dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Krynicka

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

489 999 zł51 m² 9 607,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne mieszkanie przy ul. Krynickiej na Gaju. Mieszkanie świetnie nada się pod inwestycję (możliwość wydzielenia 3 pokoju) np. dla studentów. We speak English, call for.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

449 991 zł52 m² 8 652,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gaj-Krynicka/2pok/balkon/52mkw. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,87m2 Na powierzchnię mieszkania składają się: duży ok. 22m2 pokój z balkonem pokój ok 11m2 osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

449 990 zł52 m² 8 653,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gaj-Krynicka/2pok/balkon/52mkw Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,87m2 Na powierzchnię mieszkania składają się: duży ok. 22m2 pokój z balkonem pokój ok 11m2 osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

489 900 zł51 m² 9 587,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie przy ul. Krynickiej na Gaju. Mieszkanie świetnie nada się pod inwestycję (możliwość wydzielenia 3 pokoju) np. dla studentów. We speak English, call for more details!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

512 000 zł53 m² 9 660,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie na Gaju, gotowe do wprowadzenia. Dwustronne z dużym balkonem skierowanym na południe. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna, piony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

510 000 zł54 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Gaj, przy ul. Krynickiej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 54m2, składające się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

505 000 zł68 m² 7 393,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam na prezentację Genialnego mieszkania przy ul. Krynickiej - idealne dla osób, które cenią sobie spokój, zieleń za oknem i bardzo dobrą komunikacje z miastem. Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

458 990 zł52 m² 8 847,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gaj-Kryniczna/2pok/balkon/52m2! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,87m2 Na powierzchnię mieszkania składają się: duży ok. 22m2 pokój z balkonem pokój ok 11m2 osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

449 000 zł36 m² 12 647,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Gaj Piękne lux premium 2 pokoje balkon! Polecamy na sprzedaż komfortowe i przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na zielonym osiedlu Gaj, przy ulicy Krynickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji na Wrocławskim Gaju. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą ,rozkładowe, dwustronne, trzypokojowe o powierzchni 54 m2 plus balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oto dwupokojowe mieszkanie (ok. 50 mkw) usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku na ul. Krynickiej. Posiada duży balkon z bardzo przyjemnym widokiem. Wolne od zaraz. Najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gaj,Wrocław

512 000 zł54 m² 9 481,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej i przyjaznej okolicy. Mieszkanie umeblowane i częściowo wyremontowane. Można od razu zamieszkać chociaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

384 000 zł41 m² 9 365,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Gaj, przy ul. Krynickiej. Cena do negocjacji! Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 41m2, składające się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże 3 pok. m. z balkonem i piwnicą, krzyki! Opis Na sprzedaż mieszkanie na ul. Krynickiej na zielonych Krzykach. Łatwy i szybki dojazd do centrum (autobusy/ tramwaje). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

512 000 zł53 m² 9 660,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. 3 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie na spokojnym i zielonym osiedlu. Z dużego pokoju wyjście na przyjemny balkon. Mieszkanie po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

458 999 zł52 m² 8 845,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gaj-Kryniczna/2pok/balkon/52m2 Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,87m2 Na powierzchnię mieszkania składają się: duży ok. 22m2 pokój z balkonem pokój ok 11m2 osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 38 m2 , usytuowane na drugim piętrze zlokalizowane przy ul. Krynickiej, wrocław-krzyki/gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

459 000 zł52 m² 8 849,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

458 900 zł51 m² 8 998,04 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Rozkładowe mieszkanie na 4.piętrze. Mieszkanie do niewielkiego remontu. Okna wymienione, piony wodno-kanalizacyjne również po wymianie. Duży, jasny balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

709 000 zł83 m² 8 492,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Jeśli cenią sobie Państwo przestrzeń i wygodę, chcą mieszkać blisko terenów zielonych, a przy tym nie rezygnować z uroków miasta - to mieszkanie jest dokładnie dla Was. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

430 000 zł36 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Krynicka we Wrocławiu Mieszkanie o powierzchni 36 m , znajduje się na 1 piętrze w ładnym bloku W skład nieruchomości wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

550 000 zł71 m² 7 728 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Serdecznie polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrze skomunikowanej części Wrocławia jaką jest Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

670 000 zł65 m² 10 323,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Gaju. Piękne, wyposażone, z dużym balkonem i niesamowitym widokiem. Mieszkanie Składa się z salonu, dwóch sypialni, gabinetu, łazienki, toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

384 000 zł40 m² 9 597,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: - rozkładowe - 2 pokoje - media miejskie - super lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 40,1m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

589 000 zł60 m² 9 735,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja: gaj/ Krynicka Ilość pokoi: 3 Metraż: 60.5 m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 2 Informacje dodatkowe: Mieszkanie dostępne od zaraz. Woda i ogrzewanie miejskie. Wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

384 000 zł41 m² 9 365,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Gaj, przy ul. Krynickiej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 41m2, składające się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

3 300 zł61 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gaj/ Krynicka Ilość pokoi: 3 Metraż: 61 m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 2 Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od zaraz. Najem Okazjonalny. Opis nieruchomości : Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

680 000 zł84 m² 8 143,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu na osiedlu Gaj Mieszkanie ma powierzchnię 83,5m2 jest przestronne, nasłonecznione, ustawne na 6 piętrze Składa się z : - 4-pokoi ,. - osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

388 000 zł42 m² 9 349,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja na jednym z lubianych osiedli Krzyki / Gaj z bardzo dobrym dojazdem zarówno w kierunku Centrum, jak i w innych kierunkach miasta ( ok Orzechowa / Świeradowska),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania mieszkanie na Wrocławskim Gaju, w okolicach ul.Krynickiej. Mieszkanie w wysokim bloku (11 pięter) na ostatnim piętrze ze wspaniałym widokiem z obu stron - strona wschodnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

420 000 zł36 m² 11 831 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pok * krzyki/gaj* *lokalizacja: krzyki / Gaj Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 35.5 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/10 (winda) * Własność : Spółdzielczo - własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Genialne dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Gaju w bardzo dobrym stanie! Mieszkanie o pow. 41m2 składa się : dwa osobne pokoje kuchnia łazienka, przedpokój. Bardzo duży balkon. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

630 000 zł63 m² 9 995,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gaju w okolicach ul. Krynickiej. Mieszkanie położone na 8 piętrze w budynku 10-cio piętrowym. Budynek posiada windę. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

414 900 zł36 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2M, zadbane mieszkanie na ul. Krynickiej - bez koniecznych remontów. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki oraz korytarza. Dodatkowo znajduje się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

415 000 zł36 m² 11 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie - bardzo dobry stan, duży balkon świetna okolica i blisko tramwaje. Ul. Krynicka. Mieszkanie: salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka, przedpokój, + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

492 500 zł50 m² 9 830,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985