dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

779 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

779 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł74 m² 7 418,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta przy ul. Biskupiej - 100 m od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest 4 -pokojowe o powierzchni 74m 2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie biura do negocjacji! Do wynajęcia śliczna kawalerka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Nieruchomość o powierzchni 30 m2, położona w prestiżowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja biura do negocjacji! Do wynajęcia 2-pokojowe (42m2 ) mieszkanie, znajdujące się na podwyższonym parterze na nowym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie w wysokim standardzie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji! eleganckie mieszkanie W sąsiedztwie rynku Nieruchomość: piękne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Lubińskiej na 9 piętrze. Pokoje o powierzchni 15 i 9mkw , jasna ustawna kuchnia, łazienka razem z wc oraz holl. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

270 000 zł62 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 62 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z: * salonu (25 m2) * sypialni (17 m2) * przedpokoju (7 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowy apartametn niedaleko centrum/inowrocławska Mieszkanie o metrażu 48m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrzańska

Stare Miasto,Wrocław

1 599 zł55 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* klimatyczne mieszkanie przy samym rynku Opis nieruchomości: dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z charakterem, usytuowane na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul.Odrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawła

Stare Miasto,Wrocław

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stare Miasto o powierzchni 48 m2 znajdujące się w okolicy pl.Jana Pawła II. Lokal wymaga kapitalnego remontu jednak ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Stare Miasto,Wrocław

259 000 zł49 m² 5 253,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam ładne i zadbane mieszkanie na Osiedlu Szczepin - ul. Poznańska. Doskonała lokalizacja, blisko do centrum i środków komunikacji ( tramwaj, autobus, pkp Mikołajów) , w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% Prowizji piękne 3-pokojowe mieszkanie na starym mieście Opis nieruchomości : Mieszkanie o powierzchni 60mkw położone w nowo wybudowanym bloku na chronionym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam piękne mieszkanie o powierzchni 43m2 w centrum miasta. Mieszkanie składa się z przestronnego i słonecznego salonu otwrtego na kuchnię, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł88 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne 3-pokojowe mieszkanie W samym centrum Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 88mkw składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym ( około 40 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wysoki standard! wysoki standard! wysoki standard! wysoki standard! wysoki standard! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 mkw. w rejonach ul. Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w centrum. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, w pełni umeblowany i wyposażony. Sypialnia z łóżkiem małżeńskim i garderobą. Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

269 000 zł44 m² 6 183,91 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis: - 43,5 m2 - rozkładowe 2 pokojowe, osobna kuchnia z oknem, łazienka, 2 balkony - zadbane i czyste wnętrze, niepalący użytkownicy - wymienione okna, podłogi, odremontowana łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł77 m² 39,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Apartament w samym sercu Wrocławia Atrkacyjny, w pełni wyposażony, apartament na wrocławskiej Starówce. Mieszkanie obejmiuje przestronny pokoj dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żytnia

Stare Miasto,Wrocław

220 000 zł28 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28mkw. Mieszkanie posiada salon z balkonem, jasną kuchnię z oknem, łazienkę z toaletą i przedpokój. Ma bardzo ciekawe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39m2 , bardzo przytulne i sympatyczne w doskonałej lokalizacji na wrocławskim Starym Mieście w okolicy ulicy Zachodniej. Położone niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Szczepińska

Stare Miasto,Wrocław

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka po remoncie o pow. 38 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ul. Szczepińskiej Mieszkanie składa się z: * 1 pokoju ( 25 m2 ) * kuchni ( 5 m2 ) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia super mieszkanie w Centrum miasta dla wymagającego klienta.Jest to jedna z tych niewielu idealnych oraz atrakcyjnych lokalizacji w samym centrum, bez uciążliwego hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe,rozkładowe dwustronne z balkonem o pow.48m.Mieści się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z cegły w okolicach Pl.Jana Pawłą II.Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Stare Miasto,Wrocław

259 000 zł49 m² 5 253,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

580 000 zł101 m² 5 742,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 101 m2. Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Cztery pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drobnera

Stare Miasto,Wrocław

3 334 063 zł301 m² 11 091 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Bulwar Drobnera zakłada kontynuację zabytkowej zabudowy ul. Jedności Narodowej. Ze względu na wysoką wartość handlową tego miejsca dwie pierwsze kondygnacje przeznaczone są na usługi, pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

:dodatkowy opis | ******************************super lokalizacja********************************** Mieszkanie 2-pokojowe o pow.37m2. Salon o pow.13m2 jasny, z którego wchodzimy do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, dwustronne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe o pow. 44m2 w dzielnicy Stare Miasto okolice pl.Legionów Mieszkanie znajduje się na piętrze 2/4 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników! Kawalerka z idealnym dojazdem do centrum. Do rynku 7min na pieszo. Z balkonu widok na panoramę miasta. Mieszkanie na 8 piętrze. W budynku winda. W okolicy sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! Do sprzedania śliczne, przytulne mieszkanie 2 pok.z aneksem kuchennym i balkonem. Doskonała lokalizacja dla młodych zapracowanych ludzi lub studentów, tylko 7 min na pieszo do wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice pl. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się z: * dwóch pokoi * kuchenni * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szczepińska

Stare Miasto,Wrocław

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka po remoncie o pow. 40 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ul. Szczepińskiej Mieszkanie składa się z: * 1 pokoju ( 25 m2 ) * kuchni ( 6 m2 ) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł62 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chcesz mieć jasne i rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji i cenie? Ta oferta Cię zainteresuje. Polecam jasne i ciepłe, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładną kawalerkę o powierzchni 38 mkw. w rejonach ul. Młodych Techników w bloku z 2003 roku! Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Stare Miasto,Wrocław

250 000 zł49 m² 5 070,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m położone na III piętrze X-piętrowego budynku z lat 80-tych w dzielnicy Stare Miasto, osiedle Szczepin, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pok., usytuowane w ścisłym centrum, w bliskim sąsiedztwie z jednej strony Rynku i Galerii Dominikańskiej z drugiej strony Dworca PKP/PKS przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o pow. 120 m2, 4 pokoje w jednym poziomie, położone w nowym budynku z reprezentacyjną klatką schodową, portierną, która znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament 2 pokojowy, o pow. 60m2 zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą z 2008r. przy ul. Inowrocławskiej (apartamentowiec Platinum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Stare Miasto,Wrocław

235 000 zł49 m² 4 766,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prusa

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka w prestiżowym Apartamentowcu Rezydencja Tumska - ul. Prusa Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie typu studio w prestiżowym apartamentowcu usytuowanym w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowy apartament dla konesera Nieruchomość: niezwykle ekskluzywny apartament usytuowany na wysokim parterze w kompleksie budynków na osiedlu Kępa Staromiejska. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pok. o pow. 56m2 położone w nowoczesnym budynku z windą z 2011r. (apartamentowiec Odra House z ochroną i portiernią).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij