dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

775 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

775 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

294 000 zł39 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Tęczowa / ok. Grabiszyńskiej / niedaleko do rynku 0% prowizji / bez podatku 2% pcc / stan deweloperski Termin zakończenia inwestycji : sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł76 m² 7 190,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na uroczym Starym Mieście 10m od wrocławskiego rynku w znakomitej lokalizacji na II piętrze pow 76.5 m2 rozkładowe z balkonem na zielone podwórze Mieszkanie składa się: przedpok, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

497 814 zł58 m² 8 586 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wykończenie W cenie! 0% Prowizji i brak podatku pcc! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Stare Miasto Na Sprzedaż apartament na Starym Mieście w całkowicie nowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

409 000 zł64 m² 6 390,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! osoba prowadząca - katarzyna dorosz zdrowa ok. / doskonała lokalizacja / nowe Mieszkanie o powierzchni 63,63 m2 składa się z: - dwóch sypialni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

357 000 zł50 m² 7 140 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe, przytulne i zadbane mieszkanie na ulicy Tęczowej o powierzchni 50 mkw. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, 2 pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł95 m² 6 305,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Czteropokojowe mieszkanie (95m2) z dwoma łazienkami i dwoma balkonami, położone w granicach Starego Miasta, z widokiem na fosę. Mieszkanie stworzone z dwóch mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

249 000 zł31 m² 7 970,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! Kolejny etap pięknego, zamkniętego osiedla na Starym Mieście. Prestiżowa lokalizacja, tylko półtora kilometra do wrocławskiego rynku. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

364 000 zł30 m² 12 133,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne,ekskluzywne 3 pokojowe o pow 64m2 mieszkanie dla wymagającego klienta z balkonem Nowoczesne wnętrza pięknie urządzone, łazienka z natryskiem. Szafy wnękowe,rozsuwane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

16 000 zł119 m² 134,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ovo wrocław - apartament do wynajęcia Ovo Apartments to spektakularny budynek w centrum Wrocławia. Ovo to nowa wizja miejskiego życia, taka która odzwierciedla dynamiczną i kosmopolityczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

545 000 zł89 m² 6 123,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Zdrowa ok. / świetna lokalizacja / bez 2% pcc / balkon Mieszkanie o powierzchni 89,36 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń I dowiedź się więcej osoba prowadząca; tel. Sąsiedztwo wrocławskiego rynku / O% prowizji / bez 2 % podatku pcc Termin oddania; sierpień 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł89 m² 6 516,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! Kolejny etap pięknego, zamkniętego osiedla na Starym Mieście. Prestiżowa lokalizacja, tylko półtora kilometra do wrocławskiego rynku. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rysia

Stare Miasto,Wrocław

294 900 zł54 m² 5 461,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń I dowiedz się więcej ; osoba prowadząca; tel. W niedalekiej odległości od centrum pełen rozkład / super lokalizacja / budynek ocieplony / wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Rozkładowe mieszkanie super lokalizacja okolice rynku / osobne pomieszczenia / nieruchomość umeblowana mieszkanie do wynajęcia dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

419 000 zł67 m² 6 253,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów na bezpłatną prezentację opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Pochyła / zdrowa ok. / ogrzewanie miejskie / bez prowizji / balkon / garaż Mieszkanie o powierzchni 66,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny apartament II poziomowy przy wrocławskim rynku składajacy się: poziom I przedpok wc. nastepnie pok dzienny połaczony z kuchnią w zabudowie : meble kuchenne , lodówka, zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

7 500 zł70 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na V piętrze budynku ovo. Słoneczny pokój dzienny z wyjściem na taras (30mkw) połączony z w pełni wyposażoną kuchnią. Główna sypialnia w łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne,przestronne,ekskluzywne 3 pokojowe o pow 90 m2 mieszkanie dla wymagającego klienta z dwoma balkonami Nowoczesne wnętrza pięknie urządzone w nowej zabudowie. Sypialnia - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

