dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

775 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

775 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

520 000 zł26 m² 20 015,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz miejsca do życia w sercu Wrocławia lub inwestycji z potencjałem na wynajem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Dzięki lokalizacji w jednym z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

975 240 zł45 m² 21 749,30 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,84m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym Mieście z widokiem na panoramę Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

869 999 zł60 m² 14 538,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne na Tęczowej 3M z balkonem+parking/centrum! Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

3 250 zł37 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Wrocław

739 000 zł59 m² 12 525,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealna lokalizacja pod inwestycje na wynajem! ścisłe centrum, stare miasto! oferta bez prowizji! Istnieje możliwość urządzenia 3 lub 4 pokoi. Lokal stanowi odrębną własność z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komandorska

Stare Miasto,Wrocław

830 000 zł102 m² 8 113 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty: tel.!Zapraszamy na prezentację! Polecam przestronne mieszkanie o pow. 120m2 (po podłodze), 102m2 pow. użytkowej, zlokalizowany w budynku z windą przy ulicy Komandorskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32 m , całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania. Nikt wcześniej w nim nie mieszkał! Położone w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 850 zł73 m² 52,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

(koniecznie obejrzyj film Z mieszkania, który dostępny jest na portalu otodom W sekcji video) ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

977 988 zł53 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 3 pokojowy o pow. 52m2 z wyjątkową narożną logią o pow. 21,02m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

879 850 zł59 m² 14 912,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku Odra House, mieszczącego się przy rzece, przy ul. Długiej w niedalekiej odległości od placu Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 53 m2 | od zaraz | 3000 + 1100 ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

4 300 zł47 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzyłeś o mieszkaniu w sercu miasta z widokiem, który zapiera dech w piersiach? Świetnie trafiłeś! Mieszkanie znajduje się na Bulwarze Staromiejskim przy ul. Jana Pawła II 29,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

639 900 zł45 m² 14 157,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w sercu Wrocławia - zabytkowa kamienica z 1955 roku Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 45,09 m , położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł45 m² 18 909,90 zł/m²

 

Piętro:11/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,95m2 z loggią o pow. 4,19m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

691 530 zł27 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowa Inwestycja 5 min od Centrum Ми говоримо Українською / we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Stare Miasto,Wrocław

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ul. Wincentego Stysia Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 11 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

831 369 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,66m2 z balkonem 10,97m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy na Starym Mieście z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Igielna

Stare Miasto,Wrocław

6 950 zł90 m² 77,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below. Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do powtórzenia, to prawdopodobnie odnalazłeś/aś to czego szukasz :) zapraszam opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł37 m² 80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: piękne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - gotowe wprowadzenia od zaraz! Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 37 m po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

549 999 zł37 m² 14 864,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: piękne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - gotowe wprowadzenia od zaraz! Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 37 m po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

827 142 zł51 m² 16 244 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel: 2- pokojowe mieszkanie z możliwością osobnej kuchni o powierzchni 50,92 m2 z balkonem 10,47 m2 w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

648 988 zł52 m² 12 432,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 52.20m2 przy ul. Piłsudskiego. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 137 960 zł52 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,2m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

985 160 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 241 674 zł57 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,76m2 z balkonem o pow. 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

877 899 zł60 m² 14 668,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne na Tęczowej 3pok z balkonem+parking/centrum Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

725 000 zł52 m² 13 996,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania (47,5m ) znajdującego się na obszarze wrocławskiego Starego Miasta, położonego w pięknej okolicy, z widokiem na Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

558 450 zł37 m² 15 012,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy przestronne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Tęczowej w budynku z 2008 roku. Wysoki standard wykończenia! To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 902 000 zł79 m² 24 201,60 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament 4 pokojowy o pow. 78,59m2 z zapierającą dech w piersiach panoramą Wrocławia położony jest na 21 pietrze w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł108 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Wrocław, stare Miasto, ul. Oławska lokal - łączna powierzchnia 108,38 m2 - 5 piętro z windą - wysokość ponad 4m - otwarta przestrzeń rozdzielana zasłonami (hol, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja przy dworcu oraz blisko rynku! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Kościuszki. Mieszkanie o pow 47,79 mkw składa się z: - salon, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Stare Miasto,Wrocław

500 000 zł41 m² 12 165 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania - Wrocław, ul. Młodych Techników Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,1 m w tym piwnica 2m , usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below. |rynek|. |prywatny parking|. |zamknięte osiedle|. |recepcja|. |W pełni wyposażone| Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

760 971 zł51 m² 14 944,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament z balkonem w ścisłym centrum miasta ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż ekskluzywny apartament w prestiżowej lokalizacji. Charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

330 000 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej - Wrocław, psie Pole, ul. Strachocińska 88 Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, ciche i nowoczesne mieszkania w centrum miasta. Budynek z windą i halą garażową. Mieszkanie przyjazne dla alergików, wolne od nikotyny i sierści zwierzęcej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł54 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mieszkania do wynajęcia, usytuowanego w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Wrocław, okolice ul. Nabycińska Metraż: 53,5 m2 4/7 piętro / winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

1 349 000 zł70 m² 19 271,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kamienica prosto Z pod ręki architekta | 3 pokoje |top lokalizacja | przy wrocławskim rynku Historyczny klimat dla miłośników zabytkowej architektury, urokliwych uliczek, klimatycznych kawiarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

979 000 zł65 m² 14 999,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy, we speak ua/eng/pl Available for foreigners/ Доступне для іноземців Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania 3-pokojowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ratusz

Stare Miasto,Wrocław

1 100 000 zł53 m² 20 754,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: wrocław Rynek Komfortowe mieszkanie położone w kamienicy na głównej płycie Rynku ( visa a vis pomnika Aleksandra Fredry ). Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie