dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

310 000 zł61 m² 5 044,75 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

| polecam przytulne i przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji usytuowane na 9 piętrze z 10 w budynku z 1986r. Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

330 000 zł59 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

W pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow.59m2 w okolicach ul.Kościuszki Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w plombie z 1957 roku. Ze względu na swoją bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

490 000 zł98 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

| przestronne 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach o pow.84,5m2. Na pierwszym poziomie znajduje się duży, bardzo jasny salon połączony z kuchnią i wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow.38m2 w okolicach pl. Pereca Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w bloku z 1968r. Ze względu na swoją doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.64m2 w okolicach ul.Lotniczej Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w bloku z 1975 roku. Dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szukasz mieszkania w bloku. w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie blisko rynku i centrów handlowych. ta oferta jest dla Ciebie! mieszkanie 3 pokojowe okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Macieja

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w centrum Wrocławia! Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku w centrum Wrocławia w pobliżu wrocławskiego Rynku. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Olbrachtowska

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opis Polecam na sprzedaż piękne dwustronne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach o łącznej powierzchni 53m2. W skład mieszkania wchodzi: salon połączony z aneksem kuchennym (23m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szwedzka

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł74 m² 3 851,35 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe, przestronne i bardzo jasne, mieszkanie 65 m2 w okolicach ul. Szwedzkiej, na Muchoborze Małym - W pełni rozkładowe Mieszkanie zlokalizowane jest na 7/11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% Prowizji piękne 3-pokojowe mieszkanie W centrum miasta Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 70 mkw położone w nowym bloku na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opis Polecam na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie znajdujące się na Kozanowie o łącznej powierzchni 52m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (15m2, 12m2, 10m2), widnej i osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro do końca grudnia ma promocję i nie pobiera prowizji od kupującego. Prowizja 0%! Ładne, zadbane, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pawia

Krzyki,Wrocław

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 62 m2, powierzchnia całkowita 89 m2 (wliczając powierzchnię poniżej 1,40 m, lokal ze skosami). Lokal położony na 2 piętrze dwu-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji nowoczesne mieszkanie tuż przy akademii medycznej Opis nieruchomość: do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 mkw w nowym budynku. Powierzchnia obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

435 000 zł67 m² 6 492,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowe, o wysokim standardzie wykończenia, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67m2 w okolicach ul.Skarbowców Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku z 2001r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiska

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o pow.63m2 w okolicach ul.Kwiskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w bloku z 1980 roku. Dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 51m2 w okolicach ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bezpieczna

Psie Pole,Wrocław

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje o pow.34m2 w okolicach ul. Bezpiecznej, okazja! Mieszkanie zlokalizowane jest na 6 piętrze, w bloku z 1989/1990rok. Przestronne i jasne mieszkanie, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ładne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Balonowej. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (18,60 m2 + 11,40 m2) * kuchni (6,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o pow.38m2 w okolicach ul.Dubois Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w kamienicy z 1935 roku. Ze względu na swoją dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

210 000 zł33 m² 6 298,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 33m2 na Krzykach! Super lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze 10-piętrowego bloku z lat 70-tych, w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis Polecam do wynajęcia nowocześnie urządzone, 3-pokojowe mieszkanie na Partynicach o powierzchni 63 m 2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Psie Pole,Wrocław

320 000 zł73 m² 4 383,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje w pełnym rozkładzie o powierzchni 73m2 w okolicach ul. Żmigrodzkiej, okazja! blok: 10 piętrowy, wybudowany w 1978 roku. Posiada winde. Budynek wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

319 000 zł72 m² 4 430,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Szukasz mieszkania dla dużej rodziny? Cenisz ciszę i spokój? 4 pokojowe rozkładowe mieszkanie w pobliżu Parku Pilczyckiego w dzielnicy Fabrycznej , znajdujące się na 1p/10 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiwulskiego

Biskupin,Wrocław

450 000 zł49 m² 9 245,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w przepięknej dzielnicy Biskupin! opis: mieszkanie o powierzchni 48,67mkw na co składa się: przestronny salon połączony z kuchnią (z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

W pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow.60m2 w okolicach ul.Grabiszyńskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w kamienicy z 1935 roku. Ze względu na swoją bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radkowska

Krzyki,Wrocław

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W pełni rozkładowe, luksusowo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 w ok.ul.Radkowskiej / FerioGaju. 2 -pokojowa nieruchomość zlokalizowana jest na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł98 m² 16,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże (98 mkw), przestronne mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Lwowskiej, położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie po remoncie kapitalnym - wszystko wymienione, dwustronne. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

0%prowizji* piękne mieszkanie W zielonej części krzyków - super cena! Opis nieruchomości: eleganckie mieszkanie dwupoziomowe obejmujące 4 pokoje, usytuowane na 3 piętrze solidnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

390 000 zł63 m² 6 180,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,10 m2 w nowym budownictwie w dzielnicy Śródmieścia. Mieszkanie składa się z trzech pokoi , kuchni , łazienki i osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Szukasz wyjątkowego mieszkania dla rodziny na nowym osiedlu? Ta oferta jest dla Ciebie! 4 pokoje II poziomy 2 łazienki garaż podziemny Nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą handlowo usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36 m2 po kapitalnym remoncie w dzielnicy Krzyki ( gaj), okolice ul. Krynickiej. Mieszkanie składa się z: * dwóch pokoi *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

227 000 zł48 m² 4 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro do końca grudnia ma promocję i nie pobiera prowizji od kupującego. Prowizja 0%. Ładne, zadbane, częściowo przejściowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Fabryczna,Wrocław

290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy zależy Państwu na rozkładowym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy, ze świetną komunikacją miejską oraz wygodnym dojazdem do centrum? Jeżeli tak to ta oferta jest dla Państwa! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m 2 , w okolicy ulic Drukarska/ Kamienna, w dzielnicy Krzyki., 3p./10p. Mieszkanie składa się z: 2 osobnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłośna

Krzyki,Wrocław

225 000 zł37 m² 6 130,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| oaza spokoju, ciszy i zieleni blisko centrum Wrocławia. Do sprzedania mieszkanie własnościowe w bocznej, cichej uliczce. Jedyna taka oferta! Do nabycia zadbane mieszkanie, co bardzo ważne ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

174 000 zł21 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

1. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o pow. 21m2 w dzielnicy Śródmieście, w okolicy ul. Damrota Mieszkanie znajduje się na wysokim 2p./4p. budynku z 1967r. Mieszkanie składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Chcesz mieszkać w Centrum? Zależy Ci na bliskości Dworca pkp oraz pks? Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu Dwroca pkp Stare Miasto, ok. ul. Piłsudskiego to ścisłe centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

277 000 zł50 m² 5 540 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opis Polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie przy ulicy Szybowcowej o łącznej powierzchni 50m2. W skład nieruchomości wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, oddzielna i widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym o pow. 34 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ( 17 m2, 7 m2) , osobnej kuchni, łazienki wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! świetna inwestycja na biuro / kancelarię lub cele mieszkalne! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice Placu Muzealnego. Mieszkanie składa się.