dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

400 455 zł73 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne 5-pokojowe mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

151 000 zł43 m² 3 487,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. ok 43,30m2 na Pilczycach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3700zł./m2! Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 16,51m2, sypialni 17,81m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Śliczne, zadbane mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, w bloku na Polance! Mieszkanie w pełni rozkładowe z wystawą okien na północ i południe. Do każdego pomieszczenia wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Polecam! Na sprzedaż bardzo ładne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51 m2 w okolicach ul. Sztabowej / Pretficza w dzielnicy Krzyki. Lokal położony jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47m2 w ok. ul. Skwierzyńskiej - pełen rozkład Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku z 1975r. Mieszkanie składa się: * dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

150 000 zł26 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26m2 w okolicy ul. Grabiszyńskiej i Zaporowskiej. Świetna oferta, w dobrej cenie. Lokal usytuowany jest na piątym piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

270 000 zł52 m² 5 153,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż - ul. Skarbowców; krzyki Oferujemy Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym i cichym osiedlu. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 799 zł58 m² 31,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na placu grunwaldzkim - nowa cena! Opis nieruchomości: komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w plombie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Krzyki

Krzyki,Wrocław

195 000 zł27 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1975

Inwestujesz w nieruchomości? Chcesz móc wynająć lokal zaraz po jego zakupie? Ta oferta Cię zainteresuje Kawalerka po remoncie, kupujesz - wynajmujesz Na sprzedaż przestronna kawalerka, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka w Centrum Wrocławia przy ulicy H. Pobożnego. Mieszkanie (40 m ) składa się z: osobnego dużego pokoju; jasnej kuchni: łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

273 000 zł47 m² 5 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 w okolicy Parku Osobowickiego. Nowe budownictwo, świetne wykończenie! Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze , w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

215 000 zł34 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sympatyczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 34mkw na dziewiątym piętrze w zadbanym bloku na Popowicach. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 150 zł52 m² 22,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - rozkładowe mieszkanie W atrakcyjnej cenie lokalizacja: ul. Poniatowskiego (okolice ul. Prusa i ul. Bema). Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Fabryczna,Wrocław

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Balonowej. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (19,20 m2 + 10,00 m2) * kuchni (8,10 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

263 201 zł44 m² 5 939,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Łubinowa. Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym i monitorowanym osiedlu, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Krzyki,Wrocław

190 000 zł42 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam, klimatyczne, 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 42 m2 w ok. ul. Mieleckiej Bardzo dobra cena, doskonała lokalizacja w dzielnicy Fabrycznej zapewnia dobre warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

330 000 zł62 m² 5 314,01 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe na Nowym Dworze przy ulicy Rogowskiej. Blok 7 piętrowy, mieszkanie znajduje się na pietrze 5. Powierzchnia całkowita wynosi 62,10 m2, duży pokój 17,70 m2, sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w samym centrum miasta na ul. Św Antoniego. Mieszkanie o pow 57m 2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi 23m 2 ,11m 2 , kuchni 9m 2 , łazienka 5m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim, doskonale pod wynajem dla pracowników pobliskiego centrum handlowego "factory" lub lotniska (i nie tylko). Powierzchnia całkowita 49m; na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Sępolno,Wrocław

325 335 zł53 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na 4 pietrze nowo powstającego osiedla. Lokal 52,90m2 rozkładowy, składa się z 2 pokoi (salon z wyjściem na balkon, sypialni), oddzielnej kuchni, łazienki. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis: polecam do wynajęcia kawalerkę na Krzykach o powierzchni 29 m 2. Cena wynajmu 1200 zł plus opłaty (czynsz 250 zł + energia ok. 50 zł). Usytułowane w nowym budynku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zadbanej kamienicy przy ul .Stalowej. Lokal o powierzchni 51,6mkw w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

235 200 zł56 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 88m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp lub bs-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji* przestronny apartament typu studio W sąsiedztwie wyspy słodowej Opis nieruchomości: niezwykły apartament typu studio, usytuowany na 1 piętrze w apartamentowcu tuż przy Moście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

305 000 zł61 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Poszukujesz mieszkania na wynajem? 3 pokoje W polmbie, dwa balkony, pełen rozkład Bardzo dobrze skomunikowana okolica, bliskość Rynku , bardzo dobry stan mieszkania jak również pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* dwupoziomowy apartament na starym mieście (szczepin) Nieruchomość : Niesamowity, dwupoziomowy przestronny apartament usytuowany na ostatnim piętrze w nowym budownictwie (2004 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

143 000 zł43 m² 3 318,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. ok 43,09m2 na Pilczycach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3500zł./m2! Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 16,28m2, sypialni 17,80m2, łazienki 3,48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku wykończone pod klucz. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

400 455 zł73 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013