dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

520 000 zł24 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękna, przestronna i ustawna kawalerka z antresolą oraz balkonem. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze nowoczesnego i stylowego budynku z windą, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Powstańców Śląskich,Wrocław

594 900 zł45 m² 13 220 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż całkowicie wyremontowane mieszkanie znajdujące się w centrum Wrocławia - idealne dla rodziny lub inwestycję. Mieszkanie: całkowicie wyremontowane mieszkanie znajdujące się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

616 895 zł49 m² 12 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super park,borek lokalizacja al.Dębowa/dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m kw na Borku przy alei Dębowej w bloku z lat '80. Cały teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

649 000 zł38 m² 17 196,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,74 m2 które znajduje się w samym centrum Wrocławia, zaledwie 10 min pieszo od tętniącego życiem wrocławskiego rynku. Mieszkanie świetnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 800 zł41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. ***wolne od zaraz*** Zachęcam do wynajęcia przestronnego mieszkania w samym centrum Wrocławia. Nieruchomość o powierzchni 41m2 + 11m2 antresola. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radosna

Partynice,Wrocław

695 000 zł67 m² 10 373,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam Państwu do zaoferowania dwupoziomowe, umeblowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 62,75 m2 (pow. całkowita ok. 67 m2) na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wraz z garażem podziemnym i komórką lokatorską. Lokal mieści się na 5 piętrze budynku z 2000 roku. Na powierzchnię 75 m2 składają się 3 pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam na wynajem przytulną kawalerkę znajdującą się w spokojnej okolicy przy ulicy Bolesława Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

870 002 zł67 m² 12 927,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Premium 4-pokoje 67,3 m2 Balkon Garaż/ Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Racławickiej. Mieszkanie znajduje się na 3. i 4. piętrze (4-pietrowego bloku bez windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

580 000 zł42 m² 13 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż w pełni umeblowane i urządzone mieszkanie 2-pokojowe, na osiedlu z pełną infrastrukturą zaledwie 3,5 km od ścisłego centrum. Liczne połączenia autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

675 940 zł67 m² 10 147,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ładne dla Rodziny z balkonem/szkoła/po remoncie! Oferujemy na sprzedaż duże ładne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Zakrzowie o łącznej powierzchni 66,20 m2. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

535 001 zł45 m² 11 886,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top 2-pok/ 44,61 m2 Piwnica Zielona Okolica Stabłowice. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone o powierzchni 44,61 m2 (sprawia wrażenie bardziej przestronnego, ponieważ po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

720 000 zł47 m² 15 454 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Opiekun nieruchomości: telefon Mieszkanie 2-pokojowe na płycie rynku. Tę nieruchomość polecam szczególnie osobom ceniącym sobie bliskość centrum miasta oraz klimat kamienic. Sprawdzi się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

639 000 zł51 m² 12 456,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,3 m2. Nieruchomość znajduje się na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą. Największy atut to widok z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie, 84m2, znajdujące we Wrocławiu na osiedlu Gaj. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, pokoje są duże i ustawne. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Gądów Mały,Wrocław

489 000 zł50 m² 9 859 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentacje! Polecam mieszkanie Z balkonem składające się z 2pok. położone w dzielnicy Fabryczna, na osiedlu Gądów (ok.CH Astra). Balkon, zieleń w okolicy! kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

354 989 zł14 m² 25 302,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

! idealne na Booking!blisko dworca! klima/centrum!top! Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Lokal zlokalizowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

527 218 zł42 m² 12 440,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Expert Ds. Nieruchomości T: e: mieszkanie w Dzielnicy Ołtaszyn, wrocław Nr Lokalu 2/10 cena: 527 218,00 pln. Cena za metr: 12 440,25 pln. Metraż: 42.38 m . Liczba pokoi: 2. Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Jagodno,Wrocław

874 273 zł70 m² 12 482,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Jagodno-Osiedle robyg 2-apartamenty Inwestycja. Przedstawiamy Państwu gotowiec Inwestycyjny: dwa mieszkania o powierzchni 35 m2 każde, z dwoma balkonami, dwoma miejscami postojowymi w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Krzyki,Wrocław

585 000 zł26 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 26m2, zlokalizowane we Wrocławiu. Pokój dzienny (5 x 3,5m) - 17 m2 Kuchnia - 5,10 m2 Łazienka - 3,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Pilczyce,Wrocław

690 000 zł90 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, o powierzchni 69 m2 kw plus 21 m2 góra. Opis nieruchomości: mieszkanie dwupoziomowe składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia przy Placu Powstańców Śląskich na Krzykach. Powierzchnia 44m2. Piętro 2 z 5. Najważniejsze atuty mieszkania to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia przy ulicy Ziemowita na Starym Mieście. Powierzchnia 43 m2. Piętro 2 z 4 z windą. Nowe budownictwo. Czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

726 259 zł70 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp245-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - 3-stronne, ekspozycja: północ, południe, wschód - ogród ok. 77m2 od strony południowej i wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

509 000 zł39 m² 12 994,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji W okolicy inwestycji dostępne jest pełne zaplecze edukacyjne, handlowe, usługowe i rekreacyjne, dzięki czemu tuż przy osiedlu mieszkańcy znajdą wszystko, czego potrzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

1 050 000 zł75 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Wrocławskim Oporowie na Osiedlu Giardini Verona. 4 pokoje, 2 łazienki, duży balkon, 2 miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

744 999 zł58 m² 12 807,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum/ ok. Wyspy Słodowej / nowe budownictwo. Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieszkanie się znajduje na 5 piętrze w bloku przy ul. Kaszubskiej. Okna są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

978 233 zł77 m² 12 624 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: ostatnie dostępne mieszkanie w promocyjnej cenie! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia w dzielnicy Swojczyce. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Szczepin,Wrocław

727 513 zł41 m² 17 875 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: rp297-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - położenie wschodnie - korytarz z miejscem na szafę - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku - realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

812 995 zł55 m² 14 675 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ustawne M3 z tarasem i widokiem na historyczną zabudowę Kępy Mieszczańskiej Opiekun oferty tel. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat, nowoczesna technologia budowy, niskie koszty utrzymania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

834 024 zł45 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,69m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł61 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 tel. (english version below) Dostępne od stycznia 2024r. Serdecznie polecam do wynajęcia piękne 3 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla osób ceniących bliskość centrum a zarazem ciszę i spokój w doskonale zurbanizowanym otoczeniu. Do wynajęcia dwupokojowe, jasne mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szybka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

429 999 zł34 m² 12 647 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Centrum | nowe budownictwo | duża kawalerka! Polecam na sprzedaż gotową do wprowadzenia kawalerkę przy ul. Szybkiej, okolica ul. Walońskiej / Mierniczej. W pełni wyposażona To komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

1 288 000 zł56 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: pl. Jana Pawła II (stare Miasto). Topowa lokalizacja - w samym centrum miasta, bezpośrednio przy rzece Odrze. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, restauracje, tereny spacerowe itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepłe, komfortowo urządzone, gotowe do zamieszkania dwupokojowe 39-cio metrowe mieszkanie na ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Lokalizacja: mieszkanie ma idealną lokalizację dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

729 001 zł52 m² 14 016,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Top Ładne 3M z 2 balkonami na Stabłowicach Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach niedaleko ul. Góreckiej. Mieszkanie znajduje się na 5 z 6 pieter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 990 zł60 m² 10 583,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kozanów | 2/3 pok | przy parku!. Polecam na sprzedaż mieszkanie na Kozanowie we Wrocławiu, pięknie usytuowane przy parku, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Blok oddalony jest od dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 900 zł52 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Wrocławia, z bezpośrednim widokiem na malowniczy Park Staromiejski. Dzięki ekspozycji na północ i południe, mieszkanie jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

874 900 zł61 m² 14 397 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Gotowy pakiet inwestycyjny w nowym apartamentowcu! Centrum! W pełni niezależne mieszkania! Nieruchomość w nowym budynku o powierzchni 60,77 m2 podzielone na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

298 900 zł74 m² 4 017,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio!/wrocław/dolnobrzeska/leśnica/3pok.OKAZJA!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij