Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. Z potencjałem / balkon / tramwaj Na sprzedaż mieszkanie w bloku dziesięciopiętrowym na Kozanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

419 000 zł76 m² 5 542 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dostępne od zaraz! Idealna nieruchomość pod kątem inwestycyjnym lub dla rodziny! Opiekun oferty tel. Na sprzedaż trójstronne, w pełni rozkładowe, własnościowe mieszkanie, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

320 000 zł51 m² 6 279,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ciekawego mieszkania na Kozanowie. Jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,96 m2 na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku. Sam budynekw dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

482 000 zł80 m² 6 003,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 metrów (w metraż w księdze wieczystej wliczona piwnica około 2,5m2). Mieści się na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

475 000 zł72 m² 6 606,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z windą blisko Parku Zachodniego.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

459 000 zł72 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji! Mieszkanie 4 pokoje 72m2 do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

315 000 zł48 m² 6 563 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje na kozanowie, blisko tramwaju, piękny widok. Lokal o powierzchni 48 m2 z pn - pd wystawą okien, składa się z: - pokoju, ok. 18 m2 - pokoju ok. 11 m2, - kuchni ok. 7,5 m2, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Biskupin,Wrocław

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie zapraszam - marek pernal kozanowska ok / rozkładowe / media miejskie / balkon Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

399 000 zł65 m² 6 148 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: tel: trzypokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul. Kozanowskiej. Mieszkanie składa się z salonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

318 000 zł49 m² 6 489,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Pełen rozkład Pełen komfort Panoramiczny widok miasta - dla tych, którzy nie mają lęku przestrzeni. Nieopodal przystanku tramwajowego i autobusowego na zurbanizowanym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

465 000 zł71 m² 6 549,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie zapraszam - marek pernal kozanowska ok. / ustawne / media miejskie Mieszkanie o pow. ok. 71,5 m2, składa się z 4 pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

176 000 zł24 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - marek pernal tel. Kozanowska ok. / po remoncie / klucze W biurze Przedstawiam kawalerkę o powierzchni ok. 24,36 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyjątkowo przestronne mieszkanie 3-pokojowe, z doskonałą infrastrukturą na Kozanów ul. Kozanowska. Lokal w bardzo dobrym stanie do zamieszkania od zaraz z dużym potencjałem pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł67 m² 5 954,34 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Gotowe do zamieszkania, umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie położone na Kozanowie, okolice ul. Kozanowskiej. Lokal o powierzchni ok.67 m2- jest to powierzchnia rzeczywista, w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł38 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel:*** (for english and german please scrolldown)*** Polecam serdecznie do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe 38m2 przy ulicy Dzielnej (boczna ulica Kozakowskiej) Lokal jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty ewa kaim kozanowska ok. / blisko parku Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47 mkw. W skład mieszkania wchodzą: -trzy osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł37 m² 7 270 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone na Kozanowie. Opiekun Oferty tel.   Mieszkanie się składa z: - przedpokoju - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Superoferta! 3 pokoje inwestycyjnie na Kozanowie z możliwością wydzielenia 4! Opiekun Oferty tel.   Polecam 3-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

360 000 zł60 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pełen rozkład! balkon! okolice parku! Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,50 m2 położone na 2 piętrze w X-piętrowym bloku na Kozanowie. Lokal składa się z: * salonu ok.19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

360 000 zł60 m² 5 950,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowo przestronne mieszkanie 3-pokojowe, z doskonałą infrastrukturą na osiedlu Kozanów. doskonała lokalizacja - blisko centrum pod wynajem, dla rodzin z dziećmi, studentów osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

360 000 zł60 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun Oferty telefon   .wozniczka@sdp-nieruchomości.pl Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Kozanowie tuż przy Parku. Układ mieszkania: lokal o metrażu 61m2 składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal kozanowska ok. / pełny rozkład / opcja 4 pokoi Na mieszkanie o powierzchni ok. 62 m2 składają się: - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: kozanów / winda / media miejskie Mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

575 000 zł88 m² 6 534,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: pełen rozkład / dwa balkony / plomba Mieszkanie o powierzchni 88 m kw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

334 000 zł60 m² 5 567 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Superoferta! 3 pokoje inwestycyjnie na Kozanowie z możliwością wydzielenia 4! Opiekun oferty: tel. Polecam 3-pokojowe,nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku z 1980 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

409 999 zł67 m² 6 119,39 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Okazja! 3-pokojowe, gotowe do zamieszkania o powierzchni około 67 m2 (powierzchnia rzeczywista, natomiast w księdze wieczystej powierzchnia lokalu to 62,30 m2- pozostała część jest wynajmowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! osoba prowadząca - katarzyna dorosz tel. Kozanowska ok. / po remoncie / ogrzewanie miejskie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

379 000 zł76 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Superoferta! 3 pokoje inwestycyjnie na Kozanowie z możliwością wydzielenia 5! Opiekun oferty: tel. Polecam 3-pokojowe,nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku z 1980 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

410 000 zł67 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszamy opiekun oferty - ewa kaim kozanowska ok. / pilczycka ok. / rozkład Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; marek pernal ok. Kozanowska / rozkład / balkon Mieszkanie o powierzchni 73,7 m2 składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

370 000 zł76 m² 4 868 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Przytulne, dwustronne, czteropokojowe mieszkanie, położone na siódmym piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Kozanowskiej. Lokal o powierzchni 75m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

369 900 zł79 m² 4 682,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu tel. Oferta wstrzymana! W bloku dwie windy / przyjemne balkony / zielono za oknem / tramwaj / autobus Lokal o powierzchni ok. 79,06m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

345 000 zł65 m² 5 332 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Gorąco Polecam! Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Kozanowie. Opiekun oferty: tel.: Budynek- otoczenie Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku 11-piętrowym z 1981 roku w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

1 590 zł37 m² 42,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Promocyjna prowizja 200zł netto! Do wynajęcia, najchętniej dla pary, mieszkanie na ul. Kozanowskiej blisko tramwaju i autobusów. Mieszkanie w układzie pokój dzienny z wejściem do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

330 000 zł63 m² 5 269 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe (3 pokój zrobiony z garderoby) o powierzchni 62,63 m2 na Kozanowie z dużym balkonem. Z powodu przeprowadzki właścicieli zdjęcia mieszkania będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, najchętniej dla pary, mieszkanie na ul. Kozanowskiej blisko tramwaju i autobusów. Mieszkanie w układzie pokój dzienny z wejściem do kuchni, sypialnia z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

364 000 zł63 m² 5 778 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3pok. na Kozanowie w cichej okolicy, 63m2 Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku w cichej okolicy idealnej na wynajem (aktualnie wynajmowane). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

338 000 zł63 m² 5 365,08 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: balkon / pełne rozkład / dwustronne Mieszkanie o powierzchni 63 m2 na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

329 000 zł60 m² 5 438 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy rozkładowe pokoje na kozanowie, świetna oferta dla inwestora lub dla rodziny. Słoneczne, mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem, położone na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

459 000 zł87 m² 5 275,86 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim kozanowska / dobry dojazd do centrum / 2 balkony Mieszkanie o powierzchni ok. 87 m2. Lokal składa się z: -pięciu.