dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Bajana

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

1 800 zł43 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2pok.mieszkanie,taras, Gądów, Bajana OPIEKUN OFERTY Tel: +48 e-mail: (for english scroll down) ***WOLNE OD ZARAZ*** Polecam do wynajęcia mieszkanie przy ul. Bajana o powierzchni ok. 43 mkw. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

429 000 zł45 m² 9 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun Oferty tel. Please contact me should you need more information in English. Największe atuty: * Najlepsza lokalizacja - Zielony Gądów * Dwustronne mieszkanie * Duży balkon * Piwnica 10m2 układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc ? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiedni dom/mieszkanie/działkę/lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

2 400 zł75 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3pok.mieszkanie,Bajana,pełen rozkład,umeblowane pod potrzeby klienta,parking OSOBA PROWADZĄCA Tel: +48 e-mail: Polecam do wynajęcia mieszkanie przy ul. Bajana o powierzchni ok. 75 mkw. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

530 000 zł71 m² 7 464,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację pięknego i słonecznego mieszkania o powierzchni około 71 m2, położonego w dzielnicy Gądów Mały, okolice ul. Bajana. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! rozkładowe! dwu stronne! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu na Gądowie Małym. Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni, - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Muchobór Mały,Wrocław

1 800 zł40 m² 45,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe do wynajęcia od zaraz. UL. Bajana/ 1800 zł. Idealne mieszkanie dla singla lub pary. Duży dzienny pokój zdecydowanie sprosta funkcji wypoczynkowej połączony z aneksem kuchennym. . Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajana

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: polecam do wynajęcia mieszkanie przy ul. Bajana o powierzchni ok. 75 mkw. Doskonała infrastruktura sklepy,hala Tęcza, fitness, szkoły, przedszkola, wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

1 400 zł40 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne studio do wynajęcia od zaraz. UL. Bajana/ 1400 zł. Idealne mieszkanie dla singla lub pary. Duży dzienny pokój zdecydowanie sprosta funkcji wypoczynkowej jak i sypialnianej. Śmiało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

* lokalizacja: fabryczna/gądów mały/bajana * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 38 m2 * Kuchnia: aneks * Piętro: 1 * Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz! do umeblowanie w porozumieniu z najemcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,90 mkw w budynku mieszkalnym przy ul.Bajana na osiedlu Gądów Mały. Układ funkcjonalny mieszkania: kuchnia ( pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w super cenie mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe z balkonem na 2 piętrze w nowym bloku z miejskim ogrzewaniem we Wrocławiu na ul.Bajana obok parku zachodniego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

548 000 zł85 m² 6 447,06 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dla rodziny lub inwestycyjnie! Mieszkanie - samodzielny lokal z księgą wieczystą bez obciążeń! Powierzchnia lokalu 85 mkw plus piwnica 3,15 mkw na którą składa się : pokój z balkonem 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29 m2 przy ul. Bajana, osiedle pod Skrzydłami - dla maksymalnie 2 osób. Składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

365 000 zł44 m² 8 318,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne, ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym intymnym balkonem przy ulicy Bajana blisko Hali Tęcza. Mieszkanie znajduje się w nowej części dzielnicy w bloku z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

339 000 zł47 m² 7 197 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwustronne, rozkładowe, ulica Bajana. 47 m2 piętro 8/10 z windą. Dwa pokoje i kuchnia, są wszystkie oddzielnie, balkon około 4m2, piwnica. Kuchnia ok 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

1 850 zł45 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Jerzego Bajana na osiedlu Gądów Mały. Idealne dla osób ceniących sobie cichą okolicę oraz bliskość terenów zielonych 1850 zł Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

489 000 zł64 m² 7 604,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta dostępna W keller williams premium*** Zobacz to mieszkanie bez wychodzenia z domu! Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów jest na pierwszym miejscu! Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

* lokalizacja: fabryczna/gądów/bajana * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 52 m2 * Kuchnia: oddzielna * Piętro: 4 * Informacje dodatkowe: dostępne od 01.04.2020, możliwość wystawienia faktury na firmę. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

