dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 960 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Nadodrze,Wrocław

259 000 zł18 m² 14 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Przytulna kompaktowa kawalerka po generalnym remoncie w malowniczej i historycznej dzielnicy Wroclawia Nadodrze, poszukujesz komfortowego miejsca dla studiującego potomka? A może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 600 zł15 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław Lipa Piotrowska, ul. Kminkowa 29 Do wynajęcia 7 nowoczesnych kawalerek z klimatyzacją! Mam do zaoferowania 7 w pełni umeblowanych i wyposażonych kawalerek na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

650 000 zł61 m² 10 576 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadbane przestronne 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem oraz przynależną piwnicą w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach Gaju - - Licencja nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Żerniki,Wrocław

940 000 zł65 m² 14 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoje nowe mieszkanie przestrzeń pełna ciepła, luksusu i harmonii. Zapraszam do obejrzenia filmu Wyobraź sobie poranek w swoim nowym mieszkaniu. Budzisz się w przytulnej sypialni, otulony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

402 439 zł34 m² 11 903 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowy lokal inwestycyjny z potencjałem 7% roi rocznie. Lokal 33,81 m z tarasem 24,96 m , wykończoną łazienką i opcją 2 pokoi. Stan deweloperski + wizualizacje + wycena wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł49 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajecia świetne mieszkanie, w bardzo dobrzej lokalizacji. Lokal przeszedł remont, wymienione zostały instalacje elektryczne. Poprawiona została jego funkcjonalność poprzez podział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

760 000 zł61 m² 12 459 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam do zakupu mieszkanie przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nieruchomość o metrażu 61 m2 mieści się na 1-piętrze zadbanego budynku z 2012 roku. Mieszkanie jest dwustronne o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

349 000 zł24 m² 14 608,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja! świetna cena! budynek Z cegły! świetna lokalizacja! - blisko politechnika, plac grunwaldzki! Gorąco polecam kawalerkę przerobioną na dwa pokoje położoną przy ul. Wyszyńskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

422 764 zł33 m² 12 968,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowy, w pełni wykończony i wyposażony apartament inwestycyjny o powierzchni 32,60 m , idealny pod wynajem długoterminowy lub korporacyjny. Lokal gotowy do najmu od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

490 146 zł33 m² 15 062,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36m2 w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Księże Wielkie,Wrocław

699 744 zł73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w wyjątkowej inwestycji znajdującej się w Radwanicach, tuż pod Wrocławiem! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Huby,Wrocław

611 111 zł73 m² 8 359,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania do remontu, położonego na osiedlu Powstańców Śląskich, w okolicach skytowera. To miejsce, które może stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gołężycka

Kozanów,Wrocław

610 000 zł63 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - Kozanów, ul. Gołężycka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 3. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

591 000 zł39 m² 15 038,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc2%! Nowoczesne Mieszkania w Zielonej Części Południowego Wrocławia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w doskonałej lokalizacji na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

695 000 zł46 m² 15 053,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,16 m2 z balkonem w centrum Wrocławia idealne pod najem krótko- i długoterminowy! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

544 750 zł41 m² 13 251 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz fajnego, gotowego mieszkania z ogródkiem blisko centrum, z szybkim dojazdem na uczelnię albo do pracy, ta opcja może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

2 000 zł30 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Dużą i odświeżoną kawalerkę o powierzchni blisko 30,5 m2, znajdujacą się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku z balkonem (2016 r.), zlokalizowaną na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heblarska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Do wynajęcia przytulne i samodzielne mieszkanie kawalerka/studio w domu jednorodzinnym w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Idealne dla singla lub pary! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Szczepin,Wrocław

545 000 zł54 m² 10 073,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, na popularnym i spokojnym osiedlu Szczepin przy ul. Zielonogórskiej. Lokal składa się z: > 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Ołbin,Wrocław

895 375 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 61,75m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

365 857 zł28 m² 12 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziewiczówny

Muchobór Wielki,Wrocław

2 800 zł40 m² 69,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w komfortowym, klimatyzowanym mieszkaniu, położonym w jednej z najlepiej skomunikowanych i spokojnych dzielnic Wrocławia - Muchoborze Wielki, przy ul. Marii Rodziewiczówny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

595 645 zł41 m² 14 524,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Pobożnego

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł33 m² 18 301 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki o powierzchni 32,73 m2, położonej na 1. piętrze w bloku z windą z 2016 roku przy ul. Henryka Pobożnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 2. piętrze pięciopiętrowego budynku z 2022 roku, położone przy ulicy Braniborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

297 925 zł22 m² 13 365,90 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Umów się na spotkanie nawet po 18.00 ADAMSkontaktuj się I speak English fluently Zadzwoń , a zyskasz -Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego - JUŻ GOTOWE DO WYNAJMU -Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

665 000 zł65 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje o powierzchni użytkowej 65 m2, usytuowane na 4 piętrze pięknej kamienicy po całkowitej rewitalizacji ( bez windy ). Mieszkanie przeszło generalny remont, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

611 111 zł73 m² 8 371,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

880 456 zł45 m² 19 636 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 44,84 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 44,84 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

627 682 zł49 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

PL Nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym Wrocław, krzyki, okolice ul. Komedy Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone.