dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Strzegomska

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Pilczyce,Wrocław

378 000 zł31 m² 12 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 2 pokojowe na parterze w 4 piętrowym budynku po termoizolacji. Możliwość korzystania z rowerowi i suszarni. Przed budynkiem dużo miejsc parkingowych za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

405 000 zł31 m² 13 064,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 - pokojowe funkcjonalne mieszkanie w centrum Kawalerka z oddzielna sypialnią w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na parterze w dobrze zachowanym budynku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

379 999 zł31 m² 12 258 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok/strzegomska przy uczelni! Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe, 2 pokojowe na parterze w 4 piętrowym budynku typu wielka płyta : Ul. Strzegomska przy ul. Jaworskiej Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Pilczyce,Wrocław

380 000 zł31 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 2 pokojowe na parterze w 4 piętrowym budynku typu wielka płyta. Do mieszkania przynależy piwnica ok 3 m Możliwość korzystania z rowerowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Strzegomskiej 51 (szczepin) *lokal o powierzchni 43 m2 składa się z salonu, sypialni z balkonem, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

357 000 zł31 m² 11 516,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowa kawalerka. 31m2 Świetna lokalizacja pod wynajem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na czwartym piętrze budynku przy ul. Strzegomskiej 51. Najbliższe otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł61 m² 8 415,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Strzegomska/fabryczna/4pok./INWESTYCYJNE/ROZKŁAD Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4 pokojowy apartament zlokalizowany we Wrocławiu na ul.Strzegomskiej. Do sprzedania mieszkanie wynajmowane, przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Popowice,Wrocław

488 000 zł37 m² 12 857,90 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 2-pokojowy mieszkanie. 4 piętro o powierzchni 37,02 m2. Lokal jest zupełnie nowy, wykończony, gotowe do remontu. Lokal jest narożny. Składa się z salonu-kuchni z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

569 000 zł64 m² 8 835,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pełen rozkład Pełen komfort Mieszkanie w niskiej zabudowie z widokiem na kojącą i poprawiającą samopoczucie zieleń. Nieopodal przystanku autobusowego i nowo powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

530 000 zł48 m² 11 148,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wygodne mieszkanie o powierzchni 47,54 m2 położone blisko centrum przy ul. Strzegomskiej. Jest to idealny wybór dla rodziny z dziećmi (ze względu na zamknięte i ciche osiedle) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

569 000 zł64 m² 8 835,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pełen rozkład Pełen komfort ul. Rogowska Mieszkanie w niskiej zabudowie z widokiem na kojącą i poprawiającą samopoczucie zieleń. Nieopodal przystanku autobusowego i nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m2. Układ pomieszczeń: - salon - pokój nr 1 - sypialnia - kuchnia - łazienka - przedpokój Najważniejsze informację: -media miejskie - odnowienie klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Gądów Mały,Wrocław

539 000 zł68 m² 7 914,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, jasne i przytulne mieszkanie na 7 piętrze ośmiopiętrowego bloku z windą. Rok budowy 1980. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie wymagające dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena nie podlega negocjacji. Okazja dla Inwestora - mieszkanie w tej chwili wynajmowane jest przez rodzinę za 3 800 złotych + opłaty około 600złotych Umowa na rok z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Muchobór Wielki,Wrocław

2 990 zł53 m² 56,15 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: nowy Dwór, ul. Strzegomska * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 53 m2 * Piętro: 11/11 opis nieruchomości: do wynajęcia 3-pokojowy mieszkanie o powierzchni 53 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz 3 pokojowego w pełni wyposażonego mieszkania? Poszukujesz mieszkania z wysokim standardem wykończenia? Cenisz sobie spokój oraz dobrą komunikację z centrum miasta? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

372 000 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka na ulicy Strzegomskiej po generalnym remoncie który się odbył w zeszłym roku. -wymieniona cała elektryka -istnieje możliwość podłączenia płyty indukcyjnej - jest siła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

295 500 zł22 m² 13 431,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Świetna lokalizacja! Kameralna zabudowa! Idealny zakup inwestycyjny! Możliwość odliczenia podatku 23%vat! ( działalność gospodarcza jak i osoby fizyczne) Wykończenie "pod klucz" w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

539 000 zł61 m² 8 836,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bez prowizji od kupującego I speak English, spanish and Italian, call for more details! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży w pełni rozkładowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

1 750 zł37 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Strzegomskiej 5 (szczepin) *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *lokal o powierzchni 37m2 składa się z salonu, sypialni, kuchni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

309 000 zł22 m² 14 154,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 21,83m2 blisko terenów zielonych z rozbudowaną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

313 000 zł22 m² 14 324,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 21,85 m2 wraz z tarasem o powierzchni 2,85 m2 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Nowy Dwór,Wrocław

343 000 zł27 m² 12 675,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 27,06m2 z balkonem o powierzchni 3,5m2 blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Nowy Dwór,Wrocław

382 000 zł27 m² 14 248,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 26,81m2 wraz z balkonem o powierzchni 3 m2 blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

529 900 zł69 m² 7 679,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

[rezerwacja] Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na ulicy Strzegomskiej. Gotowe do wprowadzenia, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych! Przestronne pokoje, dobrze doświetlone dzięki podwieszanemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

190 000 zł15 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż lokal o powierzchni 15m2. Zdjęcia pokazują kolejno: wizualizacje planowanej elewacji, wizualizacje planowanego korytarza, wizualizacje możliwego wykończenia niektórych lokali 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

529 900 zł69 m² 7 679,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ul. Strzegomska Nieruchomość z doskonałym rozkładem pomieszczeń. Nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Przestronne pokoje, dobrze doświetlone dzięki podwieszanemu sufitowi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

579 000 zł66 m² 8 772,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania duże, przestronne 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie ma 66 metrów do tego duży taras z widokiem na Górę Ślężę oraz dużą piwnicę składającą się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

775 000 zł58 m² 13 387,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wygodne mieszkanie o powierzchni 57,89 m2 położone blisko centrum przy ul. Strzegomskiej (niedaleko bunkra). Jest to idealny wybór dla rodziny z dziećmi (ze względu na zamknięte i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

558 900 zł68 m² 8 219,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja 68,00m2 3 pok balkon miejsce postojowe strzegomska Sprzedam dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze (7 kondygnacji) budynku z lat 80 tych, o powierzchni 68,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poprawiony numer telefonu - Mieszkanie znajduje sie w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. W poblizu znajduja sie m.im.przystanki tramwajowe,sklepy, centra handlowe,przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

580 000 zł69 m² 8 405,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe trzypokojowe ,przestronne ,dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,9m,z balkonem ,usytuowane na parterze. Nieruchomość składa się z 3 pokoi osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł69 m² 8 115,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W ofercie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w ośmiokondygnacyjnym bloku z windą. Blok z 1985 roku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Bez prowizji dla biura. Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na wysokim parterze w budynku przy ulicy Strzegomskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł68 m² 8 220,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja 68,00m2 3 pok balkon miejsce postojowe strzegomska Na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze (7 kondygnacji) budynku z lat 80 tych, o powierzchni 68,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezp.przestronne, dwustronne, 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,9,na parterze z balkonem.Nieruchomość składa się z 3 pokoi,osobnej kuchni,dwóch przedpokoi,oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie przy Placu Strzegomskim we Wrocławiu. Powierzchnia 64 m 2 : pokój 18,10 m 2 pokój 16,12 m 2 pokój 7,77 m 2 kuchnia 6,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Polecam mieszkanie do wynajęcia położone w sąsiedztwie dolmed-u, naprzeciwko biurowca Green Tower. Doskonała komunikacja w każdą stronę. Autobusy: 106, 107, 127, 132,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! Do wynajęcia elegancka i przestronna kawalerka nieopodal placu Strzegomskiego. Lokalizacja: ul. Strzegomska Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

499 999 zł43 m² 11 576,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej dzielnicy blisko centrum Wrocławia a jednocześnie na zamkniętym, zacisznym osiedlu lub nieruchomości na zakup inwestycyjny do dalszego wynajmu? Ta.