dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dedala

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

729 000 zł50 m² 14 586 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie z wystawą trójstronną, oknem w każdym pomieszczeniu i widokiem na osiedlową zieleń. Gądów - osiedle na zachodzie Wrocławia, oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do wynajmu nowoczesnego jednopokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego w sercu Śródmieścia, przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do wynajmu eleganckiego dwupokojowego mieszkania z balkonem, położonego w sercu Śródmieścia przy ulicy Krętej. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

589 000 zł61 m² 9 727,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okolice/jagodno/3pok./balkon/parking/top/komórka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Jagodna o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Wrocław

809 469 zł51 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

714 999 zł65 m² 10 991,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/hit/balkon/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

831 910 zł67 m² 12 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

997 133 zł93 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w zabytkowej kamienicy z 1890r. na wrocławskim Nadodrzu. Kamienica przeszła remont elewacji w 2017 roku, by odzyskać jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chudoby

Stare Miasto,Wrocław

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 przy ul. Chudoby na Przedmieściu Oławskim. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

840 000 zł53 m² 15 915,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji I podatku pcc 2% kupujesz bezpośrednio od dewelopera Nieruchomość o powierzchni 52,78 m2 Na mieszkanie składają się: salon z aneksem kuchennym Sypialnia Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 095 697 zł91 m² 11 997,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż duże, przestronne 5-pokojowe mieszkanie. Powierzchnia 91,33m2 Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 25,25m2 Sypialnia - 11,80m2 Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

718 550 zł48 m² 14 938,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 024 259 zł91 m² 11 213,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 5-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

829 000 zł62 m² 13 479,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Możliwość zakupienia miejsca postojowe w garażu podziemnym! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świątnicka

Krzyki,Wrocław

478 418 zł40 m² 12 020,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Prezentuję Państwu wyjątkową inwestycję na wrocławskich Krzykach osiedle Księże Wielkie. Atuty lokalizacji: - doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

3 663 zł37 m² 99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Responsible agent speaks English Podstawowe informacje: przestronna kawalerka, z wydzieloną częścią dzienną i sypialnią o całkowitej powierzchni 37 m2. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

2 300 zł66 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w zachodniej części Wrocławia na Pilczycach, przy ul. Lotniczej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

620 600 zł40 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

652 040 zł40 m² 16 111,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

770 000 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Istnieje opcja 4 oddzielnych pokoi. Na sprzedaż bardzo ładne , w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 2 piętrze 11 piętrowego bloku z windą z 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

565 000 zł33 m² 17 121,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

W cenie pełne umeblowanie i wyposażenie w sprzęt agd. Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 33 m2 na 8 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Ołtaszyn,Wrocław

526 000 zł39 m² 13 487,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam Państwu do zaoferowania przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,8 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 2005 r. na Krzykach na Ołtaszynie w okolicy ul. Unruga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł58 m² 11 506,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dworzec 3 pok/nwestycja/dla rodziny/rejtana Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do tej pory wynajmowane, znajdujące się na 5 z 5 pięter w kamiennicy przy ul. Rejtana 7. Do tej pory świetnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

767 558 zł60 m² 12 792,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 999 zł40 m² 74,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak polish/english/ukrainian Browary Wrocławskie - Serce Wrocławia - Unikalna i prestiżowa lokalizacja - Osiedle z ochroną - Miejsce, które wyróżnia się pięknem architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 115 535 zł80 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,07m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

581 000 zł33 m² 17 606,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 33m2 i znajduje się na parterze w 11 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Krzki,Wrocław

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanko ma 2 pok, oddzielna kuchnie, jest w pełni umeblowane i wysposazone. Szafy zabudowne, sprzęt agd. Jest w Centrum Wrocławia, ale jest bardzo ciche bo jest w bocznej uliczce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

625 000 zł54 m² 11 574,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w okolicach ul. Bezpiecznej o powierzchni 54m2 z piwnicą 3m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Różanka,Wrocław

737 750 zł68 m² 10 873,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 67.85m2, znajdującą się zaledwie 3km od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu łatwo można je przewietrzyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

3 200 zł46 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. (English version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskich krzykach przy ul. Ślicznej. Układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 400 zł43 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) Serdecznie polecam do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie, przy ulicy Madalińskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

835 000 zł64 m² 12 949,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/balkon/komórka/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

4 020 zł51 m² 78,78 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 25.08.2024 MIESZKANIE W pełni wyposażone i umeblowane, klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

550 000 zł39 m² 14 212 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 40 m2, z balkonem. Kuchnia w aneksie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

686 925 zł53 m² 12 895,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w dzielnicy Krzyki-Partynice. Atrakcyjna cena! Idealne mieszkanie na start lub jako inwestycja. Mieszkanie o powierzchni 53.27 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jagodno,Wrocław

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Słoneczne, narożne -65 mkw, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. W bardzo dobrej inwestycji "4 Pory Roku", na zielonym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu przy ul. Wagnera na wrocławskim Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnogaj,Wrocław

682 000 zł45 m² 14 998,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

I oferta na wyłączność I Prezentujemy Państwu gotowe do wprowadzenia przytulne i komfortowe, dwupokojowe , a co istotne widne mieszkanie, położone na nowoczesnym i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum 2 pokoje/lux/ rozkład 43m2! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 4 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

720 000 zł48 m² 15 028 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja! 3-pokojowe mieszkanie czeka na ciebie. Osobna kuchnia I balkon. Miejsce postojowe Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w budynku.