dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

773 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu super mieszkanie, w Rynku przy ul.Nożowniczej. Mieszkanie na 1 pietrze , składa się z 3 pokoi (jeden przechodni do pokoju i kuchni, dwa pokoje w pełni niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

444 611 zł41 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Szańcach

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pięknie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie (35m2) na 6 piętrze apartamentowca przy ul. Na Szańcach (ołbin - Śródmieście). Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Bez prowizji od najemcy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uniwersytecka

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł95 m² 8 411 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna pod najem krótko lub długo terminowy albo na własne cele mieszkaniowe. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. 95 mkw. /po podłodze ok. 120 mkw/ w samym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 300 000 zł125 m² 18 459 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament dwupoziomowy dla wymagającego klienta w centrum miasta z widokiem na zieloną wyspę i Odrę największe atuty: * centrum miasta -okolice Ostrowa Tumskiego * apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł38 m² 10 527,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Luksusowy apartament w zrekonstruowanej i odbudowanej kamienicy czynszowej z 1861 roku. Wyjątkowe połączeniem oryginalnego zarysu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie w bloku przy Sądzie Okręgowym! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Lokal o powierzchni ponad 50 m2 położony jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł41 m² 21 219,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie z antresolą w apartamencie przy Placu Jana Pawła II! prowizję pośrednika pokrywa właściciel W pełni wyposażone i urządzone na bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

531 200 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Apartament na starym mieście! -salon z aneksem -sypialnia -pokój -przedpokój -łazienka Części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

569 000 zł60 m² 9 456,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

:) prawdziwe 0% :D ważne: mieszkanie jest oczyszczone ze wszystkich mebli. Zdjęcia w ofercie były zrobione w czasie, gdy mieszkanie było wynajmowane. Szukasz wygodnego mieszkania we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

742 479 zł67 m² 11 098,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Apartament na starym mieście! -salon z aneksem -sypialnia -pokój -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

333 000 zł35 m² 9 503,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

***** for english scroll down ***** oferta dostępna wyłącznie W kn premium Nieruchomość ze względu na swą lokalizację jest idealna do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Link do spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

609 000 zł69 m² 8 826,09 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem na nowym, zielonym osiedlu na Starym Mieście, tuż przy Odrze. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Lokalizacja/inwestycja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze z windą przy ul.Grabiszyńskiej 52 we Wrocławiu w pełni umeblowane po generalnym remoncie 2016r. Do mieszkania przynależna piwnica 2 m. Mieszkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł38 m² 10 522,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wykończone z gustem, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie z klimatyzacją znajduje się w Rynku w centrum wrocławia przy ul Szewskiej. - kuchnia 9 m z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

458 160 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: stare Miasto/ Tęczowa Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 40m2 Piętro: 5 Informacje dodatkowe: duże okna, wszystkie przyłącza, nowy budynek opis nieruchomości : Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

301 716 zł26 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Apartament na starym mieście! -salon -przedpokój z aneksem -łazienka Części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

486 374 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Widok

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp obejrzyj nieruchomość bez wychodzenia Z domu inwestycyjny Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

3 990 zł80 m² 50,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokal mieszkalny doskonały pod kancelarię/biuro w centrum miasta. 3-pokojowy lokal, świeżo po remoncie o powierzchni 79,70m2, zlokalizowany na Starym Mieście, okolice ul. Sądowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

414 030 zł41 m² 10 132,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka usytuowana na pierwszym piętrze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

569 000 zł62 m² 9 235,51 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam mieszkanie 3-pokojowe, z dużym balkonem na monitorowanym osiedlu, na Starym Mieście. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstaną komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł62 m² 32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, praktyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61,65 m2, na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku z windą. Atuty: - wygoda i funkcjonalność; - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

545 000 zł62 m² 8 840,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, praktyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61,65 m2, na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku z windą. Oferta dedykowana zainteresowanym wygodnym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 999 zł62 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny 3 pokojowy Apartament w Sercu Miasta Pet Friendly! Nieruchomość położona jest na II piętrze, XVIII kondygnacyjnego budynku. Na najwyższym piętrze znajduje się taras widokowy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł68 m² 12 536,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,8 m2 na inwestycji Lokum Victoria z 2018 roku przy ul. Tęczowej (bardzo blisko Grabiszyńskiej). *** dwa balkony *** *** wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu kawalerka (26 m2), zlokalizowane na 4 piętrze w bloku (z windą), przy ul. Nabycińskiej. Cena: 1300,00 pln Opłaty: 345 pln Kaucja: 1300 pln Powierzchnia: 26,00 M2 Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

487 000 zł42 m² 11 458,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stare Miasto, ul. Ziemowita 11 - budynek solo11. Polecam do sprzedaży kilkuletnie mieszkanie 2 pokojowe (42,5m2 + komórka 2m2) zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2014r. w dzielnicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

2 999 zł67 m² 44,76 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przepiękny apartament w centrum Wrocławia z widokiem na rzekę. Do płyty Wrocławskiego Rynku mamy zaledwie 1,5 km. a w odległości 300 m znajdziemy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

301 716 zł26 m² 11 595,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

538 517 zł40 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: agnieszka Chodakowska kom. e-mail: apartament znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

1 950 zł36 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Kuźnicza Piękny, klimatyczny dwupokojowy apartament przy Uniwersytecie Wrocławskim. Apartament znajduje się na drugim piętrze, rozkład pomieszczeń daje swobodę poruszanie się w nim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Henryka Pobożnego

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł34 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w centrum Wrocławia, piękna kawalerka z oddzielną sypialnią (34m2), w wysokim standardzie, na 1 piętrze bloku przy ul. Henryka Pobożnego (stare Miasto / Nadodrze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 649 zł59 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowy, przestronny apartament z tarasem Centrum. Inwestycja objęta jest całodobową ochroną oraz monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje recepcja oraz rowerownia. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe/ nigdy nie zamieszkałe!/ wspaniałe/komfortowe/tanio! Lokalizacja: wrocław > Stare Miasto > Rynek > ulica Teatralna/świdnicka Informacje : Przestronne, słoneczne i umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł51 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Wrocławia - ok. CH Arkady. Dzięki rozkładowemu układowi pokoi, mieszkanie jest idealne dla trzech niezależnych osób. Lokalizacja: ul. Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł65 m² 46 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowy apartament na XI piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Apartamenty wyposażony w klimatyzację oraz system audio. Lokalizacja: ul. Podwale Inwestycja położona w ścisłym.