609 999 zł87 m² 7 028 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mam na sprzedaż w pełni rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie własnościowe położone na 1 kondygnacji w bloku 3 piętrowym. Mieszkanie nie wymagające remontu - gotowe do zamieszkania Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fabryczna,Wrocław

548 000 zł84 m² 6 523,81 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokoje 84 m2 okolice Astry-Nokii. Salon 18 m2 z dużym 6 m2 balkonem. Trzy ciepłe, jasne pokoje 13 m2 , 12 m2 , 9 m2, dwie łazienki. Duża przestronna osobna kuchnia z jadalnią 10,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

475 000 zł62 m² 7 686,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, wykończone, umeblowane typowo pod wynajem! Powierzchnia lokalu wynosi niecałe 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

579 000 zł85 m² 6 811,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. 4 pokojowe mieszkanie na Gądowie! Pełen rozkład, dla rodziny lub pod wynajem! opis lokalu osobna kuchnia 14 m2 pokój 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł44 m² 7 976,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,88 mkw przy ulicy Bajana we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

494 000 zł63 m² 7 841,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: polecam Państwu mieszkanie o metrażu 63m.kw. położone na Gądowie. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

399 000 zł61 m² 6 557,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja: gądów Mały/ Bajana Metraż: własność z kw, 60,85m2 +komórka lokatorska 1,14m2 Informacje dodatkowe: mieszkanie jest odświeżone, odmalowane i w dobrym stanie Dostępne: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

360 000 zł47 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opiekun Oferty Karolina Frankiewicz telefon Serdecznie polecam! Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 47m2 położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Bajana. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na wirtualny spacer: piękne mieszkanie o powierzchni 50m2, w pełni umeblowane, znajdujące się w prestiżowym Lokum Da Vinci. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

529 000 zł81 m² 6 531 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Opiekun Oferty Karolina Frankiewicz telefon Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81m2 położone na piątym piętrze budynku przy ul. Bajana. Lokal składa się z: -salonu 18,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

579 000 zł74 m² 7 824,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Polecamy do sprzedaży komfortowe i nowocześnie urządzone mieszkanie 4 pokojowe z balkonem o powierzchni ok. 74 m2, mieszczące się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

365 000 zł48 m² 7 651,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Anna Ząbek T: gądów Mały ul. Bajana, m 2-pokojowe, rozkładowe, dwustronne, z balkonem. Klasyczne, funkcjonalne, przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

540 000 zł86 m² 6 279,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Anna Ząbek T: przestrzeń, przestrzeń, przestrzeń to pierwsze wyczuwalne, miłe wrażenie kiedy wchodzimy do mieszkania. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

579 000 zł74 m² 7 824,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokojowe Mieszkanie przy ul. Jerzego Bajana Wyremontowane, pod inwestycje lub do zamieszkania, gotowe do wprowadzenia, wysoki standard wykończeń. Powierzchnia: 74m2 4 pokoje Kuchnia Balkon Łazienka 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

577 000 zł74 m² 7 797,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie we Wrocławiu - Fabryczna, osiedle Gądów Mały, przy ul. Bajana, 4 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, powierzchnia 74 m , na 5 piętrze 10-cio piętrowego budynku z końca lat 90-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł63 m² 6 343,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne, zadbane i czyste mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku. Jest w pełni rozkładowe i składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

409 000 zł63 m² 6 523,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację gądów mały / bajana ok. / media miejskie / spokojna okolica Mieszkanie trzypokojowe na Gądowie Małym w pełnym rozkładzie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

410 000 zł60 m² 6 776,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację super lokalizacja / Z potencjałem / winda / blisko tramwaj Mieszkanie o powierzchni 60 m2 w ok. Bajana. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

410 000 zł60 m² 6 776,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Idealne pod inwestycje! możliwość 4 pokojów W pełnym rozkładzie! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu w okolicach Bajana. Mieszkanie składa się z: - czterech pokoi, - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. Super lokalizacja / Z potencjałem / winda / blisko tramwaj Mieszkanie o powierzchni 60 m2 w ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. 4 pokoje / balkon / dla inwestora / super okolica / tramwaj Mieszkanie na parterze niskiego bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij