dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

868 550 zł115 m² 7 559,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**** Oferta wyłącznie w Home Brand! **** Jedno mieszkanie podzielone na dwa niezależne lokale, sprzedaż wyłącznie w całości. Nieruchomość ta idealnie nadaje się pod inwestycje - wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

819 000 zł95 m² 8 662 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Centrum Wrocławia. Na szczególną uwagę zasługuje piękna stolarka oraz układ mieszkania. Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Wrocław

385 000 zł38 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia W mieszkaniu przeprowadzono remont okna mieszkania na podwórko / ciche zaraz obok tramwaje, autobusy Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Powstańców Śląskich,Wrocław

485 000 zł46 m² 10 430 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 46 m2 zlokalizowane przy ulicy Ślężnej w budynku z lat 30-tych. Mieszkanie składa się z: - salonu z dużymi oknami - Sypialni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

587 400 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, nieopodal Renomy! Idealna inwestycja! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Oferuję Państwu rozkładowe, dwustronne mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

Duży potencjał adaptacyjny Mam Państwu do zaoferowania 5-pokojowe mieszkanie na parterze kamienicy z 1903 roku, mieszkania jest narożne, dzięki czemu jest jasne i słoneczne. Loka mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szańcach

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł75 m² 6 644 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Opiekun Oferty: tel. Wyłącznie W sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum Wrocławia. Ulica Na Szańcach jest bardzo pożądaną lokalizacją wśród koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i osobnej kuchni, pełen rozkład. Usytuowane na pierwszym piętrze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

584 999 zł48 m² 12 101,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrestaurowana kamienica-daszyńskiego/3pok!centrum! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni48,33 M2, mieszkanie znajduje się w cztero piętrowej, odrestaurowanej kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mochnackiego

Karłowice,Wrocław

448 000 zł46 m² 9 676 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy z 1907r., zlokalizowanej na wrocławskich Karłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie 2 pokojowe położone na trzecim piętrze kamienicy z 1904 roku, w oficynie. Ponad 53 metry kwadratowe mieszkania to: dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Libelta

Sępolno,Wrocław

887 000 zł81 m² 10 950,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - pokój 1 - pokój 2 - pokój 3 - łazienka - korytarz - loggia. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ulanowskiego

Borek,Wrocław

369 999 zł49 m² 7 551 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Borek 2 pok./50m2 /Rozkład/Park Połud./ Tramwaj Polecam Panstwu w lokalizacji Borek na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy o powierzchni około 50 m2 zlokalizowane na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

598 900 zł82 m² 7 303,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: grabiszyn/ Gen.Józefa Hallera Metraż 42m2 Piętro: 2 z 2 Informacje dodatkowe: drzwi antywłamaniowe, stolarka pod wymiar, kabina prysznicowa, drewniany parkiet, pralko-suszarka, telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

585 000 zł48 m² 12 104,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrestaurowana kamienica-daszyńskiego/3pok!centrum Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni48,33 M2, mieszkanie znajduje się w cztero piętrowej, odrestaurowanej kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

409 000 zł45 m² 9 089 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Doskonale nadające się na wynajem lub do zamieszkania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ok.Centrum Traugutta 41m2 piękne 2 pokoje Przedstawiam PAŃSTWU piękne 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Mieszkanie 2 pokojowe - salon z kuchnia i sypialnia. okolice Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

749 999 zł68 m² 10 948,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Stylowe mieszkanie / Centrum / 3 pokoje / hit! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania zlokalizowanego w okolicach ul. Grabiszyńskiej / Stalowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

645 000 zł56 m² 11 518 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone w kamienicy na Placu Kościuszki, gotowe do wejścia. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miernicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

360 000 zł51 m² 7 020 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy o powierzchni 52,28 m2 na Przedmieściu Oławskim, blisko Centrum. Otoczenie nieruchomości Przedmieście Oławskie to część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębickiego

Kleczków,Wrocław

480 000 zł81 m² 5 899,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

W pełni rozkładowe mieszkanie przy dworcu nadodrze Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w 4 piętrowej zadbanej kamienicy. Lokal był z powodzeniem wynajmowany Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłokoczycka

