dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

535 000 zł45 m² 11 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowe, rzadkie w tej okolicy mieszkanie z 2004 roku, 2 pokojowe rozkładowe z odrębną kuchnia, łazienką i przedpokojem. 44,5 m2 + balkon, w pobliżu centrum - szuka Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

297 789 zł28 m² 10 541,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.18): - Powierzchnia apartamentu: 28,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

389 000 zł36 m² 10 805,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

36 m2 / Rozkładowe 2 pokoje + piwnica / Fabryczna Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnia o powierzchni 36 m2. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze, w 8 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

220 000 zł15 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Idealna mała kawalerka dla studenta bądź jako inwestycja pod wynajem, przy Wrocławskich Uczelniach Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

462 520 zł37 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 2 pokojowy apartament W stylu loftowym W centrum miasta Nieruchomość o powierzchni 37,3m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

530 000 zł54 m² 9 904,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 53,51mkw z tarasem 7,27mkw. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1-wszym piętrze. Budynek został wybudowany w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

620 000 zł48 m² 12 823,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie położone na zamkniętym, monitorowanym i całodobowo chronionym osiedlu blisko ścisłego centrum miasta. Teren osiedla jest bardzo ładne zagospodarowany, z wewnętrzną fontanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

570 768 zł62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe, mieszkanie z balkonem na Jagodnie ul. Komedy, jedno z ostatnich dostępnych mieszkań na w tej inwestycji (cztery Pory Roku). Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

699 485 zł70 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty telefon 4-pokojowe mieszkanie na oporowie Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona bardzo blisko terenów zielonych, tj. Park Grabiszyński (2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Fabryczna,Wrocław

415 000 zł54 m² 7 614,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Fabryczna - Mieszkanie, idealne jako flip inwestycyjny Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Pole powierzchni użytkowej lokalu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

579 700 zł62 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje z balkonem w centrum dostępne od zaraz! Mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem w cenie! Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

517 789 zł71 m² 7 292,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

WE speak english Szukasz ustawnego i przestronnego mieszkania po remoncie do którego możesz się od razu wprowadzić? Jest dla Ciebie ważna dobrze skomunikowana lokalizacja, oraz atrakcyjna cena?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyzowana kawalerka w inwestycji Justin Center. Kawalerka zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół, wyposażony w materiały i sprzęt wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

419 336 zł46 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, dwupokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

450 000 zł53 m² 8 451 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

8451 zł/m2! ogródek- 43,06 m2! możliwość uzyskania 3-pokojowego mieszkania brak barier architektonicznych wideofon, elektryczne rolety antywłamaniowe Genialny dojazd do aow i obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

582 000 zł69 m² 8 471,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuje do sprzedaży rodzinne mieszkanie położone na parterze w niezwykle cichej i zielonej części Wrocławia. Mieszkanie Trzypokojowa nieruchomość ma powierzchnię 68,7 m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

450 000 zł44 m² 10 321,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje / do wprowadzenia / możliwość rozkładu / ciche Mieszkanie o powierzchni 43,6m2 składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym ( pierwotnie był rozkład, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje *rozkład* Balkon *pomieszczenie gospodarcze *wózkowania*rowerownia Lokalizacja: krzyki/ Południe Ilość pokoi:2 Metraż: 48m2 m2, dodatkowo ok 3 m 2 jako pomieszczanie gospodarcze zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

615 000 zł59 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty: tel. Znakomite jako: * mieszkanie dla rodziny * inwestycja pod wynajem ( możliwość wydzielenia 4 osobnych pokoi ) * Układ mieszkania: - salon ( ok. 21 m2 ) z wyjściem na osłonięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł58 m² 8 645,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania położonego przy ul. Skwierzyńskiej - ścisłe centrum miasta, lokalizacja idealna zarówno pod najem jak i na potrzeby własne. Samo mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

416 584 zł31 m² 13 275,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 31,38 m2 w zachodniej części Wrocławia w dzielnicy Fabryczna. Wykaz pomieszczeń pokój dzienny z aneksem 14,76 m2 sypialnia 6,99 m2 łazienka 3,07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzy pokoje / osobne niezależne kuchnia Z oknem jasna, balkon. Na lokal składają sie : -duży, wygodny salon 20 m2, z bezpośrednim wyjściem na balkon ok 6,5 m2 -wygodna sypialnia ok 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ołbin,Wrocław

559 000 zł63 m² 8 889,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

***** Oferta wyłącznie w naszym biurze! ***** Szukasz mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy do własnej aranżacji w centrum Wrocławia ? Jest to oferta idealna dla Ciebie! podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

423 000 zł33 m² 12 975,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 32,60mkw. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tkacka

Pilczyce,Wrocław

300 000 zł25 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka we Wrocławiu. W sąsiedztwie Park Zachodni, sklepy, szkoły, przedszkola. Dobrze skomunikowane, tramwaje i autobusy, bezpośredni dojazd do centrum w 30 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

429 000 zł44 m² 9 781 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 43,86 m2 z dużym balkonem, znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Borek

Borek,Wrocław

6 000 zł59 m² 102 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: for English version scroll down Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59 m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Słodowa

Stare Miasto,Wrocław

492 787 zł28 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż, apartament 27,53 m2, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub wynajmu. Dodatkowo do dyspozycji mamy balkon, do wykorzystania w ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oporów,Wrocław

414 838 zł43 m² 9 625,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

271 130 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.6): - Powierzchnia apartamentu: 28,54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

456 300 zł29 m² 15 976,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Możliwość wykończenia pod klucz * Prestiżowa Inwestycja w Świetnej Lokalizacji Jednopokojowe mieszkanie z ogródkiem w topowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

477 700 zł29 m² 16 714,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Możliwość wykończenia pod klucz * Prestiżowa Inwestycja w Świetnej Lokalizacji Jednopokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oporów,Wrocław

457 625 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakrzów,Wrocław

439 195 zł47 m² 9 314,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie trzecim piętrze Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni 3,50m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lipa Piotrowska

Lipa Piotrowska,Wrocław

540 000 zł65 m² 8 291,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 540 000 zł gotowe, oddane do użytku Inwestycja położona jest w doskonale cichym i prężnie rozwijającym się rejonie. Osiedle jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Nadodrze,Wrocław

429 000 zł51 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***2 pokoje rozkładowe*** ***osobna jasna kuchnia*** ***blisko centrum oraz rynek*** ***balkon*** ***zadbany budynek I wyremontowane podwórko*** ***ciche*** Szukasz przytulnego mieszkania dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

575 000 zł64 m² 8 984,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Nowego Dworu. - mieszkanie dwustronne, - piąte piętro (7 pięter) - Osobna kuchnia - Winda od parteru - Dużo zieleni - ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

680 000 zł69 m² 10 130,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie O powierzchni 69,23 M2 -psie pole - lipa piotrowska /

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Klecina,Wrocław

607 000 zł72 m² 8 373,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie na Krzykach. Zajmuje powierzchnię 72,5 m2, usadowione na 4 piętrze 2 piętrowego bloku z 2000 roku. Lokal położony jest w pobliżu przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solskiego

Oporów,Wrocław

484 900 zł44 m² 11 020,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Oporowie! Lokal własnościowy o powierzchni 44 m2, znajdujący się na 2 piętrze przy ulicy Solskiego we Wrocławiu. W zdjęciach pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Osobna jasna kuchnia zadbana kamienica (klatka po remoncie nowy dach) idealne pod inwestycje jak I do zamieszkania

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij