dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

345 000 zł64 m² 5 390,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwustronne w pełni rozkładowe, oddzielna kuchnia, wc i łazienka osobno. W kuchni meble w zabudowie, na podłodze i ścianach kafle w jasnej kolorystyce. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

271 300 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielone Stabłowice to wyjątkowe osiedle wielorodzinnych budynków usytuowanych w zachodniej części Wrocławia. To osiedle położone w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz niezwykle urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękna kawalerka po generalnym remoncie o pow. 39 m2 w Śródmieściu, okolice ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z: * bardzo dużego pokoju z nyżą * kuchni * przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

276 616 zł49 m² 5 645,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie na Grabiszynku. Usytuowane na 2 piętrze na kameralnym osiedlu zaliczanym do jednego z najbardziej prestiżowych i najbezpieczniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Psie Pole,Wrocław

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o pow. 54m2 w okolicy ul. Mlynarskiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nowe mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacja lokalizacja: al. Wiśniowa. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, obok dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

270 000 zł52 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 52m 2 , pokoje w pełni rozkładowew skład którego wchodzą dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis: polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m 2. Mieszkanie jasne, rozkładowe składające się z kuchni zabudowanej z nowymi meblami 8m 2 , salonu z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł76 m² 7 069,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 76m2 / , w stanie developerskim , na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Większość okien wychodzi na stronę zachodnią. Duży balkon. Osiedle bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Opis: polecam mieszkanie w wysokim standardzie w bloku z 2004 roku w samym centrum Wrocławia ( okolice Galerii Dominikańskiej ) Mieszkanie składa się z trzech pokoi: salon 13 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 900 zł69 m² 27,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* trzypokojowe nowoczesne mieszkanie Opis nieruchomość : Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69 mkw. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w 3 kondygnacyjnym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Wrocław

190 000 zł42 m² 4 538,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż mieszkanie na Starym Mieście znajdujące się w sąsiedztwie Dworca Nadodrze. Mieszkanie ma pow. 41,86m2 i składa się z przedpokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe tuż przy rynku - o pow. 48m2! Nieruchomość składa się z 2 pokoi w pełnym rozkładzie z dodatkowo wydzielonym 3 pokojem jako mała sypialnia ( ściankę można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37mkw w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Grunwaldzkiej / okolice ch Pasaż Grunwaldzki. Mieszkanie znajduje się na piętrze 10/11p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Okazja! śliczne, mieszkanie po kapitalnym remoncie Śliczne, gustownie wykończone mieszkanie na wrocławskiej Różance. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej,jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nowoczesne stylowe mieszkanie miejsce postojowe W cenie lokalizacja: ul. Łubinowa. Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

271 000 zł48 m² 5 705,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,5m2 w dzielnicy Krzyki, niedaleko galerii handlowej Sky Tower Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Metalowców

Fabryczna,Wrocław

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w dzielnicy Fabryczna. Pieszo można w 10 min dojść do Astry i Parku Zachodniego. Przystanek tramwajowy 2 min od domu, do centrum ok 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

495 000 zł85 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: sprzedam mieszkanie dwustronne, 3-pokojowe o powierzchni 84,6 m2, jednopoziomowe ( 2p. ), dwie łazienki ( w jednej wanna, w drugiej - kabina prysznicowa ). We wszystkich pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

520 000 zł72 m² 7 249,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta przy ul. Oławskiej - 100 m od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest 4 -pokojowe o powierzchni 71,73m 2. Na mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

340 000 zł63 m² 5 396,83 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opis: do sprzedaży posiadam 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie bardzo ustawne, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wanną i wc. Mieszkanie do odświeżenia(malowanie), wymienione okna i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 zł40 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronną, w pełni zagospodarowaną i wyremontowaną kawalerkę zlokalizowaną w pobliżu Wyższej Szkoły Bankowej i Parku Technologicznego. Metraż mieszkania to 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

