dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Borowska

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

415 000 zł85 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 85 m kw. na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w okolicy ul. Kamiennej i Borowskiej. Okazyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie w ok. ul. Himalajskiej na osiedlu Alpinistów we Wrocławiu. Komfortowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

170 000 zł20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam słoneczną kawalerkę położona na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Borowskiej. Atutem nieruchomości jest duży zabudowany balkon. Na podłogach położone zostały panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukparter-słoneczne- świetna lokalizacja- idealne pod wynajem- polecam Państwu słoneczne i przytulne mieszkanie. Powierzchnia użytkowa lokalu to 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie w nowym, niskim budownictwie - Gaj - ok. ul. W. Rutkiewicz. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Okazja! Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.45m2 w okolicach ul.Borowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy z 1935 roku. Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37 m kw. w dzielnicy Krzyki, okolice ulicy Borowskiej. Lokal składa się z: 2 pokoju oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki Centrum! Mieszkanie o powierzchni 37m2 znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Idealne pod wynajem! Przedstawiam Państwu dwustronnie rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,6m w okolicy ul. Borowskiej. Przestronne, jasne mieszkanie mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

250 886 zł53 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bez prowizji od kupującego! Prowizja 0%. Mieszkanie dwupokojowe, w pełni rozkładowe o powierzchni 53,38 m2. Składa się z dwóch pokoi (21,62 m2 i 10,02 m2 ), kuchni (6,63 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

271 850 zł61 m² 4 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dogodna lokalizacja Wysoka (południowa granica Wrocławia), cicha spokojna okolica z łatwym i szybkim dojazdem do miasta (7 min do ul. Borowskiej), a także węzła komunikacyjnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Na sprzedaż mieszkanie : 2 pokoje, - 37m2 za 215 000 zł. Na Krzykach w ok ul.Borowskiej Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku 10 piętrowym z 1980 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 69,8 m kw. na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

415 000 zł85 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

334 000 zł62 m² 5 387,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację ok. Borowska / orzechowa / rozkład / stan idealny. Polecam do sprzedaży jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 62m kw. na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

221 000 zł37 m² 5 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

334 000 zł62 m² 5 387,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jasne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o pow.62m2 w okolicach ul.Borowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na 6 piętrze w bloku z 1990 roku. Pokoje 17mkw, 11mkw, 11mkw, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

1 000 zł32 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

O% prowizji* atrakcyjna kawalerka W centrum wrocławia Nieruchomość: piękna kawalerka o powierzchni 32,5mkw położony na parterze przy ul. Borowskiej. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

205 000 zł33 m² 6 191,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

| bardzo ładna przestronna kawalerka. Mieszkanie mieści się w bloku trzypiętrowym na trzecim piętrze. Nieruchomość jest po generalnym remoncie ( wymieniona elektryka, okna ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

185 000 zł34 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1839

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Borowskiej (krzyki - Gaj). Okolica bogata w wszelakie sklepy i liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Do sprzedania słoneczne, w rozkładowe 1-pokojowe mieszkanie o pow.34m2 w okolicach ul.Borowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym pietrze w kamienicy z 1937 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1839

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

197 000 zł32 m² 6 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| mieszkanie położone przy ulicy Borowskiej blisko parku wodnego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z lat osiemdziesiątych. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Okazja! Dwustronnie rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.44m2 w okolicach ul.Borowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze w kamienicy z 1935 roku. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

207 000 zł33 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie 1-pokojowe o pow.33m2 w dzielnicy Krzyki, Gaj, okolice ulicy Borowskiej. Lokal składa się z: 1 pokoju oddzielnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 65m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Jabłecznej / Ferio Gaj. Mieszkanie znajduje się na piętrze 8/11p. budynku z lat ’80. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

238 000 zł42 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 w okolicach ul. Borowskiej, okazja! Mieszkanie znajduje się na 8 z 10 pięter. Bardzo ładna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

190 000 zł32 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę (31,70 mkw) w nowym budownictwie na Krzykach w spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

368 000 zł65 m² 5 661,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

W pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 65m2 w okolicach ul. Borowskiej Mieszkanie znajduje się na piętrze 5 piętrze w budynku z 1994r. i nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Krzyki,Wrocław

168 000 zł24 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, o pow. 24m2 w okolicach ul. Borowskiej Mieszkanie znajduje się na piętrze 5 piętrze w budynku z 1975r. i nadaje się do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

190 000 zł34 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro obecnie ma promocję i nie pobiera prowizji od kupującego. Prowizja 0%. Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 33,6 m2. Składa się z pokoju, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53 m2 w dzielnicy Krzyki , okolice ul. Wieczystej Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi (14 m2 + 12 m2 + 11,5 m2) * kuchnia z oknem (6,5 m2) * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

185 000 zł34 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Nieruchomość o powierzchni 34 m2. Mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych pokoi jeden z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

309 000 zł78 m² 3 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - mieszkanie 78mkw Z pomieszczeniami biurowymi O pow. 50mkw! lokalizacja: ul. Glebowa (boczna ul. Borowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37m2 na Krzykach! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku. Budynek został ocieplony, klatka zdbana. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, przejściowe o pow. 33m2 w okolicach ul. Borowskiej Mieszkanie znajduje się na piętrze 3 piętrze w budynku z 1975r. i nadaje się do.