dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Budziszyńska

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

429 000 zł41 m² 10 359,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 41,41m2. Nieruchomość jest zlokalizowana na Nowym Dworze przy ul. Budziszyńskiej. Lokal usytuowany jest na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

759 000 zł57 m² 13 316 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun nieruchomości: tel. Zamieszkaj na Nowym Dworze! 3 pokoje z osobną kuchnią, bardzo dobrze skomunikowana okolica - Nowy Dwór! Układ pomieszczeń: - salon - ok. 17,0 m2 - Pokój 1 - ok. 13,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

758 999 zł57 m² 13 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul Budziszyńskiej we Wrocławiu Powierzchnia: 57 m Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! do końca listopada cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

567 000 zł49 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować państwu przestronne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze. Mieszkanie w świetnej lokalizacji - 3 min do tramwaju, którym dojedziemy do centrum zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

599 000 zł62 m² 9 599,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wrocław l Nowy Dwór l Pętla tramwajowo-autobusowa Park Tysiąclecia l Zielona część osiedla Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

789 000 zł67 m² 11 731 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią na Osiedlu Nowy Dwór. Najważniejsze informacje: - do zamieszkania od zaraz, - pełne wyposażenie, - w salonie klimatyzacja, - loggia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

519 000 zł35 m² 14 914 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty: tel. Jasne, ciche mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji. Opis budynku: budynek z 1973 roku przy ul.Budziszyńskiej z docieploną elewacją i widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

790 000 zł58 m² 13 539 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,35m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - pokoju 1 - pokoju 2 - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Budziszyńskiej o powierzchni 54 m , położone na parterze budynku na Nowym Dworze we Wrocławiu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

670 000 zł63 m² 10 635 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie położone na 7 piętrze o powierzchni 63m2 na Nowym Dworze. W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia - salon - sypialnia - pokój - łazienka - wc - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

2 600 zł54 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie , z osobną kuchnią, dwoma osobnymi łazienkami i balkonem. Mieszkanie położone na trzecim piętrze z czterech (brak windy) bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

795 000 zł64 m² 12 480,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : T: bardzo przestronne trzypokojowe mieszkanie na Nowym Dworze, - duży słoneczny salon, którego naturalnym przedłużeniem jest zatopiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

580 000 zł49 m² 11 909,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. ok. 49 m2 na ul. Budziszyńskiej. W 2022-2023 r. przeprowadzono remont, uwzględniający wymianę instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

585 000 zł49 m² 11 938,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam dwupokojowe, bardzo dobrze usytuowane ciche mieszkanie z pięknym widokiem na górę Ślężę. Leżeli lubisz pięknie doświetlone wnętrza, zapraszam :) - Bardzo blisko Park Tysiąclecia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

385 000 zł33 m² 11 620,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,42m2 z piwnicą o pow. 2,71m2. Usytuowane jest na 4 piętrze, czteropiętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

585 000 zł52 m² 11 237 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bez pośredników 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni łącznej 52,06 m2 (użytkowa 48,60m2 + piwnica ok. 3m2) na ul. Budziszyńskiej, osiedle Nowy Dwór. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

499 999 zł35 m² 14 367,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna bez prowizji. Sprzedam mieszkanie dwu pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 33,20m plus piwnica 1,6 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w 15 piętrowym wieżowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

1 730 zł30 m² 57,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem na 1 piętrze w 4- piętrowym bloku przy ul. Budziszyńskiej *w pobliżu znajduje się Wyższa Szkoła Bankowa, park Przemysłowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo! Polecam do wynajęcia od zaraz przytulną kawalerkę o powierzchni 40 mkw z balkonem przy ul. Budziszyńskiej, boczna ul.Strzegomskiej. Blok z 2001 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 950 zł35 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - ulica Budziszyńska Opis mieszkania: - salon: wyposażony w stolik kawowy, wygodną rozkładaną kanapę oraz komodę na ubrania. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m 3 piętro w 4-piętrowym budynku ( bez windy) z 2000 roku , budynek po termomodernizacji i remoncie elewacji wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

2 000 zł32 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem komfortową i funkcjonalną kawalerkę przy ul. Budziszyńskiej. Mieszkanie dostępne od czerwca 2024. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze w bloku z windą o powierzchni 48,7 m2 przy ul. Budziszyńskiej , obok przystanku Nowy Dwór. Opis mieszkania: * 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy dwór|budziszyńska 25b|kawalerka|37mkw| - Przedstawiam nieruchomość znajdującą się na ul. Budziszyńskiej 25b we Wrocławiu. Mieszkanie odświeżone pod nowego najemcę, większa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

2 200 zł50 m² 44,18 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, umeblowane mieszkanie położone na Nowym Dworze przy ul. Budziszyńskiej. Na powierzchni ok. 49 m2. znajduje się sypialnia, duży salon z jadalnią i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

568 000 zł50 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna W mk prestige nieruchomości nowy dwór! Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowy lokal, o powierzchni ok 50 m2, usytuowany na piątym piętrze, w dziesięcio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpieczny kredyt 2% 3 pokoje / osobna kuchnia / osobna łazienka i wc / do remontu / blok po remoncie i termomodernizacji / nowe dwie windy / parking za szlabanem / tramwaj pod blokiem / dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane na Nowym Dworze przy ul. Budziszyńskiej 59. Mieszkanie znajduje się w budynku niskiej zabudowie (parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

750 000 zł82 m² 9 091 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj w czteropokojowym, w pełni rozkładowym mieszkaniu, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy na Nowym Dworze! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

449 000 zł38 m² 11 753,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż słoneczną i przytulną kawalerkę o powierzchni 38,20 mkw zlokalizowaną na Nowym Dworze. Mieszkanie bloku o niskiej zabudowie, na parterze. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

***4 pokoje idealne dla rodziny *** Do wynajęcia apartament na Nowym Dworze przy ul. Budziszyńska. Do wynajęcia mieszkanie dwustronne o powierzchni 70 m z balkonem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 31m2, aneks kuchenny, łazienka oraz przedpokój. Zlokalizowana w bardzo dobrej okolicy, liczne sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

399 000 zł34 m² 11 735 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ustawna kawalerka w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy Nowego Dworu! Opiekun oferty: tel. Wizualizacje przedstawiają propozycję zaaranżowania mieszkania. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

475 000 zł46 m² 10 362 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Mieszkanie 2-pokojowe w bloku przy krzyżówce na Strzegomskiej! ***rezerwacja*** Otoczenie nieruchomości: osiedle w sąsiedztwie zielonych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

509 000 zł42 m² 12 191,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu na Nowym Dworze. Mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni, - sypialni, - przedpokoju, - łazienki, - loggi Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

399 000 zł30 m² 13 322 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam na sprzedaż komfortową i funkcjonalną kawalerkę przy ul. Budziszyńskiej. Świetna inwestycja, idealne na start. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will.