dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę w centrum Wrocławia, ładna, jasna, ciepła, z dużym oknem, z podstawowym wyposażeniem i umeblowana, przedpokój w zabudowie, dość przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Piękna kawalerka o pow.30m2 w okolicach ul. Świeradowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze, w domu wielorodzinnym z 2005 roku. Przestronne i jasne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Poleska / psie pole / rozkład / ciche Polecam do sprzedaży dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

390 000 zł69 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opis Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie posiada powierzchnię 69 m2. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy i składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

529 000 zł120 m² 4 408,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Opis Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o pow 101 m 2 ( pow podłogi 120m 2 ). Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek z wc, 2 przedpokojów i garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| polecam 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze, składa się z 3 oddzielnych sypialni, dużej kuchni, pomieszczenia gospodarczego, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum. 3 pokojowe, mieszkanie W niepełnym rozkładzie W doskonałej lokalizacji- okolice sky tower. Przedstawiam Państwu 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Śródmieście,Wrocław

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż 2 pok. mieszkanie o pow. 54 m2 w kamienicy w doskonałej lokalizacji na ul. Kluczborskiej. Mieszkanie jest po remoncie. Na ścianach gładzie, nowe okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

349 000 zł56 m² 6 248,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

|! pełen rozkład! W samym centrum! Przytulne mieszkanie w kamienicy objętej opieką konserwatorską. Wyremontowana klatka schodowa, niedługo zostaną rozpoczęte prace związane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

360 000 zł76 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam Państwu bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76,3m2 w okolicy ul. Trzebnickiej. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze sześciopiętrowego bloku z 1992 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł46 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 komfortowe pokoje w przyjaznej lokalizacji! Na sprzedaż bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o wysokim standardzie. Przyjazna i bezpieczna lokalizacja: ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Angielska

Fabryczna,Wrocław

385 000 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Opis: do sprzedaży piętro willi w cichej i zielonej okolicy na Muchoborze Małym. Mieszkania o powierzchni 70m 2 z niewielkimi skosami nadającymi miłego klimatu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bema

Śródmieście,Wrocław

459 000 zł77 m² 5 961,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Po generalnym remoncie! Z balkonem! Polecam 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy pl.Bema. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku z 1993r. . Ze względu na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Drohobycka

Fabryczna,Wrocław

620 000 zł108 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Opis Polecam na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na Muchoborze Wielkim. Powierzchnia całkowita mieszkania to 108m2. Na poziomie I znajdziemy: obszerny przedpokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegadłowicza

Śródmieście,Wrocław

238 000 zł53 m² 4 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w okolicy ul. Zegadłowicza/trzebnickiej. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Opis Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze. Powierzchnia mieszkania wynosi 48 m2 i znajdziemy na niej 2 pokoje, osobną, widną kuchnię, łazienkę z wc oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Wrocław

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, jednostronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 31m 2 usytuowane w okolicy ul. Curie-Skłodowskiej w kamienicy po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł75 m² 22,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie dwu pokojowe w samym centrum Wroclawia.Bardzo dobra lokalizacja ,blisko uczelnie,dworzecPKP,rynek wroclawski 10 minuti spacerkiem.Polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Fabryczna,Wrocław

1 590 zł63 m² 25,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia przestronne, w pelni rozkladowe 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wroclawia (5 min piechota do Galerii Arkady, 20 min piechota do Rynku). Mieszkanie znajduje sie w plombie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe rozkładowe, słoneczne mieszkanie położone na 2. piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70 w ścisłym centrum miasta przy ul. Swobodnej. 54mkw, dwustronne: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

237 800 zł44 m² 5 404,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bezpośrednio Oferuję na sprzedaż mieszkanie Wrocław Centrum Stare Miasto Osiedle Staromiejskie ul. Szpitalna, blok lata 70-te, 3 piętro z 8, 3 pok, 44 m2, 237800 zł., Własny pomiar: Pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

430 000 zł93 m² 4 623,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opis Polecam na sprzedaż przestrone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2. Mieszkanie dwustronne rozkładowe, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i wc oraz dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz W pełni rozkładowe - 3 pokojowe - ok. Grabiszyńskiej / Zdrowej - cisza, zieleń - centrum! Polecam Państwu w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 54 m kw. (68 m.kw. po podłodze) na 2. piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Polecam do sprzedaży ciche i jasne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis: polecam na wynajem mieszkanie o pow. 34m 2. Mieszkanie bardzo ciepłe i przytulne. Media miejskie. W cenę mieszkania wliczone są wszystkie urządzenia, meble I dodatki. Czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

359 000 zł84 m² 4 273,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opis Polecam na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie na Gądowie Małym. Powierzchnia mieszkania wynosi 84 m2 i znajdziemy na niej salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Wrocławia Komfortowo wykończone, po remoncie, 2-pokojowe mieszkanie 50m 2 w sąsiedztwie wrocławskiej Starówki. Pomieszczenia jasne, słoneczne, ustawne. Kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

292 030 zł54 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 1 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Muchoborze Wielkim. Na inwestycję składają się dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

315 000 zł64 m² 4 921,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie całkowicie rozkładowe, idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla rodziny. Czynsz z funduszem remontowym i opłatami za ogrzewanie i wodę wynosi 520 zł./2 osobach Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Granitowa

Wojszyce,Wrocław

341 000 zł73 m² 4 658,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Granitowa Street to kameralne osiedle mieszkaniowe realizowane na terenie jednej z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia - Wojszyc. Miejsce zaciszne, otoczone wysoką zielenią i terenami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie - rozkładowe, dwustronne z balkonem - okolicach Hubskiej i Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

375 000 zł79 m² 4 728,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Opis: polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie w kamienicy o pow. 79,30 m2 we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto obok Placu Dominikańskiego. Mieszkanie skład się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Latawcowa

Fabryczna,Wrocław

395 000 zł83 m² 4 759,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Opis Polecam na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie na Gądowie Małym. Powierzchnia mieszkania wynosi 83 m2 i znajdziemy na niej salon z wyjściem na balkon, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie blisko Placu Kromera, w okolicy ch korona - nowe budownictwo 2006r. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

391 000 zł65 m² 6 015,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach o łącznej powierzchni 65,17 m2. W skład mieszkania wchodzą: salon (20,57m2) z wyjściem na balkon (4,92), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Luksusowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach! Do sprzedania ciche, przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na 1-szym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

396 000 zł88 m² 4 477,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis: polecam do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe, w kamienicy, przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, czyste, zadbane bez śladu wilgoci. Na uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

230 000 zł54 m² 4 251,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

| prawdziwa okazja! mieszkanie 3 pokojowe ul. Drukarska. Pełen rozkład, dwustronne. Okna poł.-zach. i płn.-wsch. Nowe solidne drzwi wejściowe. Częściowo wymienione okna na plastikowe. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Adzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 57 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

310 000 zł44 m² 7 092,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

| polecam kawalerkę w nowym budownictwie z 2006r. z ogrodem zimowym. Mieszkanie w pełni urządzone, z kuchnią otwartą na salon. Lokal bardzo dobrze oświetlony przez cały dzień.