dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

779 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

779 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

594 000 zł70 m² 8 510 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun Oferty tel. Znakomite mieszkanie jako: - inwestycja pod wynajem ( zarówno długoterminowy, jak i krótko terminowy ) * Układ mieszkania: - salon połączony z kuchnią i otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

569 000 zł38 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w doskonałej lokalizacji w centrum 0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: agnieszka Chodakowska kom. Eleganckie, perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

600 000 zł72 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację kamienica Z windą / inwestycja / blisko centrum Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy po renowacji. Na 73 m2 nieruchomości składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

340 000 zł24 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka inwestycyjna w centrum, ul. Kościuszki/stawowa Mieszkanie znajduje się w gruntowanie odrestaurowanym 4-kondygnacyjmym budynku, na 4 piętrze. Wyremontowany w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

486 438 zł48 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż ustawne mieszkanie w centrum Wrocławia, blisko rynku. Nowa inwestycja w cichej okolicygłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze lokal idealny pod kancelarię notarialną lub adwokacką Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51m 2 w doskonałej lokalizacji. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł47 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M2 Z balkonem, pierwszy najem - osiedle przy ul. Tęczowej! Do wynajęcia lokal mieszkalny o pow. 46,53 m2 usytuowany na trzecim piętrze w nowym bloku. salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

600 197 zł44 m² 13 798 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 43,50 m2 znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł49 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament z cudownym widokiem na Odrę oraz Uniwersytet Wrocławski. Nieruchomość mieści się na V piętrze budynku i posiada taras. Lokalizacja: ul. Księcia Witolda Inwestycja Bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun nieruchomości: telefon prezentacja nieruchomości online! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam jedyne takie w okolicy, bardzo jasne i przestronne mieszkanie! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe, o powierzchni ok 40 m2 usytuowane na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 750 zł77 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament znajdujący się na V piętrze, w kamienicy położonej na wrocławskim Rynku. Apartament o powierzchni 77,32 m2 składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

551 101 zł31 m² 17 835 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Mikroapartament idealny pod inwestycje! możliwość obsługi najmu! Opiekun oferty: telefon Apartament o powierzchni 30,90 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

480 000 zł38 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży kawalerkę na parterze w ścisłym centrum miasta , w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji blisko płyty Rynku. Mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł37 m² 18 912 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego i Rynku powstało prestiżowe osiedle - połączenie historycznej elegancji z nowoczesną architekturą. Serdecznie zapraszam na prezentację tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

518 700 zł49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż ustawne mieszkanie w centrum Wrocławia, 20 min na rynek. Inwestycja w cichej okolicygłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie w samym sercu Wrocławia, zaraz przy samym rynku! Idealnie nada się dla singla bądź młodej pary. Lokalizacja zachęca do brania udziału w życiu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

2 105 658 zł189 m² 11 114 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty tel. Luksusowe apartamenty W centrum! *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia. Idealnie nadające się pod wynajem. Przestronne, słoneczne ponad 70 m2. ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

582 676 zł55 m² 10 558 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 153 000 zł107 m² 10 798 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Gotowe do odbioru! zadzwoń I zapytaj O aktualne promocje dewelopera! Zapraszam na bezpłatną prezentację! Opiekun oferty: telefon Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

419 120 zł40 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Cisza i spokój w samym centrum miasta? To możliwe! Inwestycja położona na Przedmieściu Świdnickim oferuje apartamenty, których układ zaplanowany został tak, aby w pełni wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 553 362 zł147 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Apartament gotowy do odbioru! zadzwoń I zapytaj O aktualne promocje dewelopera Opiekun oferty: telefon prestiżowy,wyjątkowy, luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł58 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: e-mail: polecam Państwu nowoczesny 2-pokojowy apartament w Centrum Wrocławia Apartament składa się z: *salonu połączonego z aneksem kuchennym ( Wszystko w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 085 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Fantastyczne mieszkanie do życia, wysoko położone z pięknym widokiem, 3 pokoje, miejsce postojowe oraz balkon; kwota najmu 2.400 plus opłaty; więcej informacji pod numerem:lub ZAPRASZAM NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

190 000 zł16 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. 1-pokojowe mieszkanie dla studenta lub pod wynajem. Bardzo dobra lokalizacja, blisko tramwaj, magnolia, dworzec kolejowy Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł47 m² 8 489 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania które jest gotowe do wprowadzenia i czeka na nowego właściciela, jeśli tak to ta oferta jest skierowana własnie do Ciebie! Opis: mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** rynek *** *** Osobne pokoje *** ***klucze w biurze *** ***dostępność oglądania *** *** Rewelacyjna lokalizacja *** *** Komunikacja tramwajowa i autobusowa za rogiem *** Rewelacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

361 000 zł39 m² 9 256,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację grabiszyńska ok. / niski blok / media miejskie Na sprzedaż mieszkanie w bliskiej odległości od Rynku. Mieszkanie ma powierzchnię 39 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Stare Miasto *** *** Dostępność oglądania *** *** Rozkładowe, 2 pok *** *** Loggia *** Mieszkanie o pow. 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźnicza

Stare Miasto,Wrocław

479 000 zł54 m² 8 788,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie wrocławskiego rynku! ul. Rzeźnicza Mieszkanie znajduje się w kamienicy, w bezpośrednim sąsiedztwie uniwersytetu wrocławskiego, wyspy słodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł48 m² 35,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M2 Z balkonem, pierwszy najem - osiedle przy ul. Tęczowej! Do wynajęcia lokal mieszkalny o pow. 48,15 m2 usytuowany na szóstym piętrze w nowym bloku. salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

352 039 zł18 m² 19 311 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Mikroapartament idealny pod inwestycje! możliwość obsługi najmu! Opiekun oferty: telefon Mikroapartament o powierzchni 18,23 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

627 607 zł55 m² 11 457 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł58 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Promocja - do września cena najmu 1500 zł od października 1700 zł. *** Rozkładowe *** *** Klucze dostępne *** *** Dostępność oglądania *** *** super lokalizacja *** *** Mieszkanie umeblowane *** ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 250 159 zł107 m² 11 708 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

505 785 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

562 768 zł41 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Apartament nad rzeką W centrum miasta możliwość wydzielenia sypialni! Opiekun oferty: telefon Apartament o powierzchni 41,38 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

316 399 zł16 m² 20 295 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Mikroapartament idealny pod inwestycje! możliwość obsługi najmu! Opiekun oferty: telefon Mikroapartament o powierzchni 15,59 m2 znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 933 800 zł117 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Apartament o powierzchni 117,20 m2 znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij