dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

385 000 zł71 m² 5 437,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie znajdujące się na bardzo ładnym, zadbanym i kameralnym osiedlu Kuźniki. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Unruga

Krzyki,Wrocław

628 437 zł101 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Unruga to kameralne, nowoczesne osiedle , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy Ołtaszyn. W sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone, skwery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

372 000 zł69 m² 5 391,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe, jednostronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow.69m2 w okolicach ul.Wyszyńskiego Mieszkanie zlokalizowane jest na 5 piętrze w budynku z 2000r z windą. Ze względu na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / balkon / budynek ogrodzony / balkon Polecam mieszkanie o powierzchni 48 m2 na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 34 m2. Składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

259 000 zł48 m² 5 429,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis mieszkania: mieszkanie, o powierzchni użytkowej 47,7 m2, położone na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym. Lokal składa się z 2 pokoi (19 m2, 11,5 m2), przedpokoju (6,5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Krzyki,Wrocław

588 386 zł90 m² 6 549,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! ok. Sky tower / centrum / po remoncie / okazja! Polecam do sprzedaży jasne mieszkanie o powierzchni ok. 54 mkw. Lokal usytuowany na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Krzyki,Wrocław

900 zł45 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na parterze willi, w tym jeden pokój przechodni, 45 m2. Osobne, niezależne wejście od ogrodu, drzwi wejściowe posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

289 000 zł81 m² 3 586,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis Polecam na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej cenie, znajdujące się w centrum Leśnicy. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2007 roku, obejmujący wymianę instalacji elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Adzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! ok. Gliniana / huby / rozkład / po remoncie Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Unruga

Krzyki,Wrocław

628 437 zł101 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Unruga to kameralne, nowoczesne osiedle, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy Ołtaszyn. W sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone, skwery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Pilnie sprzedam, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.80m2 tuż przy Galerii Dominikańskiej / 5min.do Dw Głównego PKP / Rynek Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w kamienicy z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Centrum, 3 pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie z balkonem. - zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na 8 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

899 000 zł111 m² 8 120,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu na Ołtaszynie. Mieszkanie jest dwupoziomowe, składa się z pokoju dziennego, który przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

390 000 zł82 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Rogowskiej / balkon / rozkład Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 82 m2. Mieszkanie składa się z salonu, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Olszewskiego

Śródmieście,Wrocław

405 000 zł82 m² 4 939,02 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Polecam 4-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem o pow.82m2 na Biskupinie Nieruchomość jest w pełni rozkładowa, znajduje się na szóstym piętrze jedenastopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Borek

Borek,Wrocław

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* klimatyczne mieszkanie Z charakterem - borek Opis nieruchomości: dwupokojowe mieszkanie z dodatkową powierzchnią w postaci antresoli usytuowane na 2 piętrze w stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Stare Miasto,Wrocław

7 000 zł89 m² 78,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* ekskluzywny apartament nad odrą Opis nieruchomości: niezwykle luksusowy apartament z widokiem na Odrę usytuowany na 3 piętrze w prestiżowym budynku w centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 4- pokojowe, dwustronne, przytulne I przestronne mieszkanie Z loggią. Zapraszam Państwa do 4 pokojowego, dwustronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małachowskiego

Krzyki,Wrocław

195 000 zł31 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam ustawne mieszkanie jedno pokojowe o pow. 31 mkw położone w centrum miasta przy ul. Małachowskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego budynku z lat. 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Róży wiatrów / balkon / rozkład / ciche Na sprzedaż mieszkanie w pełni rozkładowe 51m2 dzielnicy Krzyki, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe, 46 mkw, położone w samym centrum miasta przy ul. Kościuszki, tuż przy Renomie. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajmem, na biuro lub kancelarię. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odnowione pół domku z własnym ogrodem i podjazdem - Wrocław, partynice 50 m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, schowek, ogród, wiata na samochód; zielona okolica, tereny rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hynka

Fabryczna,Wrocław

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk ok. Hynka / balkon / ładne / dobra lokalizacja / ciche Na sprzedaż mieszkanie w okolicy ul. Hynka. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 35 m kw. na 3. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 w okolicy Parku Tołpy Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku z 1930r. Ze względu na swoją doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

249 500 zł55 m² 4 552,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Opis Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe, dwustronne o powierzchni około 55 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez kosztów prowizji. Do wynajęcia 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 62 mkw z balkonem na Borku. W pełni wyposażone i umeblowane. Wolne czeka na nowych mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

279 000 zł57 m² 4 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na Krzykach, tylko kilka kroków od Sky Tower położone na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym w którym w najbliższym czasie rozpocznie sie ocieplanie oraz odnwianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

195 900 zł34 m² 5 761,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Żeromskiego / centrum / niski budynek Polecam Państwu piękną kawalerkę o powierzchni 34 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

430 000 zł88 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

0% Prowizji dwupoziomowe mieszkanie W spokojnej okolicy Z dobrym dojazdem do centrum Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 88mkw położone na 3 piętrze boku z 2000 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

587 520 zł61 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym budynku w usytuowanym w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, oryginalne budownictwo i wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł30 m² 9 699 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

0% prowizji* designerska kawalerka W angel wings Opis nieruchomości: na sprzedaż designerskie mieszkanie typu studio z widokiem na piękne patio i rzekę Oławę. Mieszkanie jest starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł64 m² 4 828,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Fabryczna Mieszkanie dwustronne o powierzchni 64m2. Składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Krzyki,Wrocław

335 000 zł57 m² 5 877,19 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam nowe, ładnie wykończone mieszkanie dwu pokojowe położone w ciekawej lokalizacji przy ul. Szybkiej, blisko centrum. Mieszkanie o pow. 57 mkw składa się z części dziennej - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gaj

Gaj,Wrocław

390 000 zł74 m² 5 241,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### pilna sprzedaż! niska zabudowa, super lokalizacja krzyki/gaj spokojna okolica! Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie idealne dla rodziny jak i pod wynajem ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem ok. 17m2, sypialni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

451 572 zł83 m² 5 435,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

City island - nowa inwestycja mieszkaniowa W centrum wrocławia! city island to kameralny, szlachetnie wykończony budynek realizowany przy ul. Dmowskiego w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacciarellego

Śródmieście,Wrocław

330 000 zł51 m² 6 445,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie położone w rejonie ulicy Bacciarellego na Biskupinie! Mieszkanie komfortowe o powierzchni 51,2 m2 po remoncie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

448 708 zł63 m² 7 128,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij