dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

694 998 zł51 m² 13 681,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piekny apartament50m2krzyki /2 pokoje garaz/komorka!hit polecam nowe i w pełni urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Drabika (krzyki/jagodno). Nieruchomość o pow. 49,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

698 000 zł58 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy-pokojowe, dwustronne mieszkanie, z balkonem i piwnicą, w budynku z lat siedemdziesiątych na wrocławskich Popowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 444 000 zł150 m² 16 293 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 539 000 zł111 m² 13 864,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże tarasy/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

649 000 zł37 m² 17 573,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w nowym budownictwie, na Kępie Mieszczańskiej, blisko centrum. - salon z aneksem kuchennym, wyposażonym w sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

650 000 zł67 m² 9 701 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty: tel. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na ul. Strońskiej tuż za centrum Ferio Gaj. Powierzchnia użytkowa wynosi 47,5m2 (po podłodze ok. 67 m2) * 4 minuty pieszo do Klinicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Śródmieście,Wrocław

690 000 zł64 m² 9 452,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy do sprzedaży ciche i przytulne mieszkanie o powierzchności 73 m2 przy ulicy Stefana Jaracza we Wrocławiu. Budynek powstał w 1974 roku w pięknej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

890 000 zł64 m² 13 863 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opiekun Oferty: licencja zawodowa nr 28305 tel. Przytulne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe do sprzedania na najwyższym piętrze! Wygląda świetnie na żywo i jest gotowe do wprowadzenia! ***obniżka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Popowice,Wrocław

499 000 zł34 m² 14 548,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Centrum / 34 M / 2 pokoje / duży balkon / piwnica / popowice Do sprzedaży ładne, 2-pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Kłodnickiej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie dwupokojowy apartament z dużą loggią zlokalizowany we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej! zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym kanale urbanestate na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolumba

Swojczyce,Wrocław

759 000 zł49 m² 15 458,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż przestronne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,1 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 995 zł35 m² 15 709,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno - Strawińskiego | 2pok | garaż!. Polecam mieszkanie na sprzedaż przy ul. I.Strawińskiego, szybki dojazd do centrum komunikacją miejską oraz niska zabudowa, to zdecydowanie atuty tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. wynajmu Tel: ***english version below*** wolne od 01.11.23 Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m2, usytuowane na IV piętrze (4p.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokoje z 2 balkonami w centrum Wrocławia. Usytuowane na urokliwym osiedlu z pełną infrastrukturą, szkoły, żłobki, sklepy, przychodnie itp. **mogą być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

528 999 zł38 m² 13 884,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno/krzyki/strawińskiego/2pok./LUX/PREMIUM! OKAZJA! OBNIŻONA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Jagodno. Nieruchomość 36 m2 posiada duży balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

614 998 zł58 m² 10 567 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Krzyki/gaj/orłowicza/3pok./BALKON/PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne przytulne 3 pokojowe mieszkanie w najlepiej skomunikowanej części Wrocławia - na Gaju. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

289 999 zł23 m² 12 831,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakrzów | tanio! | kawalerka Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,6 m2. Mieszkanie położone na 4 p., ciepłe i jasne, ekspozycja okien na zachód. Blok z lat osiemdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

689 000 zł100 m² 6 923,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

dla biura oraz podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Przedstawiam dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi naziemnymi w cenie! Oddanie: wrzenień 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 262,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 569 000 zł Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

999 000 zł83 m² 12 017,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! Termin oddania IV Q 2023! Prestiżowa inwestycja powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

529 000 zł31 m² 17 242,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Zakrzów,Wrocław

929 000 zł89 m² 10 471,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 929 000 zł Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Zakrzów,Wrocław

809 000 zł65 m² 12 473 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 809 000 zł Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

704 000 zł64 m² 11 029,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 704 000 zł Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

684 000 zł61 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 684 000 zł Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł53 m² 12 254,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 649 000 zł Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 779 000 zł129 m² 13 835,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 229 000 zł84 m² 14 669,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

744 000 zł58 m² 12 783,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 320 690 zł100 m² 13 206,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Wyjątkowa inwestycja w centrum miasta. Nowoczesne apartamenty, funkcjonalny układ i wysoki standard. Ośmiokondygnacyjny, nowoczesny budynek, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Zgorzelisko,Wrocław

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! super oferta! Klucze w biurze. Wyłączność. Zapraszam na prezentację, słonecznego, rozkładowego, dwustronnego mieszkania położonego na 1 piętrze w budynku z lat 80 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

720 000 zł48 m² 14 876 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam śliczne 2 pokojowe mieszkanie w renomowanej dzielnicy Wrocławia - Olimpia Port. Mieszkanie jest położone na wysokim parterze w budynku z 2016r. jest w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Gajowice,Wrocław

594 000 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż całkowicie wyremontowane mieszkanie znajdujące się w centrum Wrocławia - idealne dla rodziny lub inwestycję. Cena do negocjacji Mieszkanie: całkowicie wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

645 722 zł52 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: sabrina Przybył tel. Dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji blisko centrum miasta. Gotowe! Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

699 999 zł61 m² 11 419,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Sztabowej położone na czwartym piętrze z siedmiu , budynku z windą z lat 90 tych. Cena do negocjacji Doskonała lokalizacja zarówna dla rodziny pragnącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

749 996 zł56 m² 13 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Corte verona 3 pokoje lux /53mkw/garaz/top!top! Polecamy na przedaż atrakcyjny apartament 3-pokojowy (obecnie 2 pokoje - możliwość przywrócenia do stanu 3-pokojowego) o powierzchni 53 m2, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Huby,Wrocław

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczna, w pełni umeblowana kawalerka w loftowym stylu na 5 piętrze 5 piętrowej odrestaurowanej kamienicy o powierzchni 42,65 m2 w dzielnicy Krzyki - huby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

729 000 zł64 m² 11 390,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zobacz nieruchomość online * * Przedmiotem sprzedaży jest przytulne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze budynku wielorodzinnego z 2003 roku. Nieruchomość Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

2 499 zł50 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/balkon/rozkład/pet friendly akceptujemy zwierzęta Oferuję na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 50 m2 z wyjściem na balkon, znajdujące się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wełniana

Leśnica,Wrocław

645 000 zł54 m² 11 880,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja digitalbroker prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 54,29m2 zlokalizowanego przy ul. Wełnianej na Wrocławskich Stabłowicach. Lokalizacja zapewnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie umeblowane po remoncie pierwsze zamieszkanie po remoncie całe umeblowanie jest nowe Osoba prowadząca; tel. Mieszkanie po remoncie generalnym, całe umeblowanie nowe. Mieszkanie na które.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij