dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Reymonta

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

629 000 zł40 m² 15 725 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne są również inne metraże, układy, a przy tym ceny mieszkań- zadzwoń po więcej info. Zakup bez prowizji oraz bez konieczności opłacania podatku pcc 2%! Mieszkanie z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 824 000 zł108 m² 16 935,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Największe Mieszkanie wraz z najlepszym Widokiem na Osiedlu - 107,7 m z Balkonem i Widokiem na Odrę! Na sprzedaż oferujemy absolutnie wyjątkowy apartament o powierzchni 107 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 430 000 zł86 m² 16 531,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najbardziej Luksusowe Mieszkanie na Osiedlu - Prywatny Taras na Dachu z Widokiem na Odrę! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament, który wyróżnia się jako najbardziej ekskluzywne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

720 000 zł51 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne są także inne metraże I układy mieszkań, w tym apartamenty Z widokiem na rzekę I tereny zielone- zadzwoń po więcej informacji! Bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

502 449 zł32 m² 15 815,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dostępne są również inne metraże i układy mieszkań, w tym lokale z widokiem na rzekę oraz tereny zielone. Zakup bez prowizji oraz bez konieczności opłacania podatku pcc 2%! Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 172 000 zł59 m² 19 864,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne Mieszkanie 59 m z Widokiem na Odrę i Zachody Słońca! Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , które łączy komfort z malowniczymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

680 000 zł45 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

468 000 zł30 m² 15 699,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty nr Licencji pfrn 28425 tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni ok. 30 m2 w budynku z 2016 roku w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

484 857 zł25 m² 19 074 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W sercu Wrocławia powstaje niesamowita inwestycja. Lokalizacja sprawia, że dojazd do wszystkich najistotniejszych punktów w mieście zajmuje mniej niż 15 min. Do dyspozycji mieszkańców będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Karłowice,Wrocław

893 791 zł49 m² 18 307,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wszystko, co istotne, znajduje się w zasięgu 15 min od domu Nowoczesny apartament z widokiem na rzekę Pokój dzienny z aneksem kuchennym 28,64 m2 Sypialnia 11,70 m2 Przedpokój 4,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

564 158 zł33 m² 17 252,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 09.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie z dużą loggią. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

489 731 zł32 m² 15 414,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie z ogródkiem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Psie Pole,Wrocław

3 100 zł61 m² 50,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

2 osobne pokoje, salon połączony Z aneksem kuchennym przyjemny balkon od strony wschodniej miejsce postojowe W garażu pod budynkiem zaraz obok przestanek tramwajowy, autobusowy mieszkanie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

645 735 zł42 m² 15 444,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 254 371 zł86 m² 14 521,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! POPRZEDNIA CENA 1 363 446 Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

907 367 zł68 m² 13 326 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Przestronne, dwustronne mieszkanie z ogródkami. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

598 625 zł43 m² 14 016 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 343,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cesja: taniej, niż u dewelopera! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Możliwość wydzielenia 3 pokoju | Smart Home | Przystań Reymonta ? Lokalizacja: wrocław, ul. Władysława Reymonta, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

679 000 zł53 m² 12 859,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 52,80mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

521 000 zł35 m² 14 967 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 34,8mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

501 000 zł33 m² 14 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 33,4mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę ( możliwość zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Śródmieście,Wrocław

2 350 zł45 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym w budynku na osiedlu Wybrzeże Reymonta. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

792 687 zł62 m² 12 695,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 843 284 zł Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

621 005 zł42 m² 14 782,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 660 643 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

898 624 zł71 m² 12 635,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwustronny apartament Premium wschodnio-zachodni - unikatowe narożne przeszklenie i dwie loggie z wyjściem z każdego pokoju. Najważniejsze atuty: inwestycja nad Odrą z promenadą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

480 622 zł29 m² 16 834,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż! Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

506 028 zł31 m² 16 429,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji! Kup mieszkanie jeszcze w 2024 roku i zyskaj więcej m za mniej! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

576 165 zł35 m² 16 551,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

976 765 zł71 m² 13 734 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Na sprzedaż! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema loggiami w świetnej lokalizacji! Kup mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

568 195 zł39 m² 14 576,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Zaoszczędź swój czas - nie trać go na wertowanie ogłoszeń. Zgłoś się do nas po analizę rynku. Doradzimy Ci na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

935 000 zł60 m² 15 206,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,5 W skład mieszkania wchodzą: *trzy pokoje *osobna kuchnia *przedpokój *łazienka Do mieszkania przynależy: *balkon *garaż dodatkowo płatny 30000tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

580 149 zł40 m² 14 406,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

949 934 zł71 m² 13 362,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Dwustronne mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 548 236 zł89 m² 17 356,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ PROMOCJA! CENA PRZED PROMOCJĄ 1701358 ZŁ Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

1 049 216 zł68 m² 15 388,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 4 pokój | 68,18 m2 | IV kwartał 2026 | 1 049 216 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

556 074 zł31 m² 17 955,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 1 pokój | 30.97 m2 | IV kwartał 2026 | 556,074 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

654 230 zł48 m² 13 573,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Centrum Miasta / blisko komunikacja miejska / przy Odrze / tereny zielone i rekreacyjne Mieszkanie w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie: - mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

811 895 zł49 m² 16 637,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 3 pokój | 48,80 m2 | IV kwartał 2026 | 811 895 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

820 008 zł49 m² 16 796,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 863 167 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 255 826 zł82 m² 15 329,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 1 365 028 zł Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

556 074 zł31 m² 17 955,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026