dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Ułańska

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

685 000 zł94 m² 7 287,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się na parterze w apartamentowcu z 2008 r. Prestiżowe i kameralne osiedle, strzeżone i monitorowane, uhonorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

575 000 zł120 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

2 poziomy, 4 pokoje: salon z kuchnią i jadalnią, 3 sypialnie, schowanko, duża łazienka, wc, taras, balkon; okna wschód-zachód, dużo przestrzeni, spokojna okolica, rozwinięta infrastruktura;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ułańska

Partynice,Wrocław

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży ciekawe mieszkanie wielopoziomowe w nowym budynku na wrocławskim osiedlu Krzyki, ołtaszyn. Przestronne, ciekawe wnętrze dwa poziomy oraz niezależne wejście do lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

2 poziomy; salon otwarty na kuchnię i jadalnię, toaleta, duży taras, balkon; 3 sypialnie, łazienka z wanną, prysznicem i toaletą, schowanko; garaż; niska zabudowa, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł120 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

590 000 zł105 m² 5 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecam do kupna mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 105mkw mieszczące się na ul. Ułańskiej na Wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie składa się z 4 pokoi z czego na 1 poziomie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

335 000 zł62 m² 5 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

| mieszkanie dwupokojowe w prestiżowej części Wrocławia, na Ołtaszynie, na powierzchnię 60 mkw składa się przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

395 000 zł79 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja: ul. Ułańska (boczna ul. Kutrzeby, krzyki-Ołtaszyn). Bardzo ciche, spokojne i zielone miejsce. W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna. Niedaleko sklepy, punkty usługowe itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

1 400 zł79 m² 17,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

529 000 zł88 m² 6 011,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Witam, mieszkanie to służyło mi 12 lat, jestem jego pierwszą właścicielką. Sprzedaję je z powodu przeprowadzki, mimo że jestem z niego w pełni zadowolona. Mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

1 350 zł79 m² 17,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wynajem Wrocław, partynice Polecamy do wynajmu ciekawe mieszkanie wielopoziomowe , również z przeznaczeniem na cele biurowe. Osobne wejście do mieszkania z poziomu parteru. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł57 m² 6 133,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,9 mkw, + garaż pod budynkiem + komórka lokatorska i 26 mkw dużego tarasu. Nieruchomość położona w prestiżowej dzielnicy Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

550 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Krzyki, ołtaszyn, ul. Ułańska 72; na sprzedaż ładne i przestronne mieszkanie o podwyższonym standardzie, powierzchnia 88m2, 4 pokoje, dodatkowo strych, taras, komórka lokatorska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł56 m² 6 133 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

390 000 zł56 m² 6 854 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gwarancja szybkiej sprzedaży! bezpłatna prezentacja! Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,9 mkw, + garaż pod budynkiem + komórka lokatorska i 26 mkw dużego tarasu.