dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 946 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 946 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament dla menadżera w samym centrum Wrocławia z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zaaranżowane przez architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe, o wysokim standardzie wykończenia mieszkanie 2 pokojowe, w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym budownictwie, zapewniajacym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Zachęcam do kupna słonecznego i przytulnego mieszkania 1-pokojowego przy ul. Litewskiej 16 w budynku oddanym w 2006 r. Lokal jest własnością hipoteczną, ma założoną kw. Pokój 16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marchewkowa

Klecina,Wrocław

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55mkw.Nowoczesne,ustawne, w pełni rozkładowe z balkonem. Pokoje: 21m2 i 10 m2 pokój, jasna kuchnia, przedpokój( szafa w zabudowie). Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Maślice

Maślice,Wrocław

140 400 zł26 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Maślice, 102 komfortowe mieszkania 1,2,3 pokojowe ,powierzchnie 26-79m2, niska zabudowa, balkony,zielone tarasy,antresole,garaż podziemny,winda,siłownia. Zaciszna okolica dobrze skomunkiowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy 3 pokojowy apartament, o pow. 64,2m2, z tarasem 32m2, apartament mieści się na parterze w nowoczesnym, eleganckim budynku z elewacją ze szkła, kamienia i stali. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 500 zł98 m² 8 872,45 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy 4 pokojowy apartament, o pow. 98,1m2, z balkonem, apartament mieści się na VII pietrze w nowoczesnym, eleganckim budynku z elewacją ze szkła, kamienia i stali. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

360 750 zł34 m² 10 610,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowy 1 pokojowy apartament, o pow. 34,7m2; apartament mieści się na II piętrze w nowoczesnym, eleganckim budynku z elewacją ze szkła, kamienia i stali. Budynek jest zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kunickiego

Fabryczna,Wrocław

460 000 zł64 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowe mieszkanie przy ul. Kunickiego o pow. 64 m kw., dwupoziomowe. Na dole kuchnia pod wymiar z meblami i zabudowanym wyposażeniem (zmywarka, piekarnik, kuchenka indukcyjna wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł85 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

sprzedam mieszkanie w kamienicy, lokalizacja: koniec ul Kosciuszki, bezplatny internet/w mieszkaniu serwer, lazienka z wc, balkon, blisko centrum, tel stac,ogrzewanie elektryczne, podlogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie we Wrocławiu w stanie developerskim na osiedlu Belvedere Park na Krzykach. Osiedle jest monitorowane i strzeżone. W cenie graż w podziemiu na pilota. Osiedle dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

410 400 zł76 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

W północno-zachodniej części Wrocławia zaledwie 15min od Centrum w otoczeniu zieleni powstaje Oaza Wielkiego Miasta - osiedle Sol De Levante. Oryginalna architektura w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

175 000 zł25 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam kawalerkę W super cenie-175000.W CENTRUM WROCŁAWIA W CICHEJ,ZIELONEJ DZIELNICY.BARDZO DOBRY DOJAZD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ,BARDZO NISKI CZYNSZ-175 ZŁ ZA MIESIĄC.BLOK.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ofiar Oświęcimskich

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

mam do zaoferowania Ciekawe świetnie położone mieszkanie w ścisłym centrum rynku wrocławskiego po kapitalnym remoncie okna drewniane lukarnowe podloga deska drzewa egzotycznego świerze gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest nowe, komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie, na I pietrze, w budynku na ul. Spiżowej o powierzchni ok. 54 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

1 950 zł67 m² 29,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie 67 m2w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest w cichej okolicy, w pobliżu Pasażu Grunwaldzkiego. Mieszkanie jest rozkładowe składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł33 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie we Wrocławiu na Psim Polu ul Poleska. budynek oddany w 2000 roku. Mieszkanie 1 pokojowe 32 m2 własnosciowe hipoteczne. Bez zadnych zobowiazan na hipotece. Pierwszy wlasciciel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne 2-pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Kamiennej (krzyki). Bardzo dobra lokalizacja- 5 minut od Ronda Powstańców Śląskich i Akademii Ekonomicznej. Szybki dojazd do centrum. Umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe na ul. Pałuckiej (kozanów), o pow. 58m2. Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe, słoneczne, wystawa okien południe-zachód.Jasna kuchnia, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

580 000 zł80 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Partynickiej o pow 80 m2. Stan deweloperski podwyższony - dodatkowo zrobiona druga łazienka. Mieszkanie dwupoziomowe trzy tarasy z widokiem na park.Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

