dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuckiego

Stare Miasto,Wrocław

770 000 zł80 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 położone na 3 piętrze z windą w kamienicy. Świetna lokalizacja nieruchomości. Ścisłe centrum Wrocławia z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

475 000 zł56 m² 8 407 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z widokiem na rzekę. Opiekun Oferty: otoczenie nieruchomości: okolica cicha i spokojna. Piękne trasy spacerowe i rowerowe po świeżo wybudowanych bulwarach przy kanale Odry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

749 000 zł72 m² 10 408,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najlepszej oferty hipotecznej dla tej lub innej nieruchomości! Для консультації.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

378 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w pełni rozkładowe jednostronne z balkonem 50mkw, na Nowym Dworze. Mieszkanie składa się: - 1pokój - 2 pokój - kuchnia - łazienka z toaletą - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

462 825 zł47 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas * pokrótce: mieszkanie w pełni urządzone/ 46.77 mkw/ oddzielna kuchnia z oknem/Jagodno/ idealne dla pary/ rodziny z dzieckiem/ z dużym balkonem na zielon/ garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

591 489 zł69 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Dwustronne, rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój Dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, idealne pod wynajem. Świetna lokalizacja, blisko Sky Tower. Blisko na tramwaj, szybki dojazd do Centrum, na Uniwersytet Ekonomiczny. Powierzchnia to ok. 48 m2: - ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

352 360 zł31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Mieszkanie z tarasem, o projektowanej powierzchni 30,64 m2, znajduje się na parterze, 5-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

577 000 zł53 m² 10 887 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: 3-pok. mieszkanie na zamkniętym osiedlu z 2018 r. z dużym balkonem i miejscem postojowym Otoczenie nieruchomości: spokojna i bardzo zielona dzielnica Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

2 700 zł37 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gądów Mały/ Idzikowskiego Metraż 37,35m2 Piętro: 3 Informacje dodatkowe: drzwi antywłamaniowe, balkon, stolarka pod wymiar, wanna, pralka, telewizor, narożnik z funkcją spania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

724 875 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,99m2 położone jest na 2 piętrze w inwestycji Angel City. Lokal jest w stanie deweloperskim, oferujemy możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Stare Miasto,Wrocław

760 000 zł95 m² 7 985 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1862

Opiekun oferty: tel. Gorąco polecam mieszkanie w zabytkowej kamienicy, do generalnego remontu. Idealne pod inwestycje! Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy z 1862 roku, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

503 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Witajcie:) cena: 503. 000 zawiera podatek Vat! Stylowa kawalerka szuka nowego Właściciela! Sprzedam loftowe mieszkanie w centrum Wrocławia niedaleko dworca, wroclavii. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia nowocześnie i elegancko wykończony i wyposażony apartament położony tuż przy Rynku, tuż przy Galerii Dominikańskiej, w budynku Justin Center. Wejście od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Mały,Wrocław

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 45 m2, przy Hłaski w dzielnicy Fabryczna / Muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Sępolno

Sępolno,Wrocław

1 450 000 zł118 m² 12 288 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1926

Sępolno dom szeregowy z ogrodem, bardzo dobry stan. Chcemy zaprezentować Państwu do sprzedaży szeregowy dom o powierzchni 118m2 na działce o pow. 429 m2 z osobnym przydomowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 mkw. Piętro w zabytkowym, oryginalnym w stylu, domu poniemieckim, zamieszkiwanym przez 2 rodziny. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

599 999 zł64 m² 9 382,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przy koronie z garderobą / piękne osiedle / 3 pok. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w okolicy ul. Rafała Wojaczka we Wrocławiu. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grecka

Muchobór Mały,Wrocław

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe (71 m2) rozkładowe, dwustronne mieszkanie własnościowe z balkonem oraz piwnicą, w trzy piętrowym budynku. Mieszkanie znajduje się na parterze , na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

396 000 zł28 m² 13 953 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Apartament do własnej aranżacji w samym centrum Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: apartamentowce Angel City zostały oddane w 2022r. Pięknie wykończone z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Grabiszyn,Wrocław

380 000 zł40 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu. Okolice Centrum Handlowego Borek. Pobliskie ulice: hallera, gajowicka, mielecka, sztabowa, wróbla, krucza, powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kępa Mieszczańska

Szczepin,Wrocław

529 000 zł38 m² 13 744 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Apartament do wykończenia w o metrażu 38,5 m2 w centrum, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji - 1km od Rynku! ***tylko W sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

825 000 zł68 m² 12 067 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Luksusowe mieszkanie czeka na twoją rodzinę - 4 pokoje, rozsądny układ, 2 balkony. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Tylko W sdp Nieruchomości wirtualny spacer dostępny W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

389 000 zł34 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Tylko W sdp Nieruchomości! klucze W biurze. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, przytulne mieszkanie usytuowane na I p. w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołowa

Fabryczna,Wrocław

392 000 zł41 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

W pełni wyposażone I gotowe do natychmiastowego zamieszkania! Sprzedam bezpośrednio nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m2 zlokalizowane w centrum Wrocławia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

532 000 zł58 m² 9 188,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe spełniające wymagania zarówno rodzin jak i inwestorów. Położone w ścisłym centrum Wrocławia, w otoczeniu zieleni - parku Tołpy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

479 900 zł43 m² 11 083,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie świeżo po generalnym remoncie o powierzchni 43,3 m2 według księgi wieczystej przy ulicy Popowickiej we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: -Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

399 001 zł41 m² 9 779,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne/ idealne na wynajem/szczepin/blisko rynku! Witam serdecznie, na sprzedaż 2-pokojowe-rozkładowe mieszkanie. Nieruchomość położona w okolicy ul. Legnickiej. Bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

536 900 zł49 m² 11 024,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Krzyki/rozkład/dworzec Gł./Piwnica/3p/Wraclavia! HIT Polecamy Państwu mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe/ 48m2, w centrum Wrocławia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ,oddzielnej kuchni , balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

725 601 zł86 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawię Państwu propozycje różnych nieruchomości zgodnie z Państwa wymaganiami. W wiadomości proszę o podanie informacji: ilość pokoi, oczekiwany metraż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny design / wysoki standard / pierwszy wynajem bliskość szpitala klinicznego przy ul. Borowskiej dostęp do komunikacji autobusowej Polecam do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowy apartament z dużym ogrodem zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu "willa Wrocław" wkomponowanym w zielone tereny nad rzeką Dolna Oława. Idealna dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

349 000 zł39 m² 8 949 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! - promocja ograniczona czasowo Do mieszkania przynależy prywatny balkon. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Architektów

Żerniki,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 576 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Klimatyczne 2 - pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 47,6 m2, na pierwszym piętrze w budynku z windą na Nowych Żernikach. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

1 190 000 zł137 m² 8 686,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa perełka na wrocławskim rynku nieruchomości. Przestronny Apartament w historycznej Kamienicy przy Browarze Wrocławskim tuż przy wałach Odry. Idealne dla Młodych dynamicznych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Gaj,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie, osobna kuchnia. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

465 000 zł51 m² 9 135,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ołtaszyn/wysoka- 50,1m2 Luxusowe 2 pokoje Nowy Blok/ Komunikacja! Polecamy na sprzedaż bardzo Ładne, jasne i ciche mieszkanie dwupoziomowe w pięknej lokalizacji Osiedla Zielonego.