dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

329 527 zł46 m² 7 127,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

City island - nowa inwestycja mieszkaniowa W centrum wrocławia! city island to kameralny, szlachetnie wykończony budynek realizowany przy ul. Dmowskiego w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

306 944 zł46 m² 6 695,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

City island - nowa inwestycja mieszkaniowa W centrum wrocławia! bon na wykończenie mieszkania! city island to kameralny, szlachetnie wykończony budynek realizowany przy ul. Dmowskiego w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słubicka

Stare Miasto,Wrocław

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 55,7 m2 na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

405 300 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w prestiżowym budynku w usytuowanym w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, oryginalne budownictwo i wysoki standard wykończenia części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

239 000 zł41 m² 5 829,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe na trzecim piętrze w kamienicy, okolice ul. Jęczmiennej W skład mieszkania wchodzą: - dwa pokoje w rozkładzie - przedpokój - kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

304 546 zł50 m² 6 038,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

530 000 zł52 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament W centrum miasta Do sprzedania jasne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 52 m kw. w dzielnicy Stare Miasto, okolicy placu Wróblewskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje świetne pod wynajem! Lokalizacja dla studentów pwr i uwr! 56 m2, pokoje 10, 11 i 16 m2, spora kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon + piwnica; w pobliżu Wyspa Słodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

5 300 zł74 m² 72,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stare miasto - centrum; apartament w prestiżowym budynku usytuowanym w ścisłym centrum Wrocławia. 3 pokoje w tym salon połączony z aneksem kuchennym, holl, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełbaśnicza

Stare Miasto,Wrocław

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia 3-pokojowy apartament, z którego roztacza się widok na panoramę miasta. Mieszkanie o pow. całkowitej 100mkw na co składają się 2 przytulne sypialnie, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk ok. Strzegomskiej / balkon / ciche / super lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie w okolicy ul. Strzegomskiej o powierzchni 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie w Apartamentowcu - Justin Centre - tuż przy Wrocławskim Rynku! Apartament 2-pokojowy o powierzchni 70mkw, na powierzchnię mieszkania składają się: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orląt Lwowskich

Stare Miasto,Wrocław

264 000 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 w okolicy pl. Orląt Lwowskich. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku w okol. Pl. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka w prestiżowym Apartamentowcu Rezydencja Tumska - ul. Prusa Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie typu studio w prestiżowym apartamentowcu usytuowanym w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł40 m² 59,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem! Mieszkanie o pow. 4mkw w Apartamentowcu Solo 11 z 2013 roku w ścisłym Centrum Wrocławia. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł32 m² 69,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka - w samym sercu Wrocławia - Justin Centre Mieszkanie typu studio o powierzchni 30mkw w Apartamentowcu Justin Centre. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

264 000 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 w okolicy ul. Tęczowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia wygodne mieszkanie W unikalnej lokalizacji W ścisłym centrum wrocławia. Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie ze słonecznym tarasem w nowoczesnym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzegomski

Stare Miasto,Wrocław

209 000 zł39 m² 5 358,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja na Starym Mieście! Szczepin / Plac Strzegomski ok. ul. Litomskiej! Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 39m składające się z: - 2 oddzielnych, nieprzechodnich pokoi - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku w okolicy Pl. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, położone w prestiżowym budynku w centrum Wrocławia. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

260 000 zł47 m² 5 531,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Godne polecenia! idealne pod wynajem! Polecam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 w okolicy ul. Legnickiej / Braniborskiej Doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,a łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł83 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: apartament o powierzchni około 84 m2 z tarasem w wysokim standardzie. Apartament klimatyzowany, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni (w tym jedna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Stare Miasto,Wrocław

1 411 200 zł168 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż trzy mieszkania, wszystkie zlokalizowane przy ulicy Uniwersyteckiej 11/12, 500 metrów od wrocławskiego rynku: 1. Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 44 mkw. 2. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śrutowa

Stare Miasto,Wrocław

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Centrum - ul. Śrutowa opis: mieszkanie o powierzchni 50mkw na co składają się dwa przestronne pokoje, jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na I piętrze z IV p. w centrum Wrocławia , Stare Miasto ul. Krawiecka. Mieszkanie 20 mkw, jasne, ciepłe dobrze doświetlone, bardzo przytulne, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

8 000 zł127 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament mieszkalny w Justin Center(portiernia, ochrona): 4 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby, 2 balkony i miejsce postojowe w podziemiach budynku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem! Mieszkanie o pow. 46mkw w Apartamentowcu Solo 11 z 2013 roku w ścisłym Centrum Wrocławia. Na powierzchnię mieszkania składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Psie Budy

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka w samym sercu Wrocławia - Plac Solny! Oferujemy przestronną kawalerkę przy Placu Solnym. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 38mkw z balkonem. Całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Stare Miasto! Mieszkanie o pow. 40mkw w Apartamentowcu Solo 11 z 2013 roku w ścisłym Centrum Wrocławia. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w budynku legnicka 17 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z wanną. Całość umeblowana i wyposażona. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji!składa się z 2 osobnych pokoi, oddzielnej kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju.Do mieszkania przynależy także piwnica.Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

800 000 zł89 m² 8 988,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie trzypokojowe z garderobą z 1926 roku , przy prestiżowej ul.Ruskiej. Powierzchnia mieszkania (88 , 8 mkw ). Mieszkanie rozkładowe .Wystawa okien pokoi wychodzi na ul .Ruską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Stare Miasto,Wrocław

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik głogowska okolice. Dwustronne, rozkładowe Z balkonem, 3 osobne pokoje. Mieszkanie: położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Trzy osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraińskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super oferta dla Studentów oraz Firm! Do wynajęcia apartament w centrum miasta, w okolicy ul. Kraińskiego! Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni ok 55m2 składa się z: - 3 oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Stare Miasto,Wrocław

214 000 zł36 m² 5 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie dwupokojowe ( o powierzchni 36m2, dwa pokoje 9 mkw i 17 mkw) we Wrocławiu przy ulicy Prostej,boczna Grzbiszyńskiej. Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta, niedaleko dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bolesławiecka

Stare Miasto,Wrocław

137 000 zł21 m² 6 413,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania kawalerka w super lokalizacji , ul. Bolesławiecka w odległości ok 2 km od Rynku. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

242 150 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja dla klientów, planujących zakup nieruchomości ze środków własnych. Cena poza promocją to 5600 zł/mkw! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajdujące się.