900 zł49 m² 18,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokój dwuosobowy przy ulicy Ślicznej we Wrocławiu. Mieszkanie w pełni wyposażone, z dużym balkonem,dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław, mieszkanie do wynajęcia -blisko centrum handlowego bielany wr.-., ciche ,dużo terenów spacerowych, umeblowane (pralka, lodówka),balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Opis: psie Pole. Mieszkanie 3 pokojowe o pow 63mkw położone na cichym, bezpiecznymosiedlu z 2005 roku. Usytuowane na piętrze 6. Śliczne, komfortowe i wygodnie urządzone. Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasturcjowa

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie rozkładowe, 2-pokojowe na 2 piętrze, 52 m kw. Budynek 2 piętrowy. Częściowo umeblowane. Okolica cicha. Dobry dojazd do centrum (ok. 15 min). Ogrzewanie gazowe. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę od zaraz kawalerkę położoną w samym centrum Wrocławia ( 800 metrów od rynku ul. Kaszubska ). Budynek oddany w 2007 roku ( 8 pieter - 2 windy ). Mieszkanie zupełnie nowe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie. W całym mieszkaniu położone nowe panele, w kuchni i salonie nowe okna pcv. Salon z wyjściem na duży balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

371 200 zł58 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2- pokojowe w budynku z 2003r. z windą. Mieszkanie na 6 piętrze (7 p. w bloku). Powierzchnia 57,70 m2 + balkon 4m2, 2 pokoje, łazienka, kuchnia i przedpokój. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

525 000 zł77 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Stabłowice, piętro I/III, duża łazienka z oknem, 4 pokoje, 2 balkony. Cicha i spokojna okolica. Dogodny dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Manganowa

Fabryczna,Wrocław

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowe, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w nowo wybudowanym osiedlu w budynku przy ul. Spiżowej/manganowej. 54,60m2 drugie pietro, w stanie deweloperskim podwyższonym. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe, przestrzenne, doskonala lokalizacja, okolice Parku Pd., Akademi Ekonomicznej, Medycznej, Szpitala Wojskowego, latwe połączenie z centrum, miejsce parkingowe, piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

433 000 zł82 m² 5 280,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku 4-piętrowego (brak windy). Pokój dzienny o pow. 22m2, sypialnie 12 i 14 m2, pokój do pracy 11 m2, kuchnia otwarta na przedpokój 18m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Wrocław,dolnośląskie

358 000 zł58 m² 6 172,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie o pow. 58 mkw W stanie deweloperskim na muchoborze. Mieszkanie jest dwustronne. Dwa balkony Podwyższony standard deweloperski. Aneks kuchenny z salonem + 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Kozanów,Wrocław

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie trzypokojowe na Kozanowie. Rodzaj własności: mieszkanie dwustronne z dużym, słonecznym balkonem. Okna pcv - nowe, w przedpokoju rozsuwana szafa typu komandor. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ladne mieszkanie w budynku z 1997 r. na piatym pietrze (winda),przestronne, atrakcyjnie urzadzone z poludniowa ekspozycja, bardzo jasne, kuchenia otwarta na pokoj, w pelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rakowiec

Rakowiec,Wrocław

1 000 000 zł121 m² 8 264,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartament na sprzedaż. Teren ogrodzony oświetlony i monitorowany, pięknie położony w zieleni cisza i spokój malownicze otoczenie ciągi piesze i rowerowe wzdłuż odry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe o powierzni 49m2 + komórka na półpiętrze 1m2 + piwnica. Mieszkanie do zamieszkania, bez konieczności remontu. Wymienione okna oraz drzwi wejściowe. Duży pokój (24m2)z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Fabryczna,Wrocław

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładne mieszkanie na nowym osiedlu (boczna ul. Tyrmanda) o powierzchni 54m2 + balkon ok 6m2. Mieszakanie na 3 piętrze z 4. Składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałucka

Fabryczna,Wrocław

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w pełni rozkładowe,dwustronne, z balkonem.Na podłgach panele,w kuchni meble na wymiar ze sprzętem agd ,łazienka z wanną osobno z wc. Na korytarzu i sypialni szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w plombie z lat 80. przy ul. Daszyńskiego (od strony Jedności Narodowej). Mieszkanie znajduje się na IV p. - blok z windą. Bardzo ładny rozkład: z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 599 000 zł94 m² 17 023 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mam na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji olimpia port z 2014 roku, położone przy 1 linii brzegowej, co zapewnia - poza pięknym widokiem - bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń.