dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Wrocław

315 000 zł67 m² 4 701,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super oferta! Mieszkanie w Centrum, z możliwością zrobienia trzech pokoi oraz antresoli, idealne pod wynajem. Przestronne mieszkanie dwupokojowe z nyżą, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

515 004 zł122 m² 4 224,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

******oferta dewelopera********* na sprzedaż: mieszkanie - 4pokojowe - 121,92m2 Piętro Pierwsze -salon 26,15m2 -kuchnia 18,29m2 -pokoj - 14,25m2 -pokoj - 13,70m2 -pokoj - 22,58m2 -korytarz - 8,96m2 -wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

190 300 zł35 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na wschód, z widokiem na inne budynki i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 600 zł38 m² 6 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Dwupokojowe 38,54 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera: 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

eng below Do wynajęcia od zaraz nowy apartament 50m2 w inwestycji "nowe Centrum Południowe" W skład apartamentu wchodzą: **salon** z wygodną kanapą, dużą szafą, stolikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

270 000 zł57 m² 4 771,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*bon upominkowy 1000-3000 zł dla klientów kredytowych (szczegóły oferty oraz regulamin dostępne w Biurze Nieruchomości Sweet Home) śródmieście 1,5 km do rynku, po remoncie opis / rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szczepin

Szczepin,Wrocław

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sokolnicza - Stare Miasto - Nowy dwupokojowy apartament w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z dużej sypisalni z zabudowanymi szafami typu komandor, salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

221 500 zł31 m² 7 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**kawalerka 31m2 - przestronna, idealna dla singla lub pary w samym centrum Wrocławia** Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 52 m kw. na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku (nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

261 261 zł43 m² 6 090 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: słoneczne dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na wschód i zachód, z widokiem na inne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

190 080 zł35 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na wschód, z widokiem na inne budynki i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowy Dwór

Nowy Dwór,Wrocław

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu sprzedaż dwupoziomowego , 4 pokojowego mieszkania o pow. 82 m2 na osiedlu Nowy Dwór. Mieszkanie posiada wszystkie media miejskie (ciepła i zimna woda, centralne ogrzewanie, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

420 800 zł62 m² 6 842,28 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**czteropokojowe mieszkanie 61,50 m2 z balkonem składające się z trzech sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki** Idealne pod inwestycje - 3 osobne pokoje ** Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł52 m² 4 980,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie mieszczące się w bloku czteropiętrowym, w okolicy ul. Grabiszyńskiej, dobrze skomunikowane z całym miastem, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu apartament znajdujący się w willi położonej przy ul. Racławickiej Apartament o powierzchni użytkowej 110 mkw położony jest na ostatniej kondygnacji willi wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litomska

Stare Miasto,Wrocław

452 000 zł72 m² 6 320,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie kupujesz kota W worku - mieszkanie jest gotowe do odbioru! **** Ostatnie dostępne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,51 m2 z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Ołbin,Wrocław

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z tarasem Nieruchomość: do wynajecia od 1.11 nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Promenady Wrocławskie. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

355 000 zł68 m² 5 220,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 68 m2 w dokumentach (72 m2 po podłodze ze skosami) na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

675 000 zł110 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży apartament znajdujący się w willi położonej przy ul. Racławickiej Apartament o powierzchni użytkowej 110 mkw położony jest na ostatniej kondygnacji willi wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Super oferta! do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe W cichej i ładnej lokalizacji na ołtaszynie. Mieszkanie na wysokim parterze z dwóch piętr, dwustronne o powierzchni 50m2. Jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Więcej ofert znajdziecie Państwo na Naszej stronie: oferta wyłącznie W naszym biurze. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc u Notariusza, oszczędza 6,7tys.zł NOWE/KOMFORTOWE/PARKING/BALKON.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł44 m² 6 783,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: słoneczne dwupokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 700 000 zł100 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doubletree by Hilton / Apartments Hilton - zostało 10 wolnych lokali! 90 % wyprzedane. Penthouse Wrocław - wyjątkowa i prestiżowa oferta dla najbardziej wymagających klientów położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

343 600 zł56 m² 6 190,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Trzypokojowe 55,42 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 216 zł44 m² 6 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,48 m2 z dużym ogródkiem na zielonej Klecinie*** Kupując mieszkanie z tej oferty nabywca nie płaci prowizji oraz pcc 2%. Osiedle Vitalia to unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pereca

Fabryczna,Wrocław

419 000 zł112 m² 3 741,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, ciekawe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji. Blisko Centrum , Na Grabiszynie, przy pl. Pereca. Świetna komunikacja w każdą część miasta- tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

234 800 zł34 m² 6 946,75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Dwupokojowe mieszkanie ok 34m2 z składające się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki ** Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

288 000 zł43 m² 6 697,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 43 m2 na 6 piętrze z tarasem, 10 min pieszo do Rynku. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu oraz analizę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zalesie

Zalesie,Wrocław

1 380 000 zł172 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Promocja- ostatnie wolne mieszkanie - Obniżona cena z 1 533 000zł na 1 380 000zł Rezydencja w prestiżowej willi znajduje się na Zalesiu, w renomowanej dzielnicy Wrocławia, graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł75 m² 10 609,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament znajduję się w 9-cio piętrowym apartamentowcu z 2011r. W mieszkaniu jest klimatyzacja. W budynku znajduję się winda. Opis nieruchomości: mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

174 000 zł33 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,4 m2 w okolicy ul. Inflanckiej. Mieszkanie odświeżone. Na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

4 200 zł120 m² 35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 -pokojowe mieszkanie atrakcyjnym budynku przy ul. Pretficza. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

237 130 zł34 m² 6 949,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie 34m2 z ogródkiem ok 50m2 składające się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

294 250 zł59 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu na Stabłowicach. Okna wychodzące na północny zachód. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W okolicy pl Kromera, centrum handlowego Korona, młyna Sułkowice w budynku Cukrobanku w dobrej lokalizacji z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym we wszystkich kierunkach do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

*bon upominkowy 1000-3000 zł dla klientów kredytowych (szczegóły oferty oraz regulamin dostępne w Biurze Nieruchomości Sweet Home) śródmieście boczna ul. Trzebnickiej, plomba Z 1998 R.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Księże Wielkie

Księże Wielkie,Wrocław

206 082 zł39 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Śródmieście. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk gipsowo-wapienny ; Parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Krzyki,Wrocław

176 250 zł27 m² 6 503,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow. 27,1m2 z tarasem 16 m2, w pobliżu Parku Klecińskiego , ul. Dożynkowa, krzyki Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

184 310 zł37 m² 4 981,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,9 m2. Mieszkania oddawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

424 527 zł55 m² 7 676,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci: - prowizji, - podatku pcc Kupujesz Bezpośrednio od Dewelopera. W jednym miejscu najlepsze inwestycje na terenie Wrocławia i okolic, około 5000 nowych mieszkań Mieszkanie 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij