dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

779 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

779 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

2 550 zł59 m² 43,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. e-mail: *** We speak English *** For English version scroll down Polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 59 mkw przy ul. Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

269 500 zł38 m² 7 092,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Centrum / rozkład / balkon / winda Wrocław - Fabryczna - Szczepin, okolica ul. Zachodniej / ul. Inowrocławskiej. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

485 000 zł53 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia - ul. Świdnicka opis mieszkania - mieszkanie w stylowej kamienicy z widokiem na znany wrocławski deptak przy ul. Świdnickiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

378 900 zł59 m² 6 422,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Stare miasto / nowe budownictwo / różne metraże Na sprzedaż mieszkania deweloperskie o powierzchniach 42m2-89m2. Mieszkania rozkładowe 2,3,4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł36 m² 8 298,64 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Serdecznie polecam! tylko W biurze sdp! Stylowe rozkładowe dwupokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 36,03 m2 usytuowane na III piętrze w VII piętrowym bloku z 1965 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. ***for English version scroll down*** Polecam 2 pok. mieszkanie w samym centrum przy Placu Jana Pawła II, do rynku ok. 900m2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Stare Miasto,Wrocław

238 000 zł36 m² 6 611,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Legnicka / jelenia ok. / po generalnym remoncie Na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe położone na 6 piętrze w bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Stare Miasto,Wrocław

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto, szczepin, 10 minut do centrum, 3 pokoje , 56 m2 , 2 piętro , cena 345 000 zł. Stan nieruchomości bardzo dobry. Informacje ogólne : Mieszkanie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

305 000 zł51 m² 5 980,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -tel: dwa poziomy / ciche / winda Mieszkanie o powierzchni 51 m2. na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pok-centrum- krasińskiego-dwupoziomowe Lokalizacja: stare miasto/zygmunta Krasińskiego Metraż:65m2 Kuchnia: oddzielna, widna Piętro: 5/5, plomba z windą Informacje dodatkowe: mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jemiołowa

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul.Jemiołowej. Usytuowane jest w budynku z 2010r. z windą na 7 piętrze. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe ,składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, znajdujące się na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzą: pokój 20 m2, pokój 17 m2 + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia absolutnie wyjątkowe mieszkanie! Stylowe, przestronne, usytuowane na wysokim parterze w kamienicy bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie składa się ze stylowego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

428 749 zł46 m² 9 252,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera strona kupująca 0% Prowizji wyjątkowa inwestycja W sercu miasta: - 69 apartamentów o metrażach od 23 m do 137 m - balkony/ loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł47 m² 6 334,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W centrum! Polecam dwupokojowe mieszkanie. Stanowi doskonały zakup dla lubiących poruszać się w ścisłym centrum lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Stare Miasto,Wrocław

500 000 zł66 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pok-centrum- tuż przy galerii dominikańskiej Lokalizacja: stare miasto/piotra Skargi Metraż:66m2 Kuchnia: oddzielna, widna Piętro: 2/4, budynek 4-ro piętrowy w dobrym stanie Informacje dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

520 000 zł66 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, w nowym budynku położonym kilka kroków od Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego; kuchnia połączona z salonem, umeblowana i wyposażona; możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

464 122 zł47 m² 9 797,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

236 379 zł23 m² 10 259,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zyndrama z Maszkowic

Stare Miasto,Wrocław

6 500 zł88 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny i luksusowy apartament w wysokim standardzie w centrum miasta. Konstrukcja budynku opierająca się na licznych przeszkleniach oraz 2 tarasach daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Stare Miasto,Wrocław

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: winda / apartamentowiec / do wprowadzenia / centrum Polecam Państwu, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

309 100 zł46 m² 6 719,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum. 2 pokojowe, przytulne, zadbane mieszkanie Z balkonem. 2 pokojowe, ciche i ładne mieszkanie w niepełnym rozkładzie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

349 000 zł68 m² 5 132,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: dwa poziomy / adaptacja strychu / winda Mieszkanie o powierzchni 68 m2 (72 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rzeźnicza

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie przy ul.Rzeźniczej, obok Rynku, w sąsiedztwie Teatru Współczesnego w kamienicy z ogrzewaniem miejskim.Mieszkanie składa się z osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

960 840 zł84 m² 11 445,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

279 500 zł40 m² 6 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: do wprowadzenia / ogrzewanie miejskie / ciche Mieszkanie o powierzchni 40 m2.na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk zielonogórska / zachodnia / rozkład / po remoncie / ciche Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł54 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54,44 mkw, położone na pierwszym piętrze w zabytkowej 4-piętrowej kamienicy z 1908 r., przy ul. Kardynała Augusta Hlonda, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok*angel wings * Nowy Budynek * Lokalizacja: stare Miasto Ilość pokoi:2 Metraż: 42 m 2 Kuchnia: aneks Piętro: 3 Informacje dodatkowe: dostępne od Zaraz opis nieruchomości :do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe, 15 min spacerem do rynku! media miejskie Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o pow. całkowitej 49 mkw zlokalizowane na Starym Mieście, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

390 046 zł39 m² 10 099,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrzańska

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament w samym centrum Wrocławia, przy ul. Odrzańskiej. Powierzchnia 120m : duży salon, osobna kuchnia, jak również 2 sypialnie i luksusowa łazienka. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Stare Miasto,Wrocław

289 000 zł44 m² 6 494,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas! Mieszkanie 45m2 składa się z : 3 Sypialni 12m2, 10 m2, 7m2 łazienki 3,5m2 Kuchni z jadalnią 6m2 przedpokój 3m2 Wystawa okien na stronę wschodnią. Mieszkanie jest Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł63 m² 7 115,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na Starym Mieście, przy ul. Kościuszki- 5 min spacerem do Rynku. Mieszkanie składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Stare Miasto,Wrocław

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. Polecam całkowicie nowe, jeszcze nie zamieszkałe mieszkanie 2pok. w apartamentowcu przy ul. Gwiaździstej, do centrum zaledwie 1,5km, obok Sky Tower. Mieszkanie wykończone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

278 000 zł40 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, przeprowadzony remont w 2010 roku, dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Szczepin (stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w pełni rozkładowe na Starym Mieście. Dwupokojowe mieszkanie 44m2 tuż przy pl. Kościuszki składa się z: salonu 18m2 z wyjściem na balkon (6m2) Sypialni 12m2 Kuchni 6m2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

490 965 zł58 m² 8 467,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

895 000 zł82 m² 10 914,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament / Galeria Italiana. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego apartamentu ( 81,94 mkw ) usytuowanego w budynku o wysokim standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, okolice Podwala przy Wzgórzu Partyzantów. Doskonała lokalizacja, jedynie pół kilometra od rynku oraz dworca pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

266 000 zł44 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - -kontakt: aneta tokarz, tel: balkon / rozkład / słoneczne / okna na podwórko / wolne od zaraz Mieszkanie w pełni.