dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staszica

Śródmieście,Wrocław

1 900 zł70 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

widne ,wyposażone ,atrakcyjnie położone blisko tramwaje ,autobusy.Okna na stronę parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł79 m² 3 164 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja cenowa! Polecam mieszkanie w samym centrum, blisko uczelni, doskonale skomunikowane, idealne jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Duża kuchnia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

299 000 zł60 m² 4 983 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ładne, przestronne mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu tuż przy pl. Św. Macieja. Mieszkanie w kamienicy składa się z dwóch dużych pokoi po ok. 20 m2 każdy ( z jednego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia z pełnym umeblowaniem i sprzętem agd, bardzo jasne i przestronne w samym sercu wrocławia- na Ostrowie Tumskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

164 000 zł55 m² 2 981,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

0% prowizji! - prowizję dla biura pokrywa sprzedający tylko 2980zł/mkw W centrum miasta Do sprzedania mieszkanie blisko centrum miasta, przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie o pow. 55mkw, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

459 000 zł113 m² 4 061 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Przestronne mieszkanie w Śródmieściu. Dużo światła i przestrzeni. Część dzienna (ok. 40m2) składa się z otwartej kuchni, salonu, pokoju telewizyjnego, wc oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mongolski

Brochów,Wrocław

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wrocław-krzyki (brochów) okazja!. Oferta prywatna. Pośrednikom dziękuje! Sprzedam mieszkanie własnościowe 2 pokojowe 30mkw. 30mkw(pow.do skosu),powierzchnia podłogi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Śródmieście,Wrocław

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Kleczkowskiej 2 pok. Mieszkanie jest słoneczne z balkonem położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy, ustawne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siemieńskiego

Śródmieście,Wrocław

470 000 zł95 m² 4 947 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu. Mieszkanie dwustronne, z możliwością przywrócenia układu amfiladowego. Mieszkanie składa się z 4 dużych przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miernicza

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł96 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie w samym centrum wroclawia bardzo blisko galeri Dominikaniskiej i rynku bardzo dobra komunikacja miejska szczegoly pod tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ściegiennego

Sępolno,Wrocław

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w pięknej i malowniczej dzielnicy Wrocławia bogatej w liczne parki, trasy spacerowe i rekreacyjne. Niedaleko znajduje się Park Szczytnicki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Roentgena

Plac Grunwaldzki,Wrocław

750 zł14 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pokój 14m2 obok pl.Grunwaldzkiego na ul. Roentgena dla jednej lub dwóch osób. Mieszkanie jest dwupokojowe, rozkładowe, widne, na 3 piętrze w kamienicy. Przyzwoicie wyposażone :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do sprzedania lub wynajmu typu studio w samym sercu Wrocławia o powierzchni 50m2 z racji skosów mieszkanie jest większe - ok 70m2. Wysokość mieszkania to 3,40m. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł79 m² 3 531 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

540 000 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1885

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowy Dwór

Nowy Dwór,Wrocław

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nowy Dwór, wokół dużo urządzonej zieleni. Bardzo dobre połączenie autobusowe z różnymi częściami Wrocławia (15min. do centrum, 10min do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Górnickiego

Śródmieście,Wrocław

1 300 zł27 m² 47,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do dyspozycji szopka na podwórku pow. ok 6m2. Mieszkanie zostanie pomalowane, w pełni wyposażone przeznaczone dla max 3 osób. Do ceny wynajmu należy doliczyć liczniki (rozliczenie miesięczne wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Biskupin,Wrocław

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwu pokojowe mieszkanie wolne od wad na I piętrze na ul. Chełmońskiego. Jest to poniemiecka kamienica. Przygotowane dla 3 osób pokój duży i mały, łazienka, przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbuszowska

Fabryczna,Wrocław

599 000 zł85 m² 7 047 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Atrkcyjne, willowe Z tarasem I dużym ogrodem Polecam bardzo ładne mieszkanie willowe położone w urokliwym miejscu, blisko centrum przy ul. Kolbuszowskiej, osiedle Borek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

170 000 zł33 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze kamiennicy, wysokośc mieszkania to 3,20m. Niewatpliwym atutem mieszkania jest przestronny jasny pokój (21,12m2), osobna kuchnia 5m2, przedpokój 3m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Fabryczna,Wrocław

