dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Kamienna

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

209 000 zł28 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Super kawalerka ok. Akademii ekonomicznej! Polecam kawalerkę idealną dla studenta z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest jednostronne, funkcjonalne z praktycznym układem i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; edward pustowar, tel. \'\'rondo\'\' / kamienna / drukarska / po remoncie Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, nierozkładowe, jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy osoba prowadząca super lokalizacja / pełen rozkład / komandorska / drukarska okolice / uniwersytet ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

329 000 zł55 m² 5 982 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 duże rozkładowe pokoje przy aquaparku! Polecam mieszkanie trzypokojowe rozkładowe położone na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku w dzielnicy Krzyki. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

305 100 zł48 m² 6 356,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - edward pustowar mieszkanie rozkładowe / idewalna lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

469 000 zł130 m² 3 608 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne i klimatyczne mieszkanie 130m2 w kamienicy w doskonałej lokalizacji na Krzykach - ul. Przestrzenna - okol. Kamiennej/gajowej/dworca/aquaparku, uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Niska zabudowa / rozkład / uniwersytet ekonomiczny ok. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, dwustronne o pow. 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 w okolicy ul. Powstańców Śląskich /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: wysoki standard / media miejskie / balkon Mieszkanie o powierzchni 55,20 m2 na 9.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

270 000 zł37 m² 7 219,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie / ul. Kamienna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania ( 37,40 mkw ) usytuowanego przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

329 000 zł57 m² 5 771,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: aneta tokarz, tel: rozkład / super lokalizacja / uniwersytet ekonomiczny Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - doskonała lokalizacja / dobra cena / rozkład / osobno kuchnia Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, dwustronne o pow. 50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

275 000 zł37 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 400 zł38 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienna 37,5mkw., 3 p Całkowity koszt najmu- poniżej 2000zł Bardzo ładne ,komfortowe,nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe,świeżo po kompleksowym remoncie,posadowione na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 450 zł38 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienna 37,5mkw., 3 p Całkowity koszt najmu- około 2000zł Bardzo ładne ,komfortowe,nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe,świeżo po kompleksowym remoncie,posadowione na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - rozkładowe / słoneczne / dwustronne / po remoncie Wrocław - Krzyki - okolica ul. Kamiennej / ul. Hubskiej. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł38 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienna 37,5mkw., 3 p Bardzo ładne ,komfortowe,nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe,świeżo po kompleksowym remoncie,posadowione na trzecim piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 550 zł38 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: wysoki standard / ciche / ok. Uniwersytetu ekonomicznego Mieszkanie o powierzchni 55,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

460 000 zł112 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1918

Polecam rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie na parterze w kamienicy na Hubach. Mieszkanie,o powierzchni 112 m2 składa się z: - dużego pokoju 26m2 z antresolą, - sypialnia - 18,70m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok kamienna / paczkowska / jasne Oferta wstrzymana Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 990 zł45 m² 44,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze (z4) w budynku z windą. Budynek częściowo ogrodzony. Składa się z: otwartej kuchni z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie przy Kamiennej 109. Mieszkanie mieści się na parterze w nowym budynku. W pełni umeblowane mieszkanie z otwartą kuchnią wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Blisko centrum w okolicy ul.Widnej dwa pokoje na 1 piętrze. Mieszkanie nierozkładowe z mediami miejskimi (czynsz 294zł). Większy pokój ok.15 mkw na podłodze ma kafle, mniejszy ok.10mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

469 000 zł129 m² 3 635,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Super oferta! do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe W świetnej lokalizacji przy ok. UL. Kamiennej. Mieszkanie na piątym piętrze z pięciu, dwustronne o powierzchni 129m2. Piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania w pełni rozkładowe mieszkanie na Krzykach, na osiedlu Huby. Powierzchnia 54m 2 , trzy pokoje, w budynku z lat '80. Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

309 000 zł52 m² 5 942,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk przestrzenna / gajowa / ciche / po remoncie / komunikacja Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52 m2. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

! zapraszam na bezpłatną prezentację! kamienna / rondo / balkon / rozkład / winda zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

179 000 zł21 m² 8 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - kamienna / ciche / super lokalizacja / media miejskie / rozkład Super oferta! Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położona na 6 piętrze w bloku. Do mieszkanie przynależy piwnica Okna nowe pcv. W pokojach na podłodze mozaika, na ścianach gładzie. Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł128 m² 3 664,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkanie po remoncie W klimatycznej kamienicy / pokoje W rozkładzie Mieszkanie w stylowej kamienicy o powierzchni 129m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

-zapraszam na bezpłatną prezentację- okolice arkad wrocławskich / dwa pokoje W rozkładzie / trzeci pokój otwarty na kuchnię Mieszkanie o powierzchnio ok. 53,5m2 położone na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bardzka

Krzyki,Wrocław

250 000 zł41 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pok. 41m2 na wysokim parterze w bud .X kondyg. zlokalizowane w okolicy ul.Kamiennej, Borowskiej. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, dwustronne, pokoje 19m2, 9m2, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

390 000 zł81 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przestronne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,17 m2 w okolicach Aqua Parku. Mieszkanie jest idealną inwestycją na wynajem dzięki lokalizacji oraz bliskości komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - W pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Kamiennej. Mieszkanie pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

239 000 zł39 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mieszkanie W pełnym rozkładzie /bardzo dobra lokalizacja / Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 38,52m2 położone na siódmym piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 25 m2 w okolicy ul. Borowskiej / Kamiennej. Spokojne osiedle bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

194 000 zł31 m² 6 217,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż duża kawalerka w cenie 194 tys. zł do negocjacji! Atrakcyjna lokalizacja - tylko 200 m od Uniwersytetu Ekonomicznego! Ładnie doświetlone 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij