dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 232 058 zł68 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na ostatnim najwyższym piętrze! Apartament o największej pow. 67,5m2 położony na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

657 000 zł54 m² 12 216,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie ma powierzchnię 53,78m2 i znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z windą na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się ofertą wynajmu przestronnego, trzypokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 57 M2 zlokalizowanego na osiedlu Huby, ul. Kamienna. Opis: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

645 075 zł61 m² 10 644,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klasyczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,6 z tarasem i ogrodem na Książu Wielkim we Wrocławiu. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe o pow. 60,60 m2 na parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Gwarna

Przedmieście Oławskie,Wrocław

555 930 zł26 m² 21 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera - brak podatku pcc oraz 0% prowizji! Komfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji tuż obok Dworca Głównego - Idealne miejsce do życia! Zapraszam do odkrycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwarna

Przedmieście Oławskie,Wrocław

832 379 zł51 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Macedońska

Różanka,Wrocław

560 000 zł48 m² 11 715,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ul. Macedońskiej na Wrocławskiej Różance. Lokalizacja: różanka, ul. Macedońska W niedalekiej odległości Las Osobowicki i Park Marii Dąbrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

641 415 zł40 m² 15 849,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na Krzykach-Partynicach! kupując to mieszkanie nie płacisz pcc 2% I prowizji Doskonała lokalizacja - tylko 20 minut od centrum, bliskość dróg krajowych i Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

674 883 zł71 m² 9 452,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za mieszkanie + notariusza Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Jestem dostępny pod numerem telefonu: - możliwość obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

633 748 zł47 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli szukasz balansu między życiem w mieście a kontaktem z naturą to mieszkanie jest dla Ciebie! Nowa inwestycja powstająca w malowniczej okolicy Parku Świetlików i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

492 299 zł39 m² 12 558,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Fajne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne na pierwsze mieszkanie, idealne na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 099 000 zł72 m² 15 266 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu premium w inwestycji na Starym Mieście. Przeprowadź się w 2024 roku! Do własnej aranżacji. Opiekun oferty Nr. licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 250 000 zł67 m² 18 657 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel: apartament na Browarach Wroclawskich z pod ręki architekta, stylowo wykończony, gotowy do zamieszkania. Przekonaj się sam o jego wyjątkowości! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

753 751 zł48 m² 15 858,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w jakościowej inwestycji i na południu Wrocławia? Zadzwoń, napisz, to oferta dla Ciebie! Nowoczesne mieszkanie 47,53m blisko centrum miasta - komfort i wygoda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

632 000 zł26 m² 24 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

799 900 zł62 m² 12 798,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Zapraszam do zakupu jasnego mieszkania o powierzchni 62,9 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Borek,Wrocław

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 38,5 m2. Lokal znajduje się na al. Generała Józefa Hallera 65, naprzeciwko ch Borek z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

330 000 zł18 m² 18 549,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 17,79 m2, usytuowany na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego z 2023 roku, zlokalizowanego w okolicach skrzyżowania ulicy Sołtysowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

932 975 zł67 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 4-pokojowego z balkonem. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

573 782 zł46 m² 12 528 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Na sprzedaż dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie ogródkiem i tarasem w pobliżu terenów rekreacyjnych na Księżu Wielkim. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

822 025 zł68 m² 12 036 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego rodzinnego mieszkania w kameralnej, dwupiętrowej inwestycji w otoczeniu zieleni, na południu Wrocławia. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żmudzka

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

540 799 zł37 m² 14 557,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w budynku z 2023 roku z ogródkiem! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,15 m2, usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

599 000 zł63 m² 9 491,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na Sprzedaż nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Ślężna blisko do centrum, blisko na Bielany. Mieskanie ma wyjątkowy charakter, na uwagę zasługuje boazeria na przedpokoju oraz tapeta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

586 500 zł52 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 51m2 w kameralnej zabudowie, w stanie deweloperskim do wykończenia. Składa się z funkcjonalnego przedpokoju, dwóch sypialni oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

584 140 zł41 m² 14 243,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 41,01 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego mieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

521 559 zł41 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klasyczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 41,10 m2 na parterze w 2 piętrowym bloku z windą z poziomu garażu. W mieszkaniu mamy salon z aneksem kuchennym o pow. 21,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

549 255 zł41 m² 13 462,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe o pow. 40,8 m2 na parterze w 2 piętrowym bloku z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 21,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

699 000 zł42 m² 16 763 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun Oferty tel. Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,70 m2, zlokalizowane na kameralnym, prestiżowym osiedlu "ogrody Hallera". Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na Krzykach, ul. Zielińskiego 32 Komfort, wygoda i świetna inwestycja! gotowe do najmu lub do zamieszkania, top lokalizacja! po remoncie Powierzchnia: 26 m Piętro: 8/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

589 823 zł64 m² 9 244,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury. Nieruchomość o praktycznym układzie, składająca się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 180 000 zł131 m² 8 992,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Symbol: 15a Cena: 1 180 000,00 pln Cena za metr: 9 221,16 pln Metraż: 131,22 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 0 Adres: informacja u doradcy Doradca ds. Nieruchomości: tel. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orawska

Ołtaszyn,Wrocław

583 546 zł48 m² 12 099,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe przestronne mieszkanie o powierzchni 48,23 m na wrocławskim Ołtaszynie - idealne miejsce dla rodzin, osób ceniących spokój oraz pracujących zdalnie. Na tej inwestycji nie nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarna

Przedmieście Oławskie,Wrocław

852 910 zł51 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

640 000 zł40 m² 15 944,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jasne, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,14 m . Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym oddanym do użytku w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

2 300 zł66 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w zachodniej części Wrocławia na Pilczycach, przy ul. Lotniczej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

577 065 zł37 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum! To idealne miejsce dla każdego, kto potrzebuje znaleźć swoje miejsce w świetnej lokalizacji! 1.5km od Wrocławskiego Rynku, 2km od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Inwestycja, lokal z umową najmu. Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

519 000 zł42 m² 12 386,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 41,9m2 przy ul. Gajowickiej, na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość dobrym stanie, odświeżone - gotowe do zamieszkania. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

784 000 zł65 m² 12 056 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Duże 3M z balkonem na jagodnie/schuberta+garaż Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

525 000 zł36 m² 14 674,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top! Spiżowa! 2m/centrum/klima/grabiszyńska Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją o łącznej powierzchni 36 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Melisowa

Psie Pole,Wrocław

516 682 zł45 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na obrzeżach Wrocławia, w spokojnej okolicy i komfortowym do życia osiedlu? Zadzwoń, napisz, to oferta dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie z rynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij