dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

779 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

779 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

467 000 zł75 m² 6 226,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - rozkład dwustronne! 1990 plomba / miejsce parkingowe Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w świetnej lokalizacji na ulicy Św Antoniego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

379 000 zł82 m² 4 621,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 82 m kw. na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

467 000 zł75 m² 6 226,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Stare Miasto,Wrocław

459 000 zł74 m² 6 202,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się we Wrocławiu na Starym Mieście przy ul. Skwierzyńskiej. Powierzchnia użytkowa to 74m2 na 4 piętrze secesyjnej kamienicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Stare Miasto,Wrocław

310 000 zł67 m² 4 626,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2- pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z balkonem - W centrum miasta. Przedstawiam Państwu 2-pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: super Okazja! Polecam na sprzedaż 1-pokojową kawalerkę o pow. 36m 2 w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie jasne, ciche (okna od podwórza), ustawne, osobna widna kuchnia, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 37 m kw. na 3. piętrze w 7-piętrowym bloku. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

185 000 zł28 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! ok. PL. Jana pawła II / nabycińska / okazja / centrum! Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok. 26 mkw. Lokal usytuowany na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| dwupokojowe mieszkanie blisko centrum miasta. Mieszkanie po częściowym remoncie, wymienione okna, nowe panele. Z salonu wejście do sypialni, kuchnia oddzielna bez okna. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

99 900 zł18 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja!/17,80m2/kawalerka/stare Miasto na sprzedaż kawalerka na 4-piętrze W dzielnicy stare miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 17,80m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Możliwość rozkładu / 3 pokoje / niski blok Polecam Państwu urocze mieszkanie w idealnej lokalizacji szczepin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Szczepinie. Mieszkanie ma powierzchnię 40m2 i składa się z przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią, pokoju, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Stare Miasto,Wrocław

335 000 zł65 m² 5 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji stare miasto Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

243 000 zł28 m² 8 678,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28 m2 na 3 piętrze. Na mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Łazienka z prysznicem i w.c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

159 900 zł24 m² 6 662,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

23,48m2/kawalerka/stare miasto na sprzedaż kawalerka na 4-piętrze W dzielnicy stare miasto ok. Rynku. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 23,48m2, w skład którego wchodzą: ~ salon ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Wrocław

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! mieszkanie Z miejscem postojowym I piwnicą! lokalizacja: ul. Władysława Jagiełły (stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

370 000 zł68 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie 2 poziomowe w okolicy ul. Długiej. Mieszkanie usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44 m kw. na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament na parterze, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji* piękna kawalerka W samym centrum wrocławia W angel wings Nieruchomość: apartament o powierzchni 25mkw położony w nowym eleganckim apartamentowcu zlokalizowanym blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu 3 - pokojowe, 2 - poziomowe mieszkanie w ścisłym centrum - okolica Pułaskiego, blisko dworca pkp. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 63,5 m kw. na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

459 000 zł101 m² 4 544,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 101 m2. Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Cztery pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni użytkowej 52 m kw. Znajduję się na 5 piętrze w 5-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w chronionym kompleksie - boczna Grabiszyńskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Stare Miasto,Wrocław

306 000 zł52 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 52 m kw. na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

174 900 zł37 m² 4 727,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!/37m2/2 pokoje/rozkład/stare miasto na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie na 3-piętrze W dzielnicy stare miasto W ok. UL. Podwale Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 37m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świebodzka

Stare Miasto,Wrocław

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu mieszkanie w samym centrum Wrocławia, w pełni rozkładowe z jasną kuchnią - okolica ul Świebodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

165 000 zł21 m² 7 932,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecam kawalerkę, która mieści się w samym sercu Wrocławia. Idealna dla studenta, singla lub pod wynajem. Nieruchomość składa się z niewielkiego przedpokoju, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu 2 pokojowy apartament w samym centrum Wrocławia. Apartament wraz z pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Stare Miasto,Wrocław

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukświetna lokalizacja- blisko rynku / dworca. Powierzchnia użytkowa lokalu to 37m2. Lokal znajduje się na pierwszym siódmym w 11 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

292 138 zł30 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowym budynku, usytuowanym w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, oryginalne budownictwo i wysoki standard wykończenia części wspólnych budynku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

273 028 zł28 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 1548. - tylko U nas - stare miasto - zielony szczepin - 3 pokoje rozkładowe - 65 M2 - zapraszamy na bezpłatną prezentację - Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

1 850 zł54 m² 34,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W ścisłym centrum wrocławia Polecamy do wynajęcia. Mieszkanie dwupoziomowe z dużym balkonem z ciekawym widokiem na wrocławską Starówkę. Pierwszy poziom zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

729 560 zł63 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -tel: mieszkanie o powierzchni użytkowej 51 m kw. Znajduję się na 4 piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

189 900 zł26 m² 7 303,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

26m2/kawalerka/stare miasto na sprzedaż kawalerka na 3-piętrze W dzielnicy stare miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 26m2, w skład którego wchodzą: ~ salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Stare Miasto,Wrocław

398 000 zł45 m² 8 844,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta przy ul. Wita Stwosza - 50 kroków od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 45m 2. Na mieszkanie składa się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Staszica

Stare Miasto,Wrocław

179 000 zł26 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, komfortowe mieszkanie w okolicy ulicy Ptasiej i Parku Staszica. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

574 085 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w prestiżowym budynku w usytuowanym w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, oryginalne budownictwo i wysoki standard wykończenia części wspólnych.