dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Inżynierskiej na osiedlu Corte Verona, które powstało w 2010 roku, jest całodobowo chronione oraz monitorowane. Obok znajdują się parkingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

1 500 zł53 m² 28,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3m2 położone na nowym osiedlu przy ul. Zatorskiej( Zakrzów) Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

154 000 zł26 m² 5 992,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

:dodatkowy opis | Piękna kawalerka usytuowana w Centrum miasta , a jest bardzo spokojna i bezpieczna okolica. W mieszkaniu jest bardzo cicho, więc można odpocząć i zrelaksować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

253 170 zł48 m² 5 220 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku! Pokój dzienny ok. 17,3m2, oddzielna kuchnia ok 7,4m2, sypialnia ok.12,9m2, łazienka 5,6m2, przedpokój ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

950 zł27 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia słoneczną, rozkładową i w pełni umeblowaną kawalerkę. Blok z 2000 r (III piętro, winda) na ulicy Poleskiej (psie Pole), miejsce przyjazne i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela: dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych na pierwszym piętrze w bloku z roku 2008. W pełni i ładnie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

465 000 zł88 m² 5 302,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż bardzo ładne 3 pok.mieszkanie do którego przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie Wrocław Krzyki, ul. Poranna 2-poziomowe ( 87,7 m2 ) oraz 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m2 w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z pokoju, odrębnej kuchni, łazienki, przedpokoju. W pełni umeblowane i wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna cena - 1500zł bez dodatkowych opłat! lokalizacja: okolice ul. Kutrzeby (ołtaszyn). Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połabian

Krzyki,Wrocław

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia parter i piętro domu ( całość ok.150m2)w zabudowie szeregowej blisko centrum handlowego Bielany - boczna Czekoladowej. Dom z 2009r, urządzony ze smakiem , umeblowany .Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

312 000 zł51 m² 6 117,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W południowej części Swojczyc, na styku Sępolna i Lasu Strachocińskiego, powstaje nowa dzielnica mieszkaniowa olimpia port. Położona w zielonej części miasta, przy nadodrzańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

251 875 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,30m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na krzykach Opis nieruchomości: piękne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się na osiedlu Złota Podkowa. Mieszkanie położone jest w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży nowe mieszkanie 2 pok., o pow. 50 m2 zlokalizowane w dzielnicy Krzyki, ul. Krzycka na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2008r. z dogodnie usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

365 900 zł62 m² 5 882,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

283 900 zł43 m² 6 571,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

1 300 zł48 m² 27,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia od zaraz - ul. Pradzyńskiego! Przepiękne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie z 2011r. Usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

384 900 zł60 m² 6 436,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

373 900 zł62 m² 6 011,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pok. o pow. 56m2 położone w nowoczesnym budynku z windą z 2011r. (apartamentowiec Odra House z ochroną i portiernią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

253 375 zł41 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,54m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

356 528 zł62 m² 5 720,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

341 937 zł55 m² 6 249,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dwoma balkonami na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 54,71m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

260 900 zł43 m² 6 039,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

202 671 zł39 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz". Okazja! Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

258 947 zł46 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

271 000 zł52 m² 5 211,54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

| fantastyczna lokalizacja! gądów mały! 2-pokojowe, rozkładowe, bardzo ciepłe i przytulne mieszkanie o powierzchni 52 mkw. Lokal po remoncie. Wymieniono okna, instalację elektryczną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

323 868 zł57 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

390 000 zł86 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Opis Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Dokerskiej. 4 pokoj e po generalnym remoncie (nowa instalacja elektyczna, okna, ściany, sufity, podłoga, panele, kafle).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

310 000 zł54 m² 5 709,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zadbane trzypokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 54 m2 na Krzykach w spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

320 000 zł52 m² 6 142,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

268 000 zł43 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Fabryczna,Wrocław

184 000 zł34 m² 5 411,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju z którego wchodzi się do kuchni, pokoju z którego wychodzi się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł34 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Grabiszynku. Usytuowane na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i zabudowanej loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

381 813 zł61 m² 6 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym balkonem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 61,09m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

342 750 zł55 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dwoma balkonami na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 54,84m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

310 475 zł62 m² 4 981,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

151 749 zł27 m² 5 576,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

245 000 zł54 m² 4 537,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone przy ulicy Jedności Narodowej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się 2 pokoi , oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z wanną,.