dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł35 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne rozkładowe mieszkanie z zabudowanym balkonem nie wliczonym w metraż, 2-pokojowe o pow. 35m2 w dzielnicy Fabryczna i sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego Wyposażone wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

273 000 zł61 m² 4 504,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

|! pilna sprzedaż! nowa cena! Atrakcyjne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni prawie 61 mkw. Atutem mieszkania jest bardzo duży, 17-to metrowy taras, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61,67m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji od najemcy! prowizję biura pokrywa właściciel! Nieruchomość o powierzchni 40m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym w okolicy ul. Olszewskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

1 150 zł48 m² 23,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis: polecam na wynajem mieszkanie zlokalizowane ulicy Żeromskiego o pow. 48 m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem , sypialni i łazienki. Wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

455 000 zł96 m² 4 739,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w plombie z 1996 roku, położone w centrum. Dwupoziomowe , na 3 i 4 piętrze, w budynku z windą. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym i hallem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie w bloku z 1994 roku o powierzchni 61 m2 w dzielnicy Środmieście. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 61 m2 w Śródmieściu, ścisłe centrum miasta. Nieruchomość jest w pełni rozkładowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

345 000 zł67 m² 5 149,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

BN Kontrakt serdecznie Państwu poleca 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Gądowie Małym we Wrocławiu, ulica Drzewieckiego, przy dh astra oferta tylko W naszym biurze mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia! Nowoczesne, przestronne,częściowo urządzone mieszkanie 3-pokojowe+duża antresola. Salon połączony z antresolą,oddzielna,wyposażona kuchnia, łazienka z wc oraz dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

1 900 zł64 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe I przestronne mieszkanie Mieszkanie o metrażu 64m2 składa się z salonu częściowo połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

235 200 zł56 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 88m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp lub bs-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

174 500 zł32 m² 5 453,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Komfortowa kawalerka w nowym bloku na sprzedaż o powierzchni 32m2 w dzielnicy Krzyki w okolicy ulicy Skarbowców. Przestronny, wygodny lokal na 1 piętrze położony na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

374 000 zł74 m² 5 054,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

BN Kontrakt serdecznie Państwu poleca przestronne 3 -pokojowe mieszkanie z klimatem w okazałej secesyjnej kamienicy z 1903 r na Krzykach, okolice ulicy Glinianej. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

256 000 zł47 m² 5 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

0% prowizji! Prowizję Kupującego pokrywa Sprzedający bn Kontrakt serdecznie Państwu poleca przytulne rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 10 minut od Placu Legionów, boczna ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

145 770 zł43 m² 3 390 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkania bezczynszowe prowizję biura pokrywa sprzedający cena 3390 zł. ZA M2! Mieszkanie usytuowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

253 919 zł46 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielawska

Krzyki,Wrocław

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorąco polecam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 51m kw. po podłodze w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Bielawskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

263 201 zł44 m² 5 939,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

310 475 zł62 m² 4 981,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe mieszkanie na starym mieście Opis nieruchomości: ładne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku na 2 piętrze z windą. Mieszkanie składa się z widnej, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - pieszo 10min. DO rynku! lokalizacja: atrakcyjna lokalizacja w centrum, ul. Kruszkowcka (biegnąca równolegle z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Akacjowa

Krzyki,Wrocław

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa okazja! Przepiękny, w pełni wyposażony, 3-pokojowy apartament do wynajęcia na Krzykach Borek. Składa się z trzech pokoi, kuchni. łazienki oraz miejsca parkingowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013