dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

763 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

763 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

990 000 zł124 m² 7 983,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Stylowy i przestronny apartament w doskonałej lokalizacji - 200m od rynku. Duże - 124m kw, w pełni wyposażone, klimatyzowane i ciche mieszkanie dla rodziny, pary lub osoby wymagającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

527 000 zł39 m² 13 513 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Całe wyposażenie pozostaje do dyspozycji kupującego apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp link do video: serdecznie polecam stylowe mieszkanie, w prestiżowej lokalizacji atal towers II, tuż nad Odrą, zaraz obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam piękne, stylowe, mieszkanie niedaleko wrocławskiego Rynku na Starym Mieście. Lokalizacja: stare Miasto Ilość pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Wrocławskim Rynku! *bez prowizji od najemcy!* Świetne mieszkanie idealne dla pary lub przyjaciół. Powierzchnia mieszkania wynosi 54 m2, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

912 808 zł68 m² 13 373 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel: nowoczesne osiedle dla osób ceniących sobie ciszę, spokój I tereny zielone. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł62 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem lokal usytuowany na wysokim parterze w dobrze utrzymanej kamienicy, doskonale nadający się na kancelarię prawnicza, notarialną. Lokalizacja - usytuowane bezpośrednio przy Sadzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł66 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 66 m2 w ścisłym centrum Wrocławia! *oferta na wyłączność* *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Oferuję Państwu na wynajem rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

590 000 zł48 m² 12 292 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży gotowe mieszkanie do wprowadzenia na ul.Kotlarskiej tuż przy Rynku. Rozkładowe 3 pokojowe po remoncie dobre na inwestycje. zapraszam Powyższe informacje dotyczące nieruchomości zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

419 000 zł42 m² 9 896 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 2 pokoje na starym mieście Nieruchomość o powierzchni 42,34m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym ok. 22,20m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł38 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: email: serdecznie polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy rzece Kępa Mieszczańska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę najmu kawalerki, o powierzchni 34 m 2 mieszczącą się przy ul. Księcia Witolda 15. 5 minut piechota od Wrocławskiego Rynku W pobliżu restauracje, muzea, atrakcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Stare Miasto,Wrocław

325 000 zł37 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970r. z windą na w okolicach Powsańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 292 000 zł76 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 76 m2 w prestiżowej okolicy z pewnością przypadnie Ci do gustu! Bezpośrednie sąsiedztwo Rynku, piękne widoki na Odrę! dział deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Stare Miasto,Wrocław

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży oferta w pełni rozkładowego lokalu mieszkalnego do remontu w ścisłym centrum - okolice Pl. J. Pawła II. Mieszkanie trzypokojowe o pow. 46 m2 położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

5 300 zł86 m² 62 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament z widokiem na panoramę miasta. Apartament mieści się na XIV piętrze budynku i posiada dwa tarasy z widokiem na rzekę. Ekspozycja okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełbaśnicza

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł65 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Specjalista ds. nieruchomości Tel: email: for English version scroll down ***wolne od zaraz*** Polecam 2 pok. mieszkanie, w pełni rozkładowe o pow. 65m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesławiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł73 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie (73m2) w pełnym rozkładzie, przy ul. Bolesławieckiej (stare miasto/szczepin). Idealne dla rodziny lub studentów. Dostępne od zaraz. Wyposażenie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania zadbane mieszkanie w budynku po termomodernizacji na zielonym osiedlu blisko Rynku, szczepinie. Rozkładowe, słoneczne, dwustronne, posadowione na wysokim parterze. W pobliżu zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tel. -wolne od 18.02.2021- Polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 7 piętrze przy ul. Sikorskiego w inwestycji Odra Tower, tuż obok Atal Towers (stare Miasto). /Mieszkanie o pow. 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł62 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. e-mail : .@sdp- Nr Licencji PFRN 22583 SUPER OFERTA! DO WYNAJĘCIA 2 POKOJE W CENTRUM! POŁĄCZENIE STYLU I NOWOCZESNOŚCI. Tylko W sdp. Klucze w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł21 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie jednopokojowe z kw w doskonałej lokalizacji, tuż przy Galerii Dominikańskiej, świeżo po remoncie z widokiem na podwórze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł40 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tel.: / Wolne od zaraz! Polecam do wynajęcia dwupokojowy apartament na Wrocławskim Rynku w czystej, zadbanej kamienicy XVI wieku,budynek kompletnie zrewitalizowany, z windą i parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Konstytucji 3 Maja

