dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Gorlicka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Premium/51m2-2pok/ul. Gorlicka/top Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,05 m2. Mieszkanie jest usytuowane w budynku mieszkalnym z 2013 roku, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel gorlicka / autobusy obok budynku / 2020r budowy umeblowane mieszkanie / zielono za oknem osobom ze zwierzętami bardzo dziękujemy piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

499 900 zł51 m² 9 725,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m2. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czterokondygnacyjnym bloku z 2010 roku. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

590 000 zł47 m² 12 606,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

**** Tylko w Home Brand! **** Kupujący nie płaci dodatkowej prowizji. Dostępne od czerwca dwu pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu Wrocławia przy ulicy Gorlickiej z garażem podziemnym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel gorlicka / nowe budownictwo / autobusy umeblowane mieszkanie / cichy rejon tylko dorosłe pracujące osoby osobom ze zwierzętami bardzo dziękujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

460 000 zł49 m² 9 388 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m2, usytuowane na w budynku mieszkalnym z 2009 roku, zlokalizowanego w okolicach przy ulicy Gorlickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

490 000 zł52 m² 9 514,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rozkładowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Bardzo funkcjonalne mieszkanie składa się: - salonu (20m2); - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta działu najmu/wynajmu milton grupa nieruchomości Oferuje bardzo zadbane i nowoczesne mieszkanie na ul. Gorlickiej Nieruchomość składa się z dwóch osobnych pokoi (jeden z balkonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

499 894 zł52 m² 9 674,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Niższa cena Psie Pole 2m/rozkład/balkon/taras! hit Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią o powierzchni ponad 50m2 znajdujące się na Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

430 000 zł39 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38.50 m2 we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

499 900 zł51 m² 9 726 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z dużym tarasem na ostatnim, 4 piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

499 891 zł52 m² 9 631,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Niższa cena Psie Pole 2m/rozkład/balkon/taras!top Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią o powierzchni ponad 50m2 znajdujące się na Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Widawa,Wrocław

499 000 zł51 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Gorlickiej na prężnie rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

499 899 zł52 m² 9 706,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Niższa cena Psie Pole 2m/rozkład/balkon/taras Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią o powierzchni ponad 50m2 znajdujące się na Psim Polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży kawalerka, w wieżowcu na 9 piętrze, w dzielnicy Psie Pole, okolice ul. Gorlickiej, wrocław. Umeblowanie tak jak na zdjęciach. Mieszkanie zostało przerobione z kawalerki(31m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

479 900 zł49 m² 9 793,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Budynek z 2009 roku! Meble w cenie mieszkania! Salon i sypialnia z wyjściem na duży balkon od zachodu! Polecam na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Gorlickiej. W pobliżu Biedronka, Lidl, żabki, apteki, przychodnia, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem! lokalizacja: mieszkanie mieści się tuż obok ulicy Poleskiej. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Korona (5 min samochodem), restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

513 000 zł51 m² 9 980,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wygodne w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie komfortowe oraz tanie w utrzymaniu. blisko do sklepów (netto, biedronka, Lidl, żabki), autobusów, przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie tamtejszego rynku, dla osoby, która chce mieć wszędzie blisko - po bułki, do apteki, czy na spacer do parku. Pokrótce: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

530 000 zł71 m² 7 430,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z pełnym rozkładem blisko Rynku Psiego Pola. Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z pełnym rozkładem, o powierzchni 71,33 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 800 zł48 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Gorlickiej na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie zlokalizowane na piątym piętrze, od wschodu z widokiem na osiedlowe patio. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze bloku, w dzielnicy Psie Pole, przy ulicy Gorlickiej, niedaleko ch Korona. Najem na rok. Zwierzęta nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

399 900 zł47 m² 8 508,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie urządzone w pięknym stylu otoczone zielenią (47 mkw). Mieszkanie na wrocławskim Psim Polu - nijako "sypialni" Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Zgorzelisko,Wrocław

468 000 zł49 m² 9 551,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie wolne od zaraz! Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Dwa osobne pokoje - idealne jako inwestycja. Mieszkanie obecnie nieumeblowane, pozostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Widawa,Wrocław

450 000 zł49 m² 9 122,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe mieszkanie w zacisznej okolicy, ul. Gorlicka | 1 piętro | 49,33 m2 Z przyjemnością prezentuje Wam mieszkanie z 2 pokojami na Wrocławskim Psim Polu - blisko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Sołtysowice,Wrocław

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorlicka Nowy Blok 2 pok/winda ok. Korony!okazja Nowy blok Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 49m2 w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Polecam i zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rozkładowe mieszkanie, gotowe do wporwadzenia! Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Klucze W biurze! Bardzo funkcjonalne mieszkanie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gorlicka

Zgorzelisko,Wrocław

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację izabela mateuszuk tel gorlicka / nowe budownictwo / autobusy umeblowane mieszkanie / cichy rejon tylko dorosłe pracujące osoby osobom ze zwierzętami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Sołtysowice,Wrocław

479 999 zł50 m² 9 638,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorlicka Nowy Blok 2 pok/winda ok. Korony Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 49m2 w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Polecam i zapraszam do kontaktu w sprawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta tylko w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Psim Polu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

325 000 zł37 m² 8 673,61 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż kawalerka na parterze o powierzchni 37,47m2, z dużą rozkładową kuchnia, łazienką, przedpokojem oraz balkonem. Mieszkanie znajduje się we Wrocławiu w okolicy ul. Gorlickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

583 000 zł72 m² 8 077,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż: 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z 2 balkonami w budynku z 2010 r.- oferta idealna dla pary lub rodziny LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

340 000 zł32 m² 10 585,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę na Psim Polu. Oferowane mieszkanie znajduję się na drugim piętrze. Zalety: - okna na południe - Klimatyzacja 3-funkcyjna (chłodzenie, grzanie, osuszanie) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

423 000 zł47 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Psim Polu przy ul. Gorlickiej w bloku z 2009 r. Prezentowania nieruchomość o powierzchni 47,09 m2 składa się z: - salonu 17m2 z balkonem 4m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

529 000 zł66 m² 8 015 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: na sprzedaż 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie, położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2008r. Mieszkanie o powierzchni około 66m2, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Widawa,Wrocław

488 000 zł66 m² 7 397,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65,97 m2, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2008 roku, zlokalizowanego w okolicach skrzyżowania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij