dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Hubska

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

514 000 zł76 m² 6 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Możliwość 4 pokoi! Do remontu Możliwa kontynuacja najmu Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 76 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku nmieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie Wrocław ul. Hubska. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na II piętrze bloku z lat 50-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne , okna nie wychodzą bezpośrednio na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł76 m² 6 960,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do remontu Możliwa kontynuacja najmu Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 76 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku nmieszkalnego z 1965 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

489 000 zł54 m² 9 005,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe / dwustronne / super lokalizacja / tramwaj Mieszkanie o powierzchni 54,30 m2 położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Blok ocieplony, po remoncie dachu, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 866 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu komfortowe i przytulne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o łącznej powierzchni 50,48 m2. Idealna propozycja dla par i rodzin czy studentów, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Bielany Wrocławskie,Wrocław

449 000 zł39 m² 12 315,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Piekne Rozkład 40m2 ok. Wraclawia widok Piekne Rozkład 40m2 widok! Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Nieruchomość to lokal mieszkalny, dwupokojowy, umiejscowiony na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

490 000 zł54 m² 9 040,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji ok. Hubskiej i Glinianej. Idealne pod wynajem, blisko ch. Wroclavia, przystanki komunikacji miejskiej, dobry dojazd w każdy rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Bielany Wrocławskie,Wrocław

468 000 zł38 m² 12 315,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Piekne Rozkład 40m2 ok. Wraclawia widok! Piekne Rozkład 40m2 widok! Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Nieruchomość to lokal mieszkalny, dwupokojowy, umiejscowiony na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

378 000 zł30 m² 12 554 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż apartament o powierzchni 30,11m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku nieopodal dworca. Budynek położony jest przy głównej ulicy, w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul.Hubskiej : dwa oddzielne pokoje i salon z aneksem kuchennym. Spokojna atmosfera zamkniętego osiedla oraz dobra komunikacja w każdą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

4 000 zł68 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Specjalista ds. nieruchomości **dostępne od września** English below Available from September wymagana umowa okazjonalna Do wynajęcia piękny apartament o powierzchni 67,8m2, zlokalizowany blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

545 000 zł42 m² 12 881,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz niedużego, komfortowego mieszkania w prestiżowej okolicy , to prawdopodobnie dobrze trafiłeś. Zachęcam do zapoznania się z poniższą ofertą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do kontatku , umówienia się na bezpłatną prezentację tel., Mieszkanie składa się z 47m2 - 2 osobnych pokoi - jasnej kuchni - łazienki - przedpokoju W pokojach panel. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

820 000 zł78 m² 10 513 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2 z dużym balkonem, położone jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy na Hubach. Mieszkanie idealne dla konesera kamienic. Opiekun oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

539 000 zł56 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Okazja! śliczne 3-pokojowe mieszkanie czeka na twoją rodzinę. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn tel. Tylko W sdp nieruchomości Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie na ul. Hubskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul.Hubskiej z oddzielną kuchnią. Spokojna atmosfera zamkniętego osiedla oraz dobra komunikacja w każdą stronę miasta stanowi o wygodzie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 kwietnia 2022 r. Umowa na 12 m-cy. Nie są akceptowane zwierzęta. Mieszkanie dla singla lub pary. Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na zamykanym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hubska

Powstańców Śląskich,Wrocław

380 000 zł35 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość idealna dla inwestorów, studentów,par. Mieszkanie jednopokojowe, rozkładowe przy ul. Lnianej o metrażu 35m2 znajduje się na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

450 000 zł67 m² 6 728,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pełen rozkład! Dwustronne! Doskonała lokalizacja - kilka minut od dworca! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,88 m2, usytuowane na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

619 999 zł65 m² 9 538,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje na Osiedlu Mieszczańskim wybudowanym w 2011r. przez atal. Świetnie rozwinięta infrastruktura osiedlowa, idealna zarówno dla rodzin jak i osób szukających mieszkania blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł32 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: mail: ***wolne od 01/01/2022*** Polecam do wynajęcia funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 32m2 zlokalizowaną w inwestycji z 2011 roku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł67 m² 6 728,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja - niedaleko dworca! Pełen rozkład! Dwustronne! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,88 m2, usytuowane na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

359 000 zł37 m² 9 703 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

tel. Klucze w biurze! Oferta wyłącznie w sdp! Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią z oknem przy ul. Hubskiej na Krzykach w cenie 359 tys. zł. Dostępne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

400 000 zł55 m² 7 220 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 55,4m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy czeka na Ciebie! Otoczenie nieruchomości: lokalizacja mieszkania jest bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hubska

Huby,Wrocław

773 000 zł107 m² 7 199,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże, rozkładowe mieszkanie. Orientacja północ/południe, 4 piętro w czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

670 000 zł64 m² 10 444,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie przy Hubskiej z 2010r. Pełen rozkład - bez problemu zorganizujesz mieszkanie pod siebie Nowe budownictwo - oddane w 2010r. Niski czynsz 513zł + prąd Zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

1 900 zł48 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje Hubska/ Osiedle mieszczańskie osoba prowadząca Polecam do wynajęcia piękne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw zlokalizowane blisko Centrum przy ul. Hubskiej /2 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł67 m² 6 728,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pełen rozkład! Doskonała lokalizacja - niedaleko dworca! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,88 m2, usytuowane na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

515 000 zł52 m² 9 945,93 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m2 z balkonem. Okolicę wyróżnia łatwy dostęp do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej co umożliwia mieszkańcom szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Fantastyczne mieszkanie za balkonem i piwnicą. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 300 zł55 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tel: e-mail: ***wolne od zaraz*** Polecam 3pok. mieszkanie o pow. ok. 50m2, zlokalizowane przy ul. Hubskiej. Trzy pokoje zlokalizowane na wrocławskim Gaju z dobrym połączeniem ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

420 000 zł47 m² 8 936 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w bloku na osiedlu Huby - idealne pod inwestycję Cena do negocjacji! Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

449 900 zł67 m² 6 704,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pełny rozkład, duży metraż, niska cena. Ul. Hubska. przystanek tramwajowy (8, 16, 31, 32) słoneczne mieszkanie dwustronna ekspozycja okien mieszkanie 67 mkw. w pełnym rozkładzie. Trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! do wprowadzenia od sierpnia Serdecznie polecam komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Huby,Wrocław

437 000 zł37 m² 11 810,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie niedaleko Starego Miasta i Dworca Głównego pkp - ul. Hubska, wrocław. For english version - scroll down! lokalizacja: wrocław, krzyki ul. Hubska 54 aparthotel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł58 m² 8 603 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: tel. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w budynku typu Blok ( cegła ) ul. Hubska. Dzielnica Krzyki to najpopularniejszych części Wrocławia, za sprawą pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu Ekonomicznego i Aquaparku! Opiekun Oferty tel. Do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie przy ulicy Hubskiej. Budynek z 2009 - od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Gaj,Wrocław

661 780 zł56 m² 11 845 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Na mieszkanie składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,32 m2 - sypialnia 12,89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Gaj,Wrocław

728 413 zł69 m² 10 609 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Na mieszkanie składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 28,53 m2 - sypialnia 13,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

450 000 zł67 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w znakomitej lokalizacji - blisko przystanku tramwajowego oraz autobusowego. Nieruchomość położona na ul. Hubskiej. Jest pełni rozkładowe. Składa się z trzech pokoi, kuchni,.