Stare Miasto,Wrocław

335 000 zł61 m² 5 507,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Witaj! Z drugiej strony Krzysztof Dubel, miło Cię poznać. W czym mogę Tobie pomóc ? Moja pasja do nieruchomości napędza mnie przez poznawanie ludzi takich jak Ty! Każdy z nas jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Więziennej we Wrocławiu (galeria Italia) - 42 m2. Umeblowane, wyposażone, wysoki standard, korzystna lokalizacja. 2500 zł z opłatami. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. Rewelacyjna lokalizacja / piękne mieszkanie / nowe budownictwo Z windą Z miejscem garażowym Gustownie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szczepińska

Stare Miasto,Wrocław

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english mieszkanie wolne od 1 września. Możliwość pierwszych prezentacji na początku sierpnia Jeśli szukasz klimatycznej kawalerki - w dobrym standardzie - w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

1 299 000 zł102 m² 12 749 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Ogromny apartament w luksusowej lokalizacji! 0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty robert kordowski tel. Eleganckie, perfekcyjnie doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Centrum *** *** Blisko tramwaj *** *** Inwestycja *** Nieruchomość: powierzchnia - 50 m2, układ: - kuchnia, - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

554 000 zł42 m² 13 190,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 849 zł26 m² 71,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem piękną kawalerkę, w bliskiej odległości Centrum Handlowego Magnolia Park Przestronne i jasne mieszkanie świeżo wykończone, idealne dla studentów, pary czy osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł33 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2-pokojowy z tarasem - Centrum. Lokalizacja: ul. Księcia Witolda Apartamentowiec zlokalizowany jest w pobliżu Wrocławskiego Rynku. Do dyspozycji mieszkańców zielone patio oraz taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

600 000 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią i ogródkiem, na podwyższonym parterze , wyjście na ogródek jest z każdego pokoju i kuchni ,wszędzie są okna balkonowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 227 760 zł179 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty robert kordowski tel. Przestronny apartament z widokiem na Odrę blisko Rynku! Oferta dotyczy apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Igielna

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł49 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze przy ul. Igielnej (stare Miasto). /Mieszkanie o pow. 49m2 składa się z: - kuchni - 3 pokoi (jeden przechodni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Stare Miasto,Wrocław

540 000 zł47 m² 11 440,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Lokal idealny pod biuro! Wejście od głównej ulicy, okna od podwórza! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,20 m2 usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł51 m² 8 893,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Inwestycyjnie, fantastyczna lokalizacja Ogrzewanie miejskie! Stare Miasto Mieszkanie składa się z salonu z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jodłowa

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł22 m² 13 590,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż kawalerkę do remontu położoną w samym sercu Wrocławia, w okolicach ulicy Jodłowej - tuż obok Hali Targowej, ostrowa Tumskiego, uniwersytetu Wrocławskiego i Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 682 750 zł86 m² 19 503,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dwustronny apartament w inwestycji Bulwary Książęce-do indywidualnej aranżacji + 2 miejsca postojowe Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja dobra ekspozycja na strony świata piekny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

646 000 zł64 m² 10 093,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Gotowe do wprowadzenia / Wyremontowane / Super lokalizacja / Wysokość 2,8m! Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z: 3 niezależnych pokoi Łazienki (remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

890 000 zł81 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Wrocławskiej Starówce, zaledwie 300 m od Rynku. Mieszkanie ma powierzchnię ponad 81 m2, jest 3 pokojowe, rozkładowe i znajduje się na 2 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij