dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

775 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

775 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

389 000 zł64 m² 6 126 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dla niewielkiej rodziny. Dla inwestora. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania w okolicy Pl. Legionów. Położone wśród zieleni, w otoczeniu pełnej infrastruktury handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji* luksusowy apartament Z klimatyzacją - centrum Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul.Długa Nieruchomość: Ekskluzywny apartament usytuowany na ostatnim, ósmym piętrze w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł61 m² 7 377 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam! Mieszkanie tuż przy rynku o powierzchni 61 m2. Idealne pod inwestycje! Opiekun oferty: tel. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy z 1930 roku. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

442 605 zł47 m² 9 516,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w całkowicie odrestaurowanym, zabytkowym budynku przy wrocławskim Rynku (okolice ul. Ruskiej). Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Mieszkanie na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

317 370 zł47 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe mieszkanie W pięknej kamienicy Z windą I mediami miejskimi! możliwość podziału na dwie kawalerki! gotowe do odbioru 15 min spacerek do rynku! 0% prowizji od kupującego! bez 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem! Mieszkanie o pow. 40mkw w Apartamentowcu Solo 11 z 2013 roku w ścisłym Centrum Wrocławia. Na powierzchnię mieszkania składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

330 000 zł51 m² 6 455 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie W pięknej kamienicy Z windą, monitoringiem I mediami miejskimi! 15 min spacerem do rynku! 0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! Polecam na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz pochyła ok. / nowe budownictwo / balkon / komórka / garaż Mieszkanie o powierzchni 62,65m2 usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

545 100 zł88 m² 6 194,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Stare miasto / 10 min piechotą do rynku / bez prowizji / nowy budynek / bez prowizji / bez podatku pcc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

490 000 zł65 m² 7 538 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na ul. Nożowniczej , o powierzchni 65 mkw ( ze skosami ok 72 mkw), w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Budynek z cegły z 1995 roku. Zamykane na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja W centrum Do najmu słoneczne i rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze bloku przy placu Nowy Targ. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

369 000 zł57 m² 6 435 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

3 pokoje , 57,34 m2 na Starym Mieście oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na II Kw 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

899 000 zł89 m² 10 127,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! Kolejny etap pięknego, zamkniętego osiedla na Starym Mieście. Prestiżowa lokalizacja, tylko półtora kilometra do wrocławskiego rynku. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

331 570 zł47 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

310 000 zł47 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Piękna kamienica Z windą I mediami miejskimi! 310 tyś dla klienta gotówkowego, 315 dla kredytowego. 0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

240 000 zł27 m² 8 740 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kameralny budynek, media miejskie, taras, ścisłe centrum miasta! Na sprzedaż jednopokojowy apartament o powierzchni 27,46 mkw znajdujący się nowej kameralnej inwestycji zlokalizowanej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

284 000 zł40 m² 7 132 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje , 39,84 m2 na Starym Mieście oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na II Kw 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

460 000 zł85 m² 5 411,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ul. Nożownicza jest doskonałą lokalizacją dla osób ceniących sobie bliskość Rynku, ale w bezpiecznej odległości,która pozwala na spokojne zamieszkanie. Do sprzedaży przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

360 000 zł51 m² 7 059 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stare Miasto/2pok w pełnym rozkładzie. Polecam bardzo ładne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na iipiętrze 4-piętrowego bloku przy Placu Muzealnym. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

357 000 zł57 m² 6 302 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam do sprzedaży komfortowe mieszkania usytuowane na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym na Starym Mieście we Wrocławiu. Wyjątkowe położenie w centrum, w kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł68 m² 9 544,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Witam na sprzedaż oferuję komfortowe o podwyższonym standardzie dwu pokojowe mieszkanie.W zeszłym roku kamienica przeszła remont dachu oraz klatki schodowej. Idealne na wynajem! Otwarty przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Stare Miasto,Wrocław

390 100 zł72 m² 5 418,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Komuny paryskiej okolice prądzyńskiego / rozkład/ ogrzewanie miejskie / piwnica Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł27 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pierwszy najem! centrum! wysoki standard! bez prowizji od najemcy! Do wynajęcia bardzo ładna, kompletnie nowa kawalerka o pow. ok 27 mkw, zlokalizowana przy ul. Komuny Paryskiej, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

3 550 000 zł142 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyspa Piasek Komfortowy apartament 4-pokojowy w kameralnym budynku przy ul. Staromłyńskiej. Wprowadź się już dziś! Apartament jest wykończony i umeblowany. Wysokiej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu 2 pokojowy, luksusowy apartament na wrocławskim Rynku. Luksusowy apartament z pięknym widokiem na wrocławski rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

304 000 zł47 m² 6 533 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam 2 pokoje z oddzielną kuchnią na Starym Mieście w cenie 304 tys. zł! Na sprzedaż ładnie doświetlone 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

428 000 zł66 m² 6 484,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń osoba prowadząc; katarzyna dorosz tel. Zdrowa / grabiszyńska ok. / bez 2 % pcc / nowe / do wykończenia / bez prowizji Mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowa

Stare Miasto,Wrocław

289 664 zł40 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Centrum / winda / media miejskie / taras / parking podziemny bez prowizji / możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Gorąco polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40 mkw znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

295 000 zł49 m² 6 069,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,6m2, mieszczące się na 1 piętrze 4- piętrowej kamienicy, położonej w ok. ul. Piłsudskiego / Zielińskiego. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; tel. Mieszkanie przeznaczone jest tylko dla osób pracujących. Posiadamy klucze W biurze / mieszkanie umeblowane / bardzo cziche samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 140 000 zł119 m² 18 043,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wygodny apartament w unikatowej lokalizacji usytuowany w kameralnym apartamentowcu stojącym na nabrzeżu Odry na wyspie Piasek, bezpośrednio przy lustrze wody. Ta oferta sprzedaży to przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

219 680 zł27 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kameralny budynek, media miejskie, taras! ścisłe centrum miasta! Na sprzedaż jednopokojowy apartament Z tarasem o powierzchni 27,46 mkw znajdujący się nowej kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł27 m² 59 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz centrum / do zamieszkania / rozkład / wysoki standard / winda / 2015 R Mieszkanie o powierzchni 49m2 składające się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 618 925 zł177 m² 9 130,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Nowoczesny apartament blisko ulicy Cybulskiego, stare Miasto, wrocław Mieszkanie w stanie deweloperskim. Cena mieszkania pln 1 618 925.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

219 680 zł27 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kameralny budynek, media miejskie, ścisłe centrum miasta! Na sprzedaż jednopokojowy apartament o powierzchni 27,46 mkw znajdujący się nowej kameralnej inwestycji zlokalizowanej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

329 999 zł49 m² 6 775 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,71 mkw znajdujące się na I piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

537 000 zł88 m² 6 102,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

239 000 zł32 m² 7 542 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam kawalerkę znajdującą się na nowym na osiedlu z duszą Starego Miasta. Mieszkanie o powierzchni 31,69m2 składa się z: pokoju dziennego, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

364 000 zł57 m² 6 385,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca - bez 2% podatku pcc / bez wynagrodzenia / bez prowizji / balkon / stare miasto / 10 min piechotą do rynku / termin realizacji ; sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam osoba prowadząca tel. Zdrowa / tęczowa / grabiszyńska / bez prowizji / możliwośc wykończenia pod klucz Do sprzedaży mieszkanie.