dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Popowicka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

485 000 zł33 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie własnościowe dwupokojowe rozkładowe o powierzchni 32,7 m2 z przynależną piwnicą. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

579 900 zł54 m² 10 719 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo Przedstawiam ofertę mieszkania 3 - pokojowego na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku mieszkalnym z windą. Za oknami dużo zieleni, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

759 000 zł54 m² 14 029,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z widokiem - Wrocław | Popowice doskonała komunikacja i jednocześnie naprzeciwko Parku Popowickiego Na sprzedaż przedstawiam w pełni rozkładowe, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

540 000 zł54 m² 9 981,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,10m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - na wrocławskich Popowicach Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

649 000 zł59 m² 10 944,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż - Popowice, wrocław Blisko: dwa parki i tereny spacerowe, szkoły, przedszkola, żłobki, magnolia Park, kaufland, liczne sklepy i punkty usługowe. Świetna komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

424 900 zł33 m² 12 993,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość na Popowicach o powierzchni użytkowej 32,7m2 przy ul. Popowicka 148 Atuty mieszkania: - lokalizacja - balkon - miejsce postojowe za szlabanem - bardzo praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

688 000 zł54 m² 12 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje / klucze od zaraz super lokalizacja / zielono W okolicy klucze od zaraz / do zamieszkania od zaraz mieszkanie dwustronne popowice Oferta wstrzymana. Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od zaraz do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, ulokowane na VI piętrze w bloku przy ul. Popowickiej. Mieszkanie jest funkcjonalnie zaprojektowane, pod budynkiem dużo bezpłatnych miejsc parkingowych za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią Oferuję do wynajęcia przytulne i bardzo ciepłe mieszkanie na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku. Oddzielna, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

529 900 zł33 m² 16 057,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Popowice! Dla studenta | Po remoncie | Balkon | Tramwaj! Otoczenie nieruchomości: osiedle znajduje się między dwoma parkami i dwoma nitka tramwajowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

448 760 zł33 m² 13 723,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32.7m2, zlokalizowane przy ulicy Popowickiej 66 na wrocławskich Popowicach. Bliskość centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne oraz tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

453 500 zł33 m² 13 868,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 800 zł22 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna kawalerka, 22m2 zlokalizowana przy ul. Popowickiej 102 we Wrocławiu. Nieruchomość Kawalerka ma powierzchnię 22 m i mieści się na 7 piętrze 10-piętrowego bloku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Popowice,Wrocław

699 000 zł58 m² 12 156,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Popowice Generujące atrakcyjną stopę zwrotu - roi na poziomie ok. 9% rocznie! Doskonała lokalizacja, 5 niezależnych pokoi - idealne pod wynajem długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

715 000 zł54 m² 13 216,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Śródmieście,Wrocław

454 000 zł42 m² 10 939,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,5 m , położone na 6. piętrze w zadbanym bloku z windą przy ul. Popowickiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

465 000 zł33 m² 14 220,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe z komórką lokatorską na półpiętrze. Czwarte piętro z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

454 000 zł42 m² 10 939,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł42 m² 10 963,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Białowieska, wrocław Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41.5 m , położone na czwartym piętrze w budynku przy ul. Białowieskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

599 900 zł42 m² 14 283,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 41,5 m2 na 3 piętrze 10 piętrowego budynku na Popowicach w okolicy ul. Zajęczej Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

599 900 zł42 m² 14 283,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

596 900 zł42 m² 14 211,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam dwustronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,5 m2 na 3 piętrze 10 piętrowego budynku z windą, z widokiem na zieleń przy ul. Popowickiej , na popowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

535 000 zł54 m² 9 889,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zachwycające, słoneczne mieszkanie na zielonych Popowicach - idealne dla rodzin i inwestorów! Marzysz o przestronnym, pełnym naturalnego światła lokalu w spokojnej okolicy, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice Północne,Wrocław

560 000 zł57 m² 9 773,12 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

- oferta tylko w naszym biurze - Oferuje na sprzedaż lub zamianę na mniejsze 2-pokojowe mieszkanie. Sprzedawana nieruchomość jest o powierzchni 57,3 m , zlokalizowana przy ulicy Popowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje z oddzielną kuchnią na Popowicach! Wygodne miejsce do zamieszkania. Opiekun oferty: układ pomieszczeń: -Pokój -pokój -pokój -kuchnia -łazienka z wc -balkon Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

698 000 zł57 m² 12 181,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie | 57,3 m | Wrocław, popowice | Stopa zwrotu 8% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

599 900 zł42 m² 14 283,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

699 000 zł57 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

715 000 zł54 m² 13 216,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 54 m.kw. położone na 6 piętrze w budynku przy ul. Popowickiej. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, o funkcjonalnym, przestronnym układzie: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

719 990 zł56 m² 12 857 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Popowice | 2/3 pokoje | gotowe do wprowadzenia!.|. Polecam na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie ( możliwość wydzielenia jeszcze jednego pokoju). Ul. Popowicka lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

599 900 zł42 m² 14 283,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

690 000 zł54 m² 12 778 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty: tel: serdecznie polecam to przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m, które składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz balkonu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

520 000 zł42 m² 12 530,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Popowicach. Informacje podstawowe: cena: 520 000 zł Metraż: 41,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

598 000 zł55 m² 10 782,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Popowicach, przy ul. Popowickiej, 4km do Rynku, niedaleko sklepy, szkoły, przedszkola, uczelnie. Miejsce idealnie skomunikowane z całym miastem, liczne tereny spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

470 000 zł42 m² 11 325,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Popowicach. Informacje podstawowe: cena: 470 000 zł Metraż: 41,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 800,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Pilczyce,Wrocław

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie - Popowice, blisko centrum! Na sprzedaż stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 mkw, położone na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

749 000 zł57 m² 13 071,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

719 999 zł56 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/10