dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Różanka,Wrocław

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Klucze od zaraz Słoneczne, dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią i 3-ma samodzielnymi pokojami do zamieszkania. tel.Licencja nr 16128 W pełni rozkładowe; do każdego z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

479 649 zł38 m² 12 649 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! I speak English Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

517 560 zł44 m² 11 728,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

578 427 zł28 m² 20 754,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 049 000 zł50 m² 20 854,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Topowa lokalizacja | wszystkie sprzęty nowe Z gwarancją | klimatyzacja | 4 piętro | balkon 9,5m2 | 3 pokoje Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 250 zł23 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka w centrum Wrocławia - ul. Madalińskiego / ul. Pułaskiego Apartamentowiec z 2025 roku | Pierwszy najem | Dostępne od zaraz Do wynajęcia nowoczesna, w pełni urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 180 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zarembowicza

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł24 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal o powierzchni 24m z klimatyzacją i podwójnym łóżkiem. W pełni wyposażona. Urządzona w bardzo dobrym, nowoczesnym standardzie. Do zamieszkania od zaraz. Na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł38 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zaczynasz właśnie pierwszy rok studiów we Wrocławiu? A może wchodzisz w kolejny etap swojej kariery zawodowej w tym pięknym, tętniącym życiem mieście? W obu sytuacjach najpewniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

549 999 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 46,1 m , położonego na Gajowicach, w pobliżu Sky Tower. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

659 000 zł35 m² 18 974,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu kawalerkę położoną w budynku Angel River przy ul. Walońskiej 19, idealną dla singla lub na inwestycję o powierzchni 34.73m2 z balkonem. Centrum Miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grabiszyn,Wrocław

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie trzeba lecieć do Włoch, żeby poczuć klimat Toskanii wystarczy zajrzeć na Gajowice, ul. Miedziana. Tu słońce zagląda przez okna tak często, że kawa smakuje jak espresso w małej włoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Centrum | Szczepin | Gotowe do wprowadzenia | Wysokie piętro Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: otoczenie Nieruchomości: szczepin to dobrze skomunikowana dzielnica Wrocławia, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 008 962 zł90 m² 11 198,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Konduktorskiej, dzielnica Jagodno we Wrocławiu Zakup bez prowizji i podatku pcc Termin realizacji III kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Fabryczna,Wrocław

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka przy ul. Hallera, róg Grabiszyńskiej - bez prowizji do biura Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 28 m z balkonem, położone na 7. piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Probusa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: probusa 11 | Śródmieście Wrocław Metraż: 43 m Piętro: 2 Liczba pokoi: 2 Dodatkowe informacje: wysokie sufity, mieszkanie w kamienicy, internet w cenie. Bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 089 000 zł71 m² 15 427,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z garderobą i 2 balkonami, wrocław, kępa Mieszczańska, ul. Romana Dmowskiego 19a Do sprzedania przestronne i w pełni wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

504 748 zł26 m² 19 518,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

517 089 zł39 m² 13 399,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń już dziś! Sandra 51697722, nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English! Umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jaworowa

Borek,Wrocław

990 000 zł99 m² 10 013,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy na ostatnim 2 piętrze z antresolą i balkonem. Mieszkanie znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy i bezpośrednio sąsiaduje tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

383 120 zł37 m² 10 354,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Lokal inwestycyjny na 23% VAT. Cena netto: 383 120 zł Cena brutto: 471 237 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

798 000 zł52 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko U nas! Polecam do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Krzywoustego/kromera we Wrocławiu. w budynku z 2002 roku Nieruchomość składa się z : salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

624 999 zł46 m² 13 655,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn Nr 28425 tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 - pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni ok. 46 m2 w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, woj. dolnośląskiewynajmę pokój z kuchnią o pow. 35m2 dla pary lub singla, przy ul.Żeromskiego, na czwartym piętrze w bloku z windą. Składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

949 999 zł105 m² 9 047,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 105 m2 (powierzchnia użytkowa 85 m2) położone na spokojnych i zielonych Maślicach we Wrocławiu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

517 020 zł39 m² 13 196 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 39,18 m usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

640 000 zł58 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwustronna|z klimatyzacją|parking|winda. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze w 7 piętrowym bloku z windą. Wnętrze mieszkania: - klimatyzacja, - mieszkanie dwustronna - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

1 028 450 zł40 m² 25 711,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu niezwykły apartament położony w budynku Angel River przy ul. Walońskiej, idealny dla pary lub singla o powierzchni 40m2 z dużym balkonem. Centrum Miasta! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezposrednia bez prowizji. Najem okazjonalny. Mieszkanie dostepne od zaraz. Znajduje sie na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy przy ul. Konstantego Damrota. Mieszkanie Nowoczesnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

678 900 zł61 m² 11 129,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne zadbane dwustronne trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem, przynależną piwnicą w budynku z windą z własnymi miejscami postojowymi pod budynkiem tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

795 000 zł96 m² 8 301,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

= rezerwacja do 2025/12/19 = Mamy przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie w spokojnej rodzinnej okolicy, położone przy ul. Zwycięskiej na wrocławskim osiedlu koło Toru Partynice. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 422 276 zł54 m² 26 275,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

485 000 zł32 m² 15 184,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Jednopokojowe mieszkanie, z aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni 31,94 m2 w bloku z 2017 roku, z balkonem na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

640 338 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,06m2 z ogromnym ogrodem 41m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

510 000 zł33 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie na Krzykach, przy samym Sky Tower. Wszystko blisko na miejscu : Centrum handlowe restauracje, siłownie, spa i komunikacja miejska Mieszkanie znajduje się na 7/11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: **for English scroll down** Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.62 m zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Lokum Porto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

580 000 zł39 m² 14 868 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2M z garażem na zielonych Maślicach. Serdecznie zapraszam do zakupu 2- pokojowego mieszkania o metrażu 39,01 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2022 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

1 069 999 zł63 m² 16 925 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowy do wprowadzenia - Stylowy apartament w sercu miasta! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 63,22 m , położony na 6. piętrze w siedmiopiętrowej, historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 42 m , położonego przy ul. Jeleniogórskiej we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna.