dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

455 000 zł71 m² 6 408,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń Tel: po remoncie / pl. Dominikański Mieszkanie o powierzchni 70 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

323 000 zł54 m² 5 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam bardzo ładne wyremontowane komfortowe mieszkanie, 2 duże pokoje (w pełni rozkładowe) o pow. 54 m2 w centrum Wrocławia, położone na 4 piętrze w 5 p. kamienicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum miasta, niedaleko Wrocławskiego rynku. W skład mieszkania o powierzchni 39 m, wchodzą dwa pokoje z dużymi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 000 zł45 m² 7 059 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osoba odpowiedzialna za rezerwację i prezentację: barbara bober tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

339 000 zł44 m² 7 621,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, niższa cena - 339 000 zł Polecamy na sprzedaż śliczne mieszkanie dwupokojowe w zielonym i spokojnym zakątku Wrocławia - ul. Bacciarellego na os. Bartoszowice/biskupin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

1 250 zł28 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Do wynajęcia piękne mieszkanie o powierzchni 28 m2, przy ul. Kwiskiej okolice Magnolii we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Osoba prowadząca: piotr strzelczyk E-mail: śliczna / balkon / rozkład / ciche / inwestycja / piwnica / winda Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w pełnym rozkładzie w okolicy ul. Ślicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranna

Partynice,Wrocław

299 000 zł44 m² 6 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwa pokoje W nowym budownictwie na krzykach. Polecam mieszkanie dwupokojowe, z widną kuchnią, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 2000 roku w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Szczepin,Wrocław

335 000 zł39 m² 8 612 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Bardzo przestronne, dwupokojowe mieszkanie na 7 piętrze o powierzchni 38,9m2 położone w jedenastopiętrowym budynku przy ul. Legnickiej. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesławiecka

Stare Miasto,Wrocław

439 000 zł76 m² 5 776,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie, 76m2 na Starym Mieście, szczepin, przy ul. Bolesławieckiej. Mieszkanie jest komfortowe i przestronne, z wystawą okien na dwie przeciwległe strony, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brzeska

Krzyk,Wrocław

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam komfortowe mieszkanie położone przy ul. Brzeskiej na 3 piętrze z 5p., w budynku z 2014r. Budynek z cichobieżną windą, domofonem. Teren ogrodzony, plac zabaw na wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

549 726 zł62 m² 8 858 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Barbara Bober email: 0% Prowizji i brak podatku pcc! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Stare Miasto Na Sprzedaż apartament na Starym Mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

285 000 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

WP nieruchomości oferuje do sprzedania! Słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57m 2 , mieszczące się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

1 650 zł43 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie , w doskonałej lokalizacji. Położone na Krzykach, na osiedlu Wojszyce, przy ul. Grota Roweckiego. Nowy budynek, dopiero oddany do użytkowania na początku 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

3 500 zł87 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, do wynajęcia duże, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m2, ładnie wykończone, w pełni umeblowane, jasne, oraz ciche. Mieszkanie przeznaczone jest pierwszy raz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 900 zł55 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 55m2 z miejscem parkingowym zlokalizowane na Krzykach ul. Krzycka/przyjaźni. Do zamieszkania od zaraz. Składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

446 100 zł47 m² 9 429 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Stare Miasto Na Sprzedaż apartament na Starym Mieście w całkowicie nowym budynku na wzór Kamienicy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyk,Wrocław

1 900 zł67 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/krzyki Ilość pokoi:2 Metraż: 67 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 4 Informacje dodatkowe: wolne od zaraz opis nieruchomości :do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe , rozkładowe. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

462 914 zł39 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Reprezentacyjny budynek mieszkalno-usługowy położony w sercu Bulwaru Staromiejskiego. Inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstackiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 550 zł48 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** Lokalizacja: ul. Świstackiego 16 - Ilość pokoi: 2- pełny rozkład - Metraż: 48m2 - Piętro: 4/bez windy Oferta wyłącznie w Twoje M nieruchomości! opis nieruchomości: serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł42 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow.42m2 na ul.Strońska inwestycja Zielona Wyspa na nowym zamkniętym osiedlu Gaj , położony na 3 piętrze w budynku z windą. Przestronny salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

