dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

325 623 zł59 m² 5 519,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! termin oddania : kwiecień 2018 Bardzo ciekawa inwestycja! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Śródmieście,Wrocław

1 850 zł41 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji od najemcy! do wynajęcia W pełni rozkładowe I W pełni wyposażone mieszkanie W centrum wrocławia! Na całkowitą powierzchnię 41 mkw składają się dwa oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysoka

Krzyki,Wrocław

1 199 zł30 m² 39,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

** oferta prywatna ** Kawalerka z wyodrębnioną kuchnią oraz dużym przedpokojem i łazienką. *wolne od 1 marca *drugie piętro *duży balkon *kaucja 1600 zł *maksymalnie dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

268 000 zł51 m² 5 254,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! oferta wstrzymana! osobne pokoje / winda W budynku Z 2001r / blisko centrum Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 50,20 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

231 318 zł44 m² 5 220,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na parterze we Wrocławiu w dzielnicy ołtaszyn/wysoka. Okna wychodzące na wschód. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

351 528 zł64 m² 5 462,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na północ,wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

259 356 zł50 m² 5 187,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Wyjątkowa oferta! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja w okolicy Stadionu Miejskiego / Stabłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 5 pokojowe na Psim Polu o pow. 120 m2 na wysokim parterze domu poniemieckiego. Do mieszkania przynależy ogród ok. 400m2, piwnica 50m2, strych oraz garaż pod budynkiem. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie 52m2 na Muchoborze Małym. Mieszkanie składa się z salonu(20m2), sypialni(11m2), kuchni(9m2), dużego przedpokoju(9m2) z szafami komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Krzyki,Wrocław

204 000 zł35 m² 5 828,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ciche, inwestycyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z jasnego salonu 15m2, sypialni 8m2, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołkowa

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł49 m² 5 682,28 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu w pełni rozkładowe, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na 4 piętrze 11-pietrowego bloku, mieszczącego się w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Stare Miasto,Wrocław

170 000 zł26 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Blisko centrum! Mieszkanie jedno pokojowe na wysokim parterze z mediami miejskimi (czynsz 279 zł+ 52 fundusz remontowy)). Pokój ustawny, słoneczny ok.17 mkw na podłodze mozaika parkietowa. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

215 000 zł34 m² 6 286,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka W nowym budownictwie na krzykach Polecam kawalerkę z osobną, widną kuchnią, (istnieje możliwość wydzielenia kuchni), położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią i dużym balkonem. Inwestycja Ogrody Hallera - miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

4 000 zł106 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Przyjaźni opis: mieszkanie 3-pokojowe w Apartamentowcu z 2012 roku przy ul. Przyjaźni. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 106mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołbin

Ołbin,Wrocław

365 000 zł64 m² 5 703,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania mieszkanie w śródmieściu- ołbin o powierzchni całkowitej 64m2, na 6 piętrze w 6- piętrowej plombie z windą, wybudowanej w 1999 roku. Mieszkanie dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

279 630 zł50 m² 5 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokojowe z osobną kuchnią (możliwy aneks i zakup w MDM) w najczęściej wybieranej inwestycji we Wrocławiu. Składa się z: *salonu 18m2 z tarasem *sypialni ok 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 600 zł38 m² 6 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Dwupokojowe 38,54 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera: 68 lat doświadczeń popartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na ósmym piętrze z ładnym widokiem na stare miasto i Słowiańskie Wzgórze. Przy dobrej pogodzie widać nawet Ślężę. Mieszkanie bardzo jasne, okna wychodzą na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Stare Miasto,Wrocław

301 700 zł46 m² 6 502,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 46,4 m2 na 2 piętrze z balkonem, 10 min pieszo do Rynku. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Krzyki,Wrocław

298 799 zł58 m² 5 151,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

217 102 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow. 30 m2, wysokość 390 cm. Cena 217 102 zł. - 0% prowizji - nabywca nie płaci podatku pcc (2% wartości mieszkania) 1 km do Galerii Dominikańskiej i Dworca pkp. Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łowiecka

Śródmieście,Wrocław

212 089 zł32 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

A gdyby tak zamieszkać na Nadodrzu… modne mieszkanie w krainie kontrastów Realizacja budynku Łowiecka 21 planowana jest na połowę 2018 roku. 7-piętrowy budynek będzie mieścił 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jabłeczna

Krzyki,Wrocław

375 000 zł62 m² 6 048,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - jabłeczna / rozkład / balkon / ciche / spokojna okolica Super oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

330 225 zł52 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na wschód. Zabezpieczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Maślice

Maślice,Wrocław

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Malowniczo położone w najbliższym sąsiedztwie Stadnina Koni, staw, tereny rekreacyjne nad Odrą. Na sprzedaż mieszkanie na parterze w dwupiętrowym kameralnym budynku o powierzchni ok 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 52 m2 na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy (nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania zadbane mieszkanie krzyki-centrum o powierzchni 61m2, na 3 piętrze w 4- piętrowym budynku, wybudowanym w 1989 roku. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Śródmieście,Wrocław

290 000 zł43 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 43 m2 na 6 piętrze z tarasem, 10 min pieszo do Rynku. Mieszkanie z widokiem na panoramę miasta. Najlepszy widok z okna w inwestycji. Duży taras na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

339 000 zł69 m² 4 920,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

WP nieruchomości oferuje do sprzedaży! Zadbane 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 68,90m2 położone w prestiżowej i lubianej dzielnicy Krzyki , na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

292 900 zł58 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Wyjątkowa oferta! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Dostęp komunikacji sprawia że dojazd do centrum miasta zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

319 000 zł66 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 66 m2 w okolicy ul. Rogowskiej / Komorowskiej. Mieszkanie pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

424 527 zł55 m² 7 676,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci: - prowizji, - podatku pcc Kupujesz Bezpośrednio od Dewelopera. W jednym miejscu najlepsze inwestycje na terenie Wrocławia i okolic, około 5000 nowych mieszkań Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Wrocław

395 000 zł90 m² 4 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 90m2 usytuowane na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy w centrum miasta w okolicy Dworca Głównego. Mieszkanie nierozkładowe , dwustronne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Huby,Wrocław

356 000 zł61 m² 5 836,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Polecam komfortowe mieszkanie we Wrocławiu znajdujące się blisko centrum i jednocześnie w cichym miejscu, w okolicach ulicy Nyskiej i Henrykowskiej o powierzchni 61 m², 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kowale

Kowale,Wrocław

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam! Mieszkanie o pow. 65 m2 z tarasem i ogródkiem ok 50 mkw, położone na parterze, 4- ro mieszkaniowej Willi Miejskiej wg. projektu Everett - pracowni Lipińscy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od 1 lutego 2017 Komfortowy mieszkanie w centrum przy ul. Inowrocławskiej (inwestycja platinum). Mieszkanie o powierzchni 60 mkw, składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

265 537 zł41 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament 40,54m2 na 4 piętrze z tarasem 8,40m2. Składa się z salonu z aneksem, sypialni, przedpokoju i łazienki. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

266 136 zł34 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy apartament ok 35m2 na 6 piętrze od strony południowo - zachodniej składające się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki. Idealne miejsce pod zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Śródmieście,Wrocław

270 000 zł40 m² 6 708,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 40,25 m2 z dużym tarasem na 6 piętrze, 10 min pieszo do Rynku. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

298 452 zł45 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament 45,22m2 na 6 piętrze z balkonem. Składa się z salonu z aneksem, dużej sypialni, przedpokoju i łazienki. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij