dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

550 125 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* oferta wstrzymana * Opiekun nieruchomości: mieszkanie z balkonem w zielonej części Żernik idealne do własnej aranżacji Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Psie Budy

Stare Miasto,Wrocław

750 000 zł38 m² 19 788,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

English below, we speak English/ ukr /ru Ulica Psie Budy 18-19, we Wrocławiu, na zachód od Placu Solnego, jeden z nielicznych zachowanych do dziś zaułków w ścisłym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Biskupin,Wrocław

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem na Biskupinie. Mieszkanie, o powierzchni 56 mkw, zlokalizowane jest na 1 piętrze w niskiej zabudowie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

387 000 zł32 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

567 949 zł36 m² 15 944,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które połączy dobrą lokalizację, nowoczesny styl i komfort codziennego życia? Mam coś, co może Cię naprawdę zainteresować - 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

584 000 zł54 m² 10 794,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Tylko w sdp Nieruchomości! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego mieszkania 3-pokojowego z bardzo łatwym dostępem do tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

355 000 zł34 m² 10 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny lokal-aparthotel tuż przy lotnisku przy ul. Zarembowicza. Powierzchnia 24,8 m 2 plus antresola 8,75m 2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (ok.17m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Partynice,Wrocław

640 000 zł66 m² 9 713,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 65,89 m , zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym budynku z 1997r. bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

466 000 zł52 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe w niskim bloku z centralnym ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie rozkładowe, jasne, lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum i wylotem z Wrocławia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

935 000 zł111 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Do sprzedaży przestronne pięciopokojowe mieszkanie w centrum miasta. Powierzchnia całkowita - 111,01 m2 + piwnica - 10 m2 - Odpowiedni układ, duża metraż i sufity sięgające aż 3,7 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szałwiowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 160 000 zł91 m² 12 717,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowego do zamieszkania 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 89,13 m , położonego w centrum osiedla Lipa Piotrowska we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Krzyki,Wrocław

545 000 zł34 m² 16 268,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Orawska Vita, wrocław - Ołtaszyn (krzyki) Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,5 m , położone w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki-Partynice,Wrocław

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale i komfort codziennego życia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

288 000 zł36 m² 8 112,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

niska cena! wyremontowane pod klucz-Okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

665 000 zł58 m² 11 465,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj wygodnie lub zainwestuj pewnie 3 pokoje na Gądowie Małym czekają na Ciebie! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe bardzo dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stein

Ołbin,Wrocław

550 000 zł49 m² 11 163 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie w historycznej części serca Wrocławia - Śródmieścia. Ołbin jest jednym z najstarszych osiedli we Wrocławiu i stanowi cenną pamiątkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

449 999 zł37 m² 12 129,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

696 198 zł64 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w kameralnej części inwestycji. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

610 000 zł56 m² 10 971,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Rozkładowe 2 pokoje z balkonem na wygodnym 1 piętrze funkcjonalny układ, który dobrze sprawdza się zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

899 159 zł51 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

799 900 zł55 m² 14 544 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne mieszkanie na cichym i kameralnym osiedlu Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Wojaczka, na wrocławskich Sołtysowicach. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

880 957 zł74 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: * oferta wstrzymana * Renomowana firma z wieloletnim doświadczeniem na wrocławskim rynku oferuje mieszkanie o powierzchni 74,99 m, położone na parterze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

536 174 zł29 m² 18 231 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Dzwonisz kiedy chcesz - jestem dostępny także w weekendy i wieczory! 0% prowizji i 0% podatku pcc O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makowa

Grabiszyn,Wrocław

385 000 zł31 m² 12 375,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana! Mieszkanie o powierzchni 31,11 m2 znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy na Grabiszynie. Otoczenie nieruchomości: cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

718 000 zł54 m² 13 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli potrzebujesz mieszkania w centrum gdzie w pobliżu masz park, tramwaj i Dworzec Główny - to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Idealna lokalizacja skupiająca najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Huby,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 495,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne Huby Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , usytuowane na parterze (okna, rolety antywłamaniowe) w nowoczesnym i kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki-Partynice,Wrocław

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 65 m , zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony materiałami najwyższej jakości. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Stysia we Wrocławiu. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

805 000 zł77 m² 10 428,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie trzypokojowe spokojnej okolicy. Zapraszam do zapoznania się z nowym mieszkaniem na Księżu Wielkim we Wrocławiu. Lokalizacja osiedla zapewnia przede wszystkim odpoczynek od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

614 635 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł52 m² 68,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 52,29 m | centrum | miejsce postojowe | Krawiecka | Wrocław English speakers welcome, description below To idealna propozycja dla firm poszukujących komfortowego mieszkania w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

569 000 zł62 m² 9 133,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

3 pokoje w pełnym rozkładzie przy tramwaju Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Kamieńskiego znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Czy marzysz o domu, w którym jedynym "włamaniem" będzie poranne tupotanie małych stóp do Twojej sypialni? Na wrocławskim Szczepinie czeka na Ciebie bezpieczny azyl, który przetrwa każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 152,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja podpisana blisko park kleciński, mieszkanie Z balkonem komunikacja tramwajowa, autobusowa osiedle zamknięte Z parkingiem dla mieszkańców Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

709 406 zł30 m² 23 646,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna kawalerka w wyjątkowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia Przedstawiam funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 30,22m , położoną na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rejtana

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

699 000 zł72 m² 9 773,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w kamienicy w samym sercu miasta! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pilczyce,Wrocław

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja! Przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Adres: ul. Paniowicka, osiedle Pilczyce, wrocław Świetny dojazd do centrum miasta szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Kamiennej 109. Lokal dostępny od zaraz, wynajem w formie najmu okazjonalnego. Oferta skierowana do osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Gaj,Wrocław

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux | 2 pokoje | po generalnym remoncie | rozkład | gaj | gotowe do wprowadzenia lux | 2 комнаты | капитальный ремонт | gaj | готова К заселению wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł49 m² 51,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie 48,8 m2 z pełnym wyposażeniem, w pełni rozkładowe, dla max. 2 osób. Mieszkanie jest jasne, ciepłe i mieści się na 1 piętrze. Idealna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kameralne mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z toaletą oraz 2 balkonów.Mieszkanie w pełni i komfortowo.