dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

775 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

775 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śrutowa

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! do wprowadzenia od zaraz! Serdecznie polecam na wynajem nowoczesny, trzy pokojowy apartament znajdujący się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

680 000 zł58 m² 11 724,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Ścisłym Centrum Wrocławia. Grabiszyn / okolice ul. Stalowej. Pełna komunikacja: autobusy i tramwaje Liczba pokoi: 3 Umeblowanie: pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

429 900 zł30 m² 14 573 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Cesja Umowy Deweloperskiej/1 pokojowe/29,5m2/balkon/kępa mieszczańska/river point Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie z widokiem na Park Mieszczański! -słoneczny apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

577 875 zł46 m² 12 478 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Numer oferty: lg049-rz oraz podatku pcc. Polecam szczególnie osobom, które z jednej strony chcą mieszkać w sercu miasta, z drugiej - cenią sobie kameralną atmosferę. Interesująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wszystkich Świętych

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz! Piękne i przestronne mieszkanie w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie ma 47 metrów, składa się z dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju i oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

1 999 000 zł96 m² 20 749 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: telefon apartament 500 m od Rynku! Przestronne mieszkanie, o projektowanej powierzchni 96,34 m2, znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

500 000 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację nieruchomości inwestycyjnej zlokalizowanej w centrum miasta! tel. Kilka faktów: wszystkie media miejskie Mieszkanie zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sądowa

Stare Miasto,Wrocław

499 365 zł69 m² 7 210 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Sądowej. Nieruchomość jest w pełni rozkładowa. Idealna pod wynajem. Mieszkanie usytuowane przy ul. pl.Legionów :) OPIS MIESZKANIA: W 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

429 900 zł30 m² 14 573 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Cesja Umowy Deweloperskiej/1 pokojowe/29,5m2/balkon/kępa mieszczańska/river point Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie z widokiem na Park Mieszczański! Realizacja Listopad 2023 opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

429 000 zł48 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

48,5 m2 w ścisłym centrum piłsudskiego/świdnicka. Pełny rozkład media miejskie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w ścisłym centrum Wrocławia. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

515 000 zł53 m² 9 792,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

(Don't hesitate to contact me in English). Polecam na sprzedaż 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie (52,59m2), idealne dla pary w samym centrum (stare Miasto) W pobliżu znajduje się dużo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 524 600 zł84 m² 18 087,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0 % prowizji dla kupującego! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! apartament typu premium, dla osób ceniących sobie przede wszystkim fantastyczne widoki! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

680 000 zł56 m² 12 175,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wrocław, stare Miasto, mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i ogrzewaniem miejskim. Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55,85m2 z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł24 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta działu sprzedaży milton grupa nieruchomości Do zaoferowania posiadam mieszkanie 23.5 m2 na ul. Tęczowej w nowym budownictwie. Mieszkanie umeblowane z balkonem oraz komórka lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

628 000 zł48 m² 13 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,40 m z tarasem około 40mkw! Położone jest na wysokim parterze w nowym budownictwie na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

435 000 zł46 m² 9 456,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji z bezpośrednim dojazdem do Rynku? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj to ogłoszenie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł45 m² 89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na ulicy Sikorskiego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

760 000 zł69 m² 11 007 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Jasne i przestronne mieszkanie z 2 sypialniami o powierzchni 69,05 m2 usytuowane na 1 piętrze czeka na Ciebie! Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł61 m² 62,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie- pierwszy najem Lokalizacja: stare miasto/tęczowa Ilość pokoi:3, rok budowy: 2017, metraż: 61m2, kuchnia: aneks, piętro: 1/6, nowe budownictwo z 2017 z windą, informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kręta

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł61 m² 57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: ***wolne od zaraz*** apartament Apartament znajduje się na VI p. budynku z windą przy ul. Krętej, jego metraż liczy 61 m2 na co składają się: - w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

300 000 zł27 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 27 m2 w okolicy ul. Jęczmiennej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w czteropiętrowym bloku. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

985 000 zł49 m² 19 951 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49,37 m2 z dużym, zadaszonym balkonem 10,62 m2 znajdujący się na 15 piętrze w ścisłym centrum Wrocławia. Widok na rzekę oraz panoramę Wrocławia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

274 863 zł17 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny mikroapartament w centrum Wrocławia, położony w pobliżu centrum biznesu i luksusowych inwestycji. Nieruchomość inwestycyjna, więc atutem inwestycji jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

370 000 zł40 m² 9 282,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o powierzchni 36,66 m2 położone na wrocławskim Przedmieściu Świdnickim to idealny wybór dla studentów/młodej pary lub pod inwestycję, dzięki czemu przyszłościowo może być do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słubicka

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, przy ul. Słubickiej - Stare Miasto we Wrocławiu. W pobliżu ulicy Legnickiej i ch Magnolia Mieszkanie składa się z: salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł64 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe (2 pokoje, salon z aneksem, łazienka) na osiedlu Locum Victoria. Dwustronne wschód-zachód; 2 balkony. Wyposażenie jak na zdjęciach. Jeden z pokojów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

587 400 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, nieopodal Renomy! Idealna inwestycja! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Oferuję Państwu rozkładowe, dwustronne mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

530 456 zł36 m² 14 545 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny 2 - pokojowy apartament w centrum Wrocławia, położony w pobliżu centrum biznesu i luksusowych inwestycji. Nieruchomość inwestycyjna, więc atutem inwestycji jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

395 000 zł37 m² 10 621,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 - ul. Dobra Na wskazaną powierzchnię składa się: * Salon z balkonem francuskim * Przytulny Pokój * Ergonomiczna Kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

459 900 zł47 m² 9 785,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 47mkw i składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - sypialni - osobnej kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

409 000 zł29 m² 14 236 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Kawalerka na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł54 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Вы можете обращаться ко мне на русском языке. Lokalizacja: stare Miasto okolice ul. Nabycińska Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 53,5 m2 Kuchnia: otwarta Piętro: 4/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum, dwupokojowe z balkonem w niskim budynku blisko pl. Legionów. Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne, z oddzielnią kuchnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w okolicach ulicy Tęczowej. Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu, budynek otoczony jest zielenią, położony z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w okolicach ul. Legnickiej i Centrum Handlowego Magnolia. Mieszkanie znajduje się na pięknym monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

655 000 zł36 m² 18 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmieście świednickie Dosprzedania wykończone i urządzone mieszkanie dwu pokojowy z balkonem w komfortoweji prestiżowej inwestycji z 2021r. na Przedmieściu Świdnickim, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł38 m² 11 825,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Kawalerka na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

820 000 zł67 m² 12 242,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,98 m2 na Starym Mieście! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Mieszkanie, zlokalizowane na piątym piętrze, składające się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

459 900 zł47 m² 9 785,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł26 m² 87,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz klimatyzowana kawalerka w inwestycji Justin Center przy Galerii Dominikańskiej. Kawalerka zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

575 000 zł45 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, dwu- pokojowe mieszkanie. Idealna lokalizacja pod inwestycję. Atrakcyjna cena. *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Mieszkanie położone w sąsiedztwie Parku.