dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Śliczna

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

365 000 zł33 m² 11 061 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie z loggią o powierzchni 33m2 mieści się na 1 piętrze przy ul. Ślicznej/ okolice ul. Borowskiej i Armii Krajowej. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

489 000 zł57 m² 8 598,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! trzy pokoje W pełnym rozkładzie! klucze W biurze - zapraszam na prezentację. Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Ślicznej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zadbany, ładny w pełnym rozkładzie lokal mieszkalny z samodzielną kuchnią i trzema odrębnymi pokojami Izabela Mateuszuk, licencja nr 10024 Serdecznie polecam. Niski blok, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

423 000 zł42 m² 10 071,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe W super lokalizacji - wrocław - krzyki - huby. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe (z pięknym widokiem na miasto) o pow. 42m2 z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

708 999 zł67 m² 10 609 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura i 0% podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

310 405 zł25 m² 12 377 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka Z balkonem i miejscem parkingowym, blisko centrum! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Wojciech Wiszniowski tel. Kawalerka Z balkonem na tarnogaju Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

359 959 zł25 m² 14 358 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura i 0% podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 25.07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

515 616 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje z balkonem, blisko centrum! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Wojciech Wiszniowski tel. 2-pokojowe mieszkanie, z balkonem na tarnogaju Otoczenie: inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

628 421 zł51 m² 12 226 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

623 234 zł59 m² 10 583 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. 3 pokoje Z balkonem na południu wrocławia Otoczenie: inwestycja znajduje się 10 minut od Centrum w dzielnicy Krzyki, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

465 881 zł38 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

628 421 zł51 m² 12 226 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3pokoje z balkonem i miejscem parkingowym, blisko centrum! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Wojciech Wiszniowski tel. 3-pokojowe mieszkanie, z balkonem na tarnogaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

708 787 zł67 m² 10 609 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z balkonem, blisko centrum! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Wojciech Wiszniowski tel. 3-pokojowe mieszkanie, z balkonem na tarnogaju Otoczenie: inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

531 377 zł38 m² 14 162 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Wojciech Wiszniowski tel. 2-pokojowe mieszkanie, z balkonem na tarnogaju Otoczenie: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

597 978 zł55 m² 10 918 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Tarnogaj,Wrocław

709 150 zł67 m² 10 611 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: dominika Nowak tel. 3-pokojowe mieszkanie, z tarasem na tarnogaju Otoczenie: inwestycja znajduje się w kameralnej, 4-piętrowej zabudowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

529 999 zł61 m² 8 674,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne-ładne-zadbane-pełny rozkład-polecam - wójcikoddzielna kuchnia -3 samodzielne pokoje-ładny tarasowy balkon. Idealne dla siebie jak I W celach inwestycyjnych na wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

489 000 zł57 m² 8 598,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zadbane-ładne-przestronne-wyposażone-pełny rozkład-3 samodzielne pokoje-oddzielna kuchnia- wójcikserdecznie polecam idealne dla rodziny jak I W celach inwestycyjnych na wynajem dla inwestora ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

429 000 zł42 m² 10 214,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gotowe na już! Rozkładowe mieszkanie z jasną kuchnią oraz wyjątkowym widokiem na ul. Ślicznej (blisko al. Armii Krajowej oraz ul. Kamiennej). media miejskie do zamieszkania od zaraz dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp dostępne od 1.11 Serdecznie polecam mieszkanie po kapitalnym remoncie idealne dla pary! Lokalizacja: ul. Śliczna, krzyki Ilość pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

419 000 zł51 m² 8 248 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty tel. Idealne mieszkanie dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem! Przestronne mieszkanie o powierzchni 50.8 m2 położone na 4-ym piętrze, świetnie położone na Hubach, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

389 000 zł42 m² 9 262 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 w bloku na krzykach(gaju) blisko Aquaparku! Otoczenie nieruchomości Gaj to jedna z najbardziej lubianych części Wrocławia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu o powierzchni 55m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia (widna), łazienka, wc osobno. Bardzo dobrze skomunikowane - blisko uczelnie, widok z balkonu na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ładny-przestronny wyposażony-po remoncie 2 pokojowy lokal mieszkalny- wójciklicencja 16128-super miejsce Mieszkanie z oddzielną kuchnią do której wchodzimy z salonu, bardzo dobra oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Bardzo ładne-zadbane-po kapitalnym remoncie w 2019r-pełny rozkład - polecam - wójcikoddzielna kuchnia -2 samodzielne pokoje-balkon. Idealne dla siebie jak I W celach inwestycyjnych na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

327 000 zł33 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Okazja!-ciekawa I interesująca oferta dla siebie jak I dla inwestora po remoncie- wójciklicencja 16128-serdecznie polecam ładne-przestronne-wyposażone-po remoncie 2 pokoje-oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

365 000 zł36 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja sprzedaży (for English scroll down) Do sprzedaży komfortowe mieszkanie na ul. Ślicznej - super lokalizacja blisko centrum 2 pokoje + kuchnia + łazienka + balkon - świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2, usytuowane na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku z 1995 roku, zlokalizowanym w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

369 900 zł39 m² 9 485 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe, jasne (okna na południe) mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku z windą przy ulicy Ślicznej. Mieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z: - salonu 14m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

365 000 zł36 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

(For English scroll down) Do sprzedaży komfortowe mieszkanie na ul. Ślicznej - super lokalizacja blisko centrum 2 pokoje + kuchnia + łazienka + balkon - świeżo po remoncie kapitalnym W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

290 900 zł33 m² 8 815,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie na Gaju - blisko ul. Armii Krajowej. Jasne mieszkanie, z oknami skierowanymi na południe. Blok z windą. Media miejskie. Niski czynsz. Loggia. Skład: - pokój dzienny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

319 000 zł33 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro sdp Nieruchomości realizuje program pt. Bezpieczny pośrednik, na pierwszym miejscu stawiając kwestie związane z ochroną zdrowia klientów i pracowników. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

* mieszkanie dwupokojowe * po remoncie* ul.Śliczna Lokalizacja: Krzyki/ Gaj Ilość pokoi:2 Metraż: 35 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 7/10 ( w budynku nowa winda) Informacje dodatkowe: wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2, usytuowane na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku z 1995 roku, zlokalizowanym w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

349 000 zł36 m² 9 694 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyposażone mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36m2, po remoncie. Sdp Nieruchomości tel. W skład mieszkania wchodzą poszczególnie pomieszczenia: - duży pokój - sypialnia - jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, odświeżone mieszkanie 2-pokojowe (do tej pory mieszkali właściciele, mieszkanie jest zadbane). Pełne wyposażenie kuchni: pojemna lodówka, mikrofalówka, zmywarka, czajnik, podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

365 000 zł36 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Bardzo ładne-zadbane-po kapitalnym remoncie w 2018r-pełny rozkład - polecam - wójcikoddzielna kuchnia -2 samodzielne pokoje-balkon. Idealne dla siebie jak I W celach inwestycyjnych na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W pełni rozkładowe mieszkanie, składające się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, wc, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Nieruchomość znajduje się na ul. Ślicznej, w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995