525 000 zł85 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w Bielanach Wrocławskich. Bielany Wrocławskie to miejscowość granicząca z Wrocławiem, zaledwie kilka km na południe od dzielnicy Krzyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

237 000 zł58 m² 4 086,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Okazja! Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem o pow. 58m2 w okolicach Mostu Pomorskiego Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 350 zł56 m² 24,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Krzykach. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem agd, na ścianach i podłodze kafle, w pokojach gładzie i panele. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwerowa

Krzyki,Wrocław

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, ustawne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Skwerowej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w niskim budynku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

425 000 zł71 m² 5 985,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

| trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Klecinie, usytuowane na nowym chronionym osiedlu z roku 2009. Lokal na 2 piętrze w bloku z windą! Powierzchnia mieszkania 70,19 mkw. Trzy ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

279 000 zł55 m² 5 072,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać w centrum miasta i mieć ciszę i spokój? Inwestujesz w nieruchomość i szukasz atrakcyjnej lokalizacji? Oto idealna inwestycja. 10 minut pieszo do placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokal typu open space w inwestycji Corte Verona na ul. Grabiszyńskiej. Inwestycja składa się z kilku budynków zamkniętych w zielone wewnętrzne patio. Budynki mają charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buska

Borek,Wrocław

2 150 zł57 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu na ul.Buska 5 (boczna Hallera). Mieszkanie w wysokim standardzie. W pełni umeblowane (tv w cenie, lodówka, meble, eurokuchnia, płyta ceramiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

255 000 zł54 m² 4 766,35 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w okolicy Uniwersytetu Ekonomicznego. Pomimo zlokalizowania w centrum miasta z racji okien wychodzących na ogródki działkowe mieszkanie jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 39m2 w kamienicy przy ul. Sienkiewicza składające się z: pokoju 17,7m2 kuchni 10m2, łazienki 3,2m2, przedpokoju 2,5m2, nyży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czajcza

Psie Pole,Wrocław

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerki od 25 do 40 m2 oraz mieszkania dwu pokojowe od 45 do 50 m2. Mieszkania są w pełni umeblowane i wyposażone po kapitalnym remoncie, znajdują się w dwu piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

204 000 zł32 m² 6 441,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na wrocławskich Krzykach, na osiedlu Klecina w nowym budynku z 2001 r. usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 3-piętrowym. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Himalajska

Krzyki,Wrocław

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Krzyki- gaj Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Krzykach. Pokój dzienny z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, sypialnia, łazienka z wanną. Całosć umeblowana i wyposażona, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

2 300 zł95 m² 24,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie pod wynajem na Wrocławskim Grabiszynku opis mieszkania Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95mkw na nowym osiedlu z 2008 roku. Mieszkanie na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 650 zł78 m² 33,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* piękny 3-pokojowy apartament W nowoczesnym pięknym stylu Opis nieruchomości: przestronny apartament o powierzchni 78mkw położony na wysokim parterze w 3-pietrowym nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zagony

Fabryczna,Wrocław

415 000 zł73 m² 5 684,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

| 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w nowym budownictwie, na cichym, kameralnym osiedlu na Muchoborze Wielkim (w klatce tylko 4 lokale mieszkalne). Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 73 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

270 000 zł44 m² 6 067,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

| polecam piękne, słoneczne I przytulne mieszkanie na obrzeżach miasta! Mieszkanie o pow. 44,50 m2., zlokalizowane jest na IIp. w nowym budownictwie o niskiej zabudowie i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

248 000 zł42 m² 5 904,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opis Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Popowicach. Mieszkanie ma powierzchnię 42m2 i składa się z przedpokoju, 2 pokoi, widnej kuchni i łazienki z wc. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

329 000 zł54 m² 6 058,93 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na Gaju. na siódmym piętrze w wieżowcu. Budynek po remoncie. Ocieplony, nowe okna na klatce schodowej, wymienione drzwi wejściowe. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, osobna,.