dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

929 136 zł44 m² 21 011,70 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,22m2 loggią o pow. 7,49m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

339 000 zł26 m² 13 273 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny lokal o powierzchni 25,54 m ul. Bierutowska, wrocław Lokal hotelowo - usługowy. Idealna propozycja dla inwestora. Możliwość podpisania umowy z operatorem na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowarzyka

Poświętne,Wrocław

2 800 zł48 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 48 m2, znajdujące się na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku na Poświętnem. Otoczenie nieruchomości: poświętne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodworska

Księże Małe,Wrocław

279 001 zł29 m² 9 617,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Do kapitalnego remontu kawalerka przy Opolskiej! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę znajdującą się przy ul. Starodworskiej na Ksieżu Małym. Najważniejsze informacje: metraż 29 mkw W budynku tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

548 900 zł28 m² 19 596,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2M z 2024 z balkonem/braniborska/legnicka niedaleko pl. Jana Pawła II Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 28 m znajdujące się w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

465 000 zł33 m² 13 901,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 33,45m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 22,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

1 300 000 zł103 m² 12 621,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Jasne | przestronne | klimatyzowane | przytulne | topowa lokalizacja mieszkanie 103 m2 powierzchni + 1,6 m2 (dzierżawa), po generalnym remoncie, świeżo malowane czeka na nowego właściciela. Rozkładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu piękne, przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na wrocławskich Karłowicach - w pobliżu kilku uczelni wyższych. Jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gubińska

Nowy Dwór,Wrocław

3 000 zł49 m² 60,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m2, znajdujące się na 1 piętrze w budynku z 1998 r. na ulicy Gubińskiej na Nowym Dworze. Mieszkanie w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stabłowice,Wrocław

1 399 000 zł127 m² 11 030,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Potrzebujesz wyjątkowo dużej przestrzeni dla rodziny, ale zajmowanie się ogrodem wokół domu to nie Twoja bajka? Marzy Ci się 5/6 pokoi na jednym poziomie? Wyobraź sobie blisko 127 m2 własnego świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

536 168 zł39 m² 13 797,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

640 000 zł44 m² 14 578,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem - idealne miejsce dla Ciebie! Przedstawiam piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m , o doskonały rozkładzie, jak i wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł26 m² 18 959 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

780 000 zł54 m² 14 407,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,14 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2009 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

817 095 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,65m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

879 000 zł53 m² 16 644,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu w Zakrzowie. Realizacja wykończenia pod klucz przy zakupie tej nieruchomości w cenie! Ważne informacje: *prowizję pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

1 500 000 zł71 m² 21 127 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Sprzedaż umowy cesji aktu notarialnego poniżej ceny dewelopera! Otoczenie nieruchomości: na sprzedaż unikatowe mieszkanie w odrestaurowanym, zabytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pereca

Grabiszyn,Wrocław

1 290 000 zł103 m² 12 524,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatem - o powierzchni 94m2 na wrocławskim Grabiszynie. Rozkład pomieszczeń: *pokój1 24m2 *pokój2 17m2 *pokój3 15,5m2 +balkon *pokój4 20m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gądów Mały,Wrocław

615 000 zł47 m² 13 057,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

To mieszkanie to dokładnie to, czego szukałeś wygodne, przestronne, położone w zielonej okolicy i idealne zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiedzia

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł33 m² 76,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Szukasz przytulnego, niedużego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji? Pracujesz w centrum i nie chcesz marnować czasu na dojazdy i stanie w korkach? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 139 250 zł52 m² 21 828,90 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,19m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

328 000 zł18 m² 18 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, gotowy do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przytulny, komfortowy apartament o powierzchni 17,78 m2 na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

749 000 zł74 m² 10 161 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj na przyjaznym osiedlu na Gądowie! Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: - park Zachodni, skwery osiedlowe, place zabaw - Park trampolin, stadion sportowy - Szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

549 207 zł40 m² 13 799,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne na pierwsze mieszkanie, świetne na pierwsze własne mieszkanie lub do wynajmu - na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

559 998 zł43 m² 12 933 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

obniżona cena!/2pok./Pereca/centrum/inwestycja!/toplokalizacja/po remoncie! Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

489 999 zł46 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gotowiec inwestycyjny/2pok./Premium/Staropolska/Psie Pole/taras/piwnica Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

668 998 zł42 m² 15 778,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja/okazja!/centrum/worcella/rynek/po remoncie/rynek/42,5m2/2pok. Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 750 zł78 m² 73,72 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english. Apartment available from 1st of March. Owner require contract of najem okazjonalny. Apartament dostępny od 1 marca. Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Borek,Wrocław

598 999 zł47 m² 12 637,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Krzyki/borek/do własnej aranżacji/mielecka/3pok./rozkład/po remoncie/toplokalizacja/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

975 240 zł45 m² 21 749,30 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,84m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

569 998 zł42 m² 13 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Premium Okazja Top Krzyki Vivaldiego 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stabłowice,Wrocław

198 998 zł21 m² 9 298,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Stabłowice /towarowa/tanio/1pok./do remontu Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 21 m2, mieszczące się na parterze dwupiętrowego budynku z 1930 r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

474 000 zł52 m² 9 028,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam okazję inwestycyjną w centrum Wrocławia. W bliskim sąsiedztwie wyspy słodowej I rynku! Jasne przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie na parterze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 196 000 zł52 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament, o wysokim standardzie 5 min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

628 000 zł54 m² 11 627,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie przegap tej okazji! Tylko w naszym biurze oferta specjalna dostępna do 31.01.2025! Cena nieruchomości obniżona z 648 000 zł na 628 000 zł! To aż 20 000 zł oszczędności na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Poprzeczna

Sołtysowice,Wrocław

550 000 zł100 m² 5 509,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Z dużym potencjałem - do remontu na prezentacje serdecznie zapraszamy Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale, wymagające remontu, zlokalizowane w urokliwej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Szukasz przestronnego mieszkania w urokliwej kamienicy? Cenisz ciekawe widoki z okna? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Na sprzedaż mieszkanie w historycznej kamienicy zaprojektowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł43 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum Wrocławia? To idealna oferta dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy bocznej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Stare Miasto,Wrocław

830 000 zł73 m² 11 369,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż urokliwe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , usytuowane na 2. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Stalowej. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśnica,Wrocław

467 000 zł53 m² 8 811,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | gotowe | Ogródek | 25 min od Centrum | Ciche | Osobna kuchnia.