329 000 zł60 m² 5 438 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy rozkładowe pokoje na kozanowie, świetna oferta dla inwestora lub dla rodziny. Słoneczne, mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem, położone na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

406 400 zł46 m² 8 834,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bądź W samym centrum wydarzeń! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 46 m2. Cena sprzedaży wynosi 406,400 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 2017r., na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

264 863 zł31 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości, bez prowizji, bez 2-procentowego podatku pcc! Na sprzedaż nowe 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo powstającej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

415 000 zł47 m² 8 830 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gorąco Polecam! Piękne 2 pokojowe, mieszkanie z klimatyzacją blisko centrum na zamkniętym osiedlu. Cena 435 000 tys. wraz z miejscem postojowym. Opiekun oferty: tel.: Opis Ładne, jasne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

250 000 zł29 m² 8 621 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Do sprzedania kawalerka o powierzchni 29 m 2 z ogródkiem przy ul. Klimasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabiszyńska

Śródmieście,Wrocław

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia komfortowy 2 pokojowy apartament Z ogródkiem na nowym osiedlu W centrum Mieszkanie o pow. 48 mkw usytuowane na parterze nowoczesnego budynku na zamkniętym osiedlu w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, do wynajęcia nowo oddane 2-pokojowe mieszkanie, umeblowane, rozkładowe, w świetnej okolicy. Mieszkanie jest jasne, ciche, nowocześnie urządzone, posiada balkon przylegający do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł78 m² 6 993,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, do sprzedania duże, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 położone na ostatnim piętrze na nowym osiedlu w budynku z 2016 roku. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Północna

Fabryczna,Wrocław

695 000 zł129 m² 5 387,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo, **możliwa zamiana na inne mieszkanie** Do sprzedania bardzo ładne, 6 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy północnej we Wrocławiu. Mieszkanie jest dwupiętrowe, jasne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

336 000 zł52 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik 2- pokojowe, ładne, rozkładowe, z balkonem nowe spokojne osiedle na psim polu. Ładne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Biskupin

Biskupin,Wrocław

1 393 992 zł150 m² 9 293,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Przepiękny apartament na Biskupinie Cena mieszkania 1 393 992 pln brutto Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

245 000 zł41 m² 5 963,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Okazja! pilna sprzedaż! uwaga - przedstawione zdjęcia (poza rzutem) nie ukazują obecnego stanu mieszkania. Pokazują poglądowy stan, który możemy uzyskać realizując opracowany plan remontu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

297 216 zł41 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości, bez prowizji, bez 2-procentowego podatku pcc! Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo powstającej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

412 100 zł46 m² 8 901 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orląt Lwowskich

Stare Miasto,Wrocław

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń - piotr strzelczyk plac orląt lwowskich / centrum / ciche / komunikacja Posiadamy w sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 w okolicy pl. Orląt Lwowskich. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

298 452 zł45 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament 45,22m2 na 6 piętrze z balkonem. Składa się z salonu z aneksem, dużej sypialni, przedpokoju i łazienki. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

479 000 zł56 m² 8 553,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Osoba prowadząca: piotr strzelczyk E-mail: jedności narodowej / centrum / komunikacja / ciche / balkon Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe (możliwość przerobienia mieszkania na 2 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

750 zł14 m² 54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój 14 m2 w mieszkaniu o powierzchni 58 m2, przy ul. Ślicznej w dzielnicy krzyki/huby we Wrocławiu. Mieszkanie rozkładowe składa się z: trzech pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Nadodrze,Wrocław

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widok na odrę pierwszy najem! Do wynajęcia nowoczesny apartament pierwszy najem w nowym budynku na wyspie Kępa Mieszczańska przy ul. Dmowskiego 19. Apartament o powierzchni 44m2 z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od już, komfortowe , w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w nowym monitorowanym apartamentowcu przy ul. Legnickiej. Doskonałe połączenie komunikacją miejską.