dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Świdnicka

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

680 000 zł67 m² 10 149,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław, róg ul. Świdnickiej i Oławskiej, efektowny widok na Rynek, 1 piętro, pow. 67 m2 na sprzedaż. Jedna z najpiękniejszych widoków z okien na Rynek, 3 balkony, to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 344 170 zł124 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław Świdnicka efektowny apartament klasa A przy Rynku o pow. 125 m2 na sprzedaż. Jedna z najpiękniejszych odrestaurowanych kamienic Starego Miasta, centralne położenie oraz nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

329 000 zł50 m² 6 634,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta, do wprowadzenia! Na sprzedaż przytulne, wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,59 m 2 , w samym sercu Wrocławia. Dwustronne i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 949 730 zł181 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wrocław Świdnicka elegancki apartament klasa A przy Rynku o pow. 180 m2 na sprzedaż. Jedna z najpiękniejszych odrestaurowanych kamienic Starego Miasta, centralne położenie oraz nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie wraz z kuchnią i łazienką. Mieszkanie na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z jednego pokoju większego, jednego mniejszego, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł85 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Świdnicka efektowne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 85 m2 na sprzedaż. Przytulne wnętrze, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone w centrum miasta, z niezwykłym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie (do pokoi, kuchni oraz łazienki wchodzi się z korytarza), w samym Centrum Wrocławia, 2 minuty na pieszo od Renomy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia - ul. Świdnicka opis mieszkania - mieszkanie w stylowej kamienicy z widokiem na znany wrocławski deptak przy ul. Świdnickiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Świdnicka, wynajem nowoczesnej kawalerki. Luksusowe mieszkanie 1-pokojowe w doskonałej lokalizacji. Widok z okien na Operę, forum Muzyki i Hotel Monopol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł85 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 46 m kw. na 5. piętrze w 5-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł85 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do najmu mieszkanie o powierzchni 65 mkw położone przy wrocławskim Rynku - ul.Świdnicka. Mieszkanie to adaptacja strychu, gdzie jest dużo różnych schowków i komórek (po podłodze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

398 000 zł46 m² 8 583,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, kompletnie wyremontowane mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 2 piętrze w niskiej zabudowie w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

360 000 zł43 m² 8 372,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia - tuż przy Rynku, w częściowo odremontowanej kamienicy (nowa elewacja i dach). Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 34 m2. w samym centrum miasta na ul.Świdnickiej .Mieszkanie składa się z dużego pokoju i osobnej kuchni. Mieszkanie w pełni wyposażone ,wysoki standard dla wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

260 000 zł64 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Doskonała lokalizacja! stare miasto/ okolice pl. Kościuszki W pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m2 Atrakcyjne mieszkanie na poddaszu w bloku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opis: polecam na sprzedaż 2-pokojowy apartament w centrum Wrocławia obok przejścia podziemnego przy ul. Świdnickiej. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 33m2 usytuowane W okolicy ul. Świdnickiej. Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń zapewniają idealne warunki do życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie zlokalizowane w sercu Wrocławia z pięknym widokiem na rynek.Przytulne i pełnorozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w znajduje się zabytkowej kamieniczce i jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

piękne mieszkanie dwupokojowe,o pow.55 m2 za 1800 zł, całkowicie wyposażone na ul. Świdnickiej ( trakt pieszy ), na podłogach parkiety, kuchnia wyposażona w sprzęty agd w tym lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokojowy apartament w ścisłym centrum na sprzedaż Na sprzedaż luksusowy apartament o pow. 46 m2 znajdujący się w bloku w okolicy ulicy Świdnickiej. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

419 000 zł46 m² 9 036,01 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł28 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| mieszkanie w idealnym stanie, w ścisłym centrum Wrocławia, do wprowadzenia od zaraz. :kontakt do agenta | Piotr Starski | :dane biura | Neshouse Sp. z o.o. | plac Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku. Bardzo blisko do rynku, w okolicy znajduję się również centrum handlowe, park, pkp, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

429 000 zł46 m² 9 251,67 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu Komfortowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 40m2 z widokiem na Świdnicką -5 min. do rynku. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

380 000 zł42 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta przy ul. Świdnickiej. Mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 42 m 2 , Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (16m2 oraz 11m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

420 000 zł46 m² 9 152,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta przy ul. Swidnickiej - 50 kroków od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 45,89m 2. Na mieszkanie składa się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We speak english! Do wynajęcia jasna, wygodna kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia (świdnicka, do rynku 2 min.). Osobno pokój (około 20 m2), kuchnia (10 m2), łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

160 000 zł28 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowa cena! okazja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, rozkładowe mieszkanie 1-pokojowe o pow. 28 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ulicy Świdnickiej. Lokal składa się z: *1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimskich

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie tuż przy wrocławskim rynku, początek ul. Świdnickiej. Kamienica z odnowioną elewacją, ścisłe centrum, prestiżowa lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 42,51 mkw, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o pow. 36m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice Galerii Renoma. Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrze w pięciopiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: * pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

260 000 zł47 m² 5 531,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze o pow. 47 m 2 usytuowane w okolicy ul. Świdnickiej blisko Renomy, w budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, dwustronne mieszkanie w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na pl. Kościuszki, przy ul. Świdnickiej, vis-a-vis Renomy. Składa się ono z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

176 000 zł37 m² 4 756,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37m2 położone w okolicy ul. Świdnickiej - Renomy, 3/5 piętro, kamienica. Mieszkanie składa się z: - dwóch osobnych pokoi,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta, 4 min piechotą do Rynku. Kazimierza Wielkiego w pobliżu ul. Świdnickiej, od strony Rynku. Pokój większy 16 mkw, z wyjściem na spory balkon. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł48 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta przy ul. Świdnickiej - 150 kroków od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 47,6m 2 , pokoje w pełni.