419 200 zł50 m² 8 401 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

294 000 zł39 m² 7 492 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0 zł prowizji! 0 zł pcc! mieszkanie położone centrum na nowoczesnym osiedlu idealnie skomunikowane Z miastem! Powierzchnia użytkowa: 39,24 m2 składająca się z: - salonu z kuchnią: 20,02 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

319 713 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Centrum / winda / media miejskie / taras / parking podziemny bez prowizji I podatku pcc 2% Gorąco polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40 mkw znajdujące się nowej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miernicza

Stare Miasto,Wrocław

390 000 zł72 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty - katarzyna dorosz miernicza ok. / rozkład / pod inwestycje / media miejskie Mieszkanie o powierzchni 72 m2 składając się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Stare Miasto,Wrocław

309 000 zł60 m² 5 144 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwa pokoje W centrum W kamienicy Z mediami miejskimi Urocze, mieszkanie dwupokojowe, położone na pierwszym piętrze w sześciopiętrowej kamienicy z lat 30 - tych, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

407 000 zł54 m² 7 537,04 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz zdrowa ok. / rozkład / ogrzewanie miejskie / 2011 Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 54m2 składa się z: - dwóch sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł71 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca dominika kasprzyk tel. *** We speak English *** For English version scroll down Oferta dla wymagającego klienta. Mieszkanie wykończony przy użyciu materiałów wysokiej klasy. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

264 863 zł31 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka Z tarasem, centrum miasta! mieszkanie objęte promocją cenową! kameralny budynek, media miejskie, taras! ścisłe centrum miasta! Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie Z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sadowa

Stare Miasto,Wrocław

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W centrum miasta! Polecam do najmu małą kawalerkę o powierzchni 20 mkw położoną przy ul. Sądowej we Wrocławiu. Mieszkanie położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

409 000 zł64 m² 6 391 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na Starym Mieście, przy ul. Kościuszki- 5 min spacerem do Rynku. Mieszkanie składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

437 574 zł47 m² 9 253 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

278 000 zł36 m² 7 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel. Super lokalizacja / idealne położenie pod inwestycję / rozkład / ciche / budynek ocieplony / balkon Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

238 902 zł27 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka Z tarasem! nowy budynek! winda! podziemny parking! stare miasto! bez prowizji Gorąco polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 27 mkw znajdującą się nowej kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

264 863 zł31 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament Z tarasem, centrum miasta! mieszkanie objęte promocją cenową! kameralny budynek, media miejskie, taras! ścisłe centrum miasta! Na sprzedaż jednopokojowy apartament Z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

559 000 zł83 m² 6 734,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Zdrowa ok. / nowe / bez prowizji / balkon / garaż Mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Pochyła ok. / nowe budownictwo / bez 2% pcc / balkon Mieszkanie o powierzchni 53,71 m2 składa się z: - 2 sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

328 293 zł52 m² 6 313,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! brak podatku pcc! ostatnie mieszkania W nowej inwestycji na starym mieście! Przestronne mieszkanie na piątym piętrze w bloku mieszkalnym we Wrocławiu, w dzielnicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

276 420 zł33 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Centrum / winda / media miejskie / taras / parking podziemny bez prowizji I podatku pcc 2% Gorąco polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,50 mkw znajdujące się nowej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł89 m² 6 730,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Pochyła / tęczowa ok. / nowe / balkon / miejskie Mieszkanie o powierzchni 89,36 m2 składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

530 000 zł72 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bardzo dobrze zlokalizowane 2 minuty do Rynku w centum miasta, kameralne mieszkanie o podwyższonym standardzie, o pow 72m2 3 pok kuchnia, łazienka, budynek z 2000r. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Pochyła ok. / bez prowizji / bez 2% pcc / nowe budownictwo / balkon Mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa się z: - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

269 000 zł39 m² 6 812 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam do sprzedaży komfortowe mieszkania usytuowane na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym na Starym Mieście we Wrocławiu. Wyjątkowe położenie w centrum, w kameralnej części.