejskie! Ciepła woda miejska! Mieszkanie dla młodych, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

776 197 zł56 m² 13 965 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg234-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - oddane do użytku - mieszkanie dwustronne - sypialnie od strony północnej - salon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Stare Miasto,Wrocław

990 000 zł56 m² 17 773,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1580

Wrocław. Rynek. 2pak 2 pokojowych mieszkań na wrocławskim Rynku do zarabiania na wynajmie! Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal prestiżowy adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł77 m² 11 255 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg097-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 77,30m2 Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

559 000 zł37 m² 15 173,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie - idealne pod wynajem - balkon stare miasto - blisko odry - oddanie 4q 2023 R. *** bez prowizji *** W odznaczających się harmonijną i stonowaną estetyką budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:11/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam stylowe mieszkanie, w prestiżowej lokalizacji atal towers II, tuż nad Odrą, zaraz obok wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ ul. Podwale Ilość pokoi: 2 Metraż: 54 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3 Informacje dodatkowe: do mieszkania przynależy piwnica o metrażu 9 m2. W łazience będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

800 416 zł62 m² 12 895 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg218-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - narożne 2 -stronne - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - długi aneks kuchenny prawie 5m - balkon 10m2 - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

839 711 zł71 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg219-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - 2 łazienki- jedna przynależna do sypialni - długość aneksu ok 6m - korytarz z miejscem na dużą szafę - balkon 22m2 od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

692 000 zł44 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Viktoria Teczowa lokum 44m2 garaz piwnica cenia! Na sprzedaż ładne, jasne, wygodnie zaaranżowane mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na osiedlu Victoria przy ul. Tęczowej. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

460 000 zł40 m² 11 645,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 39,5 m2, w pełni rozkładowe, blisko centrum, z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą w pobliżu, ul. Kruszwicka, boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

1 990 zł45 m² 44,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem *zamykany parking dla mieszkańców pod blokiem *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *45 m2, 4 piętro *w pobliżu wyższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

989 896 zł77 m² 12 801 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg076-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - oddane do użytku - duży balkon ok 20m2 od strony południowej - przestronny przedpokój miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

589 257 zł39 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,00 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 100 000 zł64 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament o łącznej powierzchni 64 m . Położony jest na szóstym piętrze Apartamentowca Justin Center w ścisłym centrum rynku. Lokal wynajmowany jest aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

445 000 zł36 m² 12 361,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wygodne i kompaktowe mieszkanie dwupokojowe 36 mkw, znajdujące się na 7 piętrze w 8 kondygnacyjnym bloku z windą. Mieszkanie do własnej aranżacji :) składające się z 2 pokoi,.