229 000 zł38 m² 5 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie na Grabiszynie. Usytuowane na trzecim piętrze w kamienicy w 1935 r. Składa się z dwóch pokoi, kuchni połączonej z przedpokojem i łazienki z wc. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie na parterze z ogródkiem w pobliżu parku południowego, w cichej okolicy ale blisko głównych ciągów komunikacyjnych, umeblowane, jasna oddzielna kuchnia, zadbane, godne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

285 000 zł51 m² 5 498 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie W super lokalizacji, idealne pod wynajem! Polecam mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Bolesława Chrobrego. Mieszkanie składa się z przedpokoju o pow. ok. 3m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 400 zł52 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: polecam mieszkanie w okolicach placu Kromera. powierzchnia 52m. Dwa pokoje 20m, 14m, kuchnia, łazienka, piwnica. Mieszkanie jest w po kapitalnym remoncie, wyposażone i umeblowane.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Pracy

Krzyki,Wrocław

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super cena! atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: ul. Aleja Pracy (okolice ul. Grabiszyńskiej / Hallera). Miejsce b. dobrze skomunikowane (liczne autobusy, tramwaje). Pieszo 5min. do parku Grabiszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

319 000 zł61 m² 5 229 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w standardzie "pod klucz"! Mieszkanie o powierzchni 61m 2 składa się z sypialni o pow. ok. 20m 2 , salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 22m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miernicza

Śródmieście,Wrocław

1 600 zł69 m² 23,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena: 1600zł + opłaty licznikowe (gaz, prąd - ok. 600zł) 69 mkw - 2 pokoje (25 mkw, 17 mkw) + nyża (7 mkw), przedpokój, kuchnia, łazienka. Mieszkanie rozkładowe, umeblowane. Duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe do wynajmu, polozone na 3 pietrze kamienicy, duzy pokoj przechodni z antresola. Mieszkanie w pelni umeblowane z garderoba.Podlogi drewniane, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pilnie! wynajmę mieszkanie koło pasażu grunwaldzkiego, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, częściowo umeblowane, idealna lokalizacja dla studentów! koszt 1700pln+ opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł65 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy, przestronny apartament położony ok. 100m od Rynku. Całkowicie umeblowany i wyposażony. Kuchnia z jadalnią, meble w zabudowie wraz ze sprzętem agd - lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

310 000 zł53 m² 5 849 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: do zaoferowania mam mieszkanie w kanmienicy 4 piętrowej na 3 piętrze o powierzchni 53 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklarska

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł39 m² 7 666 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W wysokim standardzie - dobra lokalizacja! Mieszkanie położone w zadbanej, willowej kamienicy. Mieszkanie bardzo ładne, wykończone komfortowo, w wysokim standardzie - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferuję (bez pośredników) do sprzedania lub zamiany na dom , mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście , 54m2, przedpokój z kuchnią , łazienka z ubikacją oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajecia mieszkanie niedaleko Pasazu Grunwaldzkiego. Idealne dla studentow albo pary. Stan bardzo dobry, wymagany miesieczny depozyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna lokalizacja - rynek! wysoki standard - lux! dobra cena! lokalizacja: okolice rynku, w bocznej spokojnej ulicy. W okolicy wiele uczelni m.in. Uniwersytet Wrocławski, uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

169 500 zł33 m² 5 136 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania przytulna kawalerka w centrum miasta w okazyjnej cenie! Mieszkanie o powierzchni 29m2 składające się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Krzyki,Wrocław

272 000 zł71 m² 3 797 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- prowizję biura pokrywa sprzedający miejskie ogrzewanie! lokalizacja: ul. Mikołaja Reja (śródmieście), atrakcyjne położenie, b. dobrze skomunikowane (autobusy, tramwaje). Pieszo 5min do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej (pl. Grunwaldzki). Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Jednopoziomowe, znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorzowska

Księże Małe,Wrocław

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 do wynajęcia dla osób dbających. Pokoje 20 i 15 m2. Oddzielna, duża kuchnia w pełni wyposażona. Łazienka w kaflach z wanną.