Psie Pole,Wrocław

549 574 zł67 m² 8 202,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż bardzo ładne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią (66,93 m2) po remoncie w okolicy ul. Kłokoczyckiej. Mieszkanie świetnie nadaje się dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Biskupin,Wrocław

367 000 zł33 m² 10 988 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,40 m , położone na parterze w 2-piętrowej kamienicy bez windy z 1938 roku Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

919 000 zł100 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Mam na sprzedaż wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 100m2, podzielone na dwa mniejsze, w pełni rozkładowe lokale mieszkalne, zlokalizowane w okolicach Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chińska

Brochów,Wrocław

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: w okolicy mieszkania znajduje się Apteka, biedronka, przedszkole, szkoła, poczta Polska, park Brochowski, nowo wybudowany Aqua Park, dworzec pkp Brochów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w kamienicy okolica Pl Grunwaldzkiego Do wynajęcia mieszkanie (forma apartamentu) przy ul. W. Roentgena w pełni umeblowane. Mieszkanie składa się z: - pokój gościnny (salon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hercena

Przedmieście Oławskie,Wrocław

659 000 zł96 m² 6 864,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Do sprzedania Mieszkanie w centrum Wrocławia blisko rynku! dotacja do ogrzewania, nowe okna. Na sprzedaż duże przestronne mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

479 000 zł58 m² 8 258,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Gotowiec inwestycyjny! Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 51,7 m2 znajduje się na parterze kamienicy przy Placu Staszica. Lokal znajduje się tuż przy Parku z widokiem na Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

435 000 zł35 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzdaż, funkcjonalne i przestronne mieszkanie z widokiem na Odrę (strona południowa). Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym(25m2), jasnej łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ładna

Plac Grunwaldzki,Wrocław

769 000 zł102 m² 7 568,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy 3 pokojowe (lub 4 pokojowe po prostej zmianie) mieszkanie w zadbanej kamienicy na wrocławskim Śródmieściu - obręb plac Grunwaldzki. Atutem kamienicy są odrestaurowane elewacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Grabiszyn,Wrocław

340 000 zł35 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Biskupin,Wrocław

367 000 zł33 m² 10 988 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne, rozkładowe mieszkanie w okolicy ulicy Wojrowickiej. Świeżo po remoncie, autonomiczne ogrzewanie gazowe. Salon z oświetleniem led, narożnik, meble, stół i krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

548 000 zł75 m² 7 306,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem z którego możemy uzyskać nawet 5 nieprzechodnich pokoi,2 niezależne mieszkania bądź 3 mikrokawalerki. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

419 995 zł69 m² 6 113,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Żórawina/bl.WROCŁAW 3 pokoje 70/100m2 Polecam na sprzedaż mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią m pokoju łazienki oraz antresola , po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sępolno

Sępolno,Wrocław

898 000 zł90 m² 9 978 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Adaptacja strychu z tarasem na dachu- sępolno. To ciekawe i nietuzinkowe mieszkanie powstało z adaptacji strychu w latach 90-tych i stanowi powierzchnię ok 70 mkw. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ulanowskiego

Borek,Wrocław

369 995 zł51 m² 7 269,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Borek 2 pok./50m2 /Rozkład/Park Połud./ Tramwaj! Polecam Panstwu w lokalizacji Borek na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy o powierzchni około 50 m2 zlokalizowane na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ukryta

Ołbin,Wrocław

680 000 zł65 m² 10 407,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Do sprzedania jest przestronne, słoneczne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy w kamienicy przy ul. Ukrytej blisko placu Grunwaldzkiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

2 990 zł51 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: krzyki ul. Tarnogajska * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 51 m2 * Piętro: 2 * Dodatkowe atuty: klimatyzacja, wyposażone. Opis nieruchomości: komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, 37,40 m2 z piwnicą 7m2, z widokiem na ciche podwórze. W mieszkaniu został wykonany remont, nowe instalacje: elektryczna, co, kanalizacja i woda,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij