dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ołbin,Wrocław

529 000 zł47 m² 11 214,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***wyłącznie W naszym biurze*** centrum osiedle ołbin ul. Barlickiego obok parku osobna kuchnia piwnica III piętro bez windy księga wieczysta pełna własność opis mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

779 000 zł68 m² 11 540,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy w centrum miasta (ul. Chrobrego, dzielnica Nadodrze) bezpośrednio od właściciela. Lokal w pełni rozkładowy wsch.-zach., położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostafińskiego

Nadodrze,Wrocław

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Rostafińskiego, zaledwie 10 minut spacerem od Rynku. Mieszkanie odświeżone, gotowe do wprowadzenia. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Powstańców Śląskich,Wrocław

739 000 zł61 m² 12 065,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 61,25 m2, usytuowanego w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, przy ulicy Przestrzennej. Nieruchomość ta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pierwiosnkowa

Grabiszyn,Wrocław

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie z ogrodem 300m2 i garażem na Grabiszynie. Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w samym centrum Wrocławia. To niepowtarzalna okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł46 m² 13 144,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Klimatyczne 2 pokoje na Borku zamieszkaj w zielonym sercu Wrocławia! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,57 m , położone w eleganckiej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

439 000 zł38 m² 11 552 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne, ciche mieszkanie przy malowniczym Parku Słowiańskim Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w kamienicy w spokojnym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

699 000 zł58 m² 11 948,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż stylowe, rozkładowe, trzypokojowe, wykończone i umeblowane mieszkanie na parterze w centrum Wrocławia, przy ul. Środkowej w dzielnicy Szczepin, o powierzchni 58,5 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

625 000 zł46 m² 13 516,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania dwupokojowego o powierzchni całkowitej 46,24 m2, usytuowanego na trzecim piętrze kamienicy blisko Placu Grunwaldzkiego we Wrocławiu. To niezwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

736 199 zł85 m² 8 632,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 85,25 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Gajowa na osiedlu Huby w urokliwej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Piękne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Przedmieściach Oławskich! Najważniejsze informacje: * inwestycja już gotowa * druga linia zabudowa od ulicy, cisza * do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

759 000 zł64 m² 11 807,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Rynek Na sprzedaż unikalne mieszkanie - Rynek - o powierzchni 64,28 m , położone w zabytkowej kamienicy z windą! Idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

989 000 zł78 m² 12 608,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Marzysz o życiu w miejscu, gdzie historia i klimat dużego miasta wchodzi do twojego mieszkania drzwiami i oknami? Ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

779 000 zł68 m² 11 532,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 67,55 m2 położone na pierwszym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 790 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

850 000 zł101 m² 8 417,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania jest przestronne, reprezentacyjne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy w kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

495 000 zł43 m² 11 565,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne zielona okolica blisko szkoła podstawowa I przedszkole oddzielna kuchnia ogrzewanie miejskie opis nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Karłowice,Wrocław

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania położonego na zielonych Karłowicach, w pobliżu charakterystycznej wieży ciśnień. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kleczków,Wrocław

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,87 m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie jest dwustronne, salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł59 m² 13 433,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Doradca Klienta Nr licencji pfrn 29417 tel. *** wyłącznie w sdp Nieruchomości *** Na sprzedaż lokal mieszkalny w centrum Wrocławia.Stanowi wymarzone miejsce do prowadzenia własnego biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Wrocław

795 000 zł76 m² 10 488,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, 75,8 m2, na drugim piętrze, w centrum Wrocławia. Mieszkanie po częściowym remoncie. Mieszkanie: - salon z kominkiem - Sypialnia - Duży pokój z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

439 999 zł34 m² 12 775,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel: petarda na mapie Wrocławia! 34,44 m pełne światła i dobrej energii idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Biskupin,Wrocław

599 000 zł38 m² 15 973 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży urokliwego mieszkania o powierzchni 37,5 m , położonego w sercu Dąbia we Wrocławiu. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 50m2 składa się z pokoje dziennego z tv i wi-fi ze stolikiem i rozkładaną kanapą oraz z osobnym miejscem do pracy, oddzielnej kuchni z całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

1 200 000 zł96 m² 11 500,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Wyjątkowy apartament z tarasem w historycznej kamienicy z 1903 roku Krzyki, ul. Skwierzyńska w atrakcyjnej cenie! To mieszkanie to esencja elegancji i komfortu w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość 3 pokoi Polecam do sprzedaży unikatowe mieszkanie w dobrze utrzymanym budynku z cegły z 1930 roku przy ulicy Zaolziańskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,11m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł71 m² 11 206,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

*** hot oferta *** rozkładowe mieszkanie przy reja *** 3 osobne pokoje *** balkon *** przepiękny widok *** duża piwnica *** unikatowa kamienica *** media miejskie! Klucze w biurze - zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

500 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Topowa Lokalizacja! Samo Centrum Wrocławia - 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Tęczowej Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmichowskiej

Sępolno,Wrocław

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 52 m2 w ekskluzywnej spokojnej dzielnicy Sępolno. Idealne połączenie do centrum: autobus, tramwaj. Możliwość parkingu przed domem. Internet 100 mega w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

445 000 zł43 m² 10 348,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 42 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 106 930 zł76 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: hubert Szymczak tel. Zrewitalizowana kamienica na Starym Mieście - połączenie stylu i nowoczesności. Otoczenie nieruchomości: - doskonała komunikacja: tramwaje linii 4, 16, 19,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Gajowice,Wrocław

749 000 zł63 m² 11 885,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaoferować Państwu w pełni rozkładowe, klimatyczne mieszkanie z balkonem, usytuowane na wysokim parterze zadbanej kamienicy przy ul. Kruczej 71. Mieszkanie blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

660 000 zł75 m² 8 742,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej Metraż: 75,49 m2 Piętro: 3/5 w kamienicy bez windy Czynsz: 920 zł + prąd wg zużycia Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Fabryczna,Wrocław

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta prywatna - bez agentów i pośredników! Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1918 roku po kapitalnym remoncie w latach 80 z rekonstrukcją stropów, klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nadodrze,Wrocław

2 690 zł27 m² 99,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w przestronnym loftcie. Opis mieszkania 2 pokojowe mieszkanie o wysokości 320cm posadowione jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwa

Fabryczna,Wrocław

5 200 zł94 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

PL Duże 94 m mieszkanie, 4 oddzielne pokoje, 2 łazienki + toaleta. Niedaleko Sky Tower Do wynajęcia przestronne mieszkanie na parterze kamienicy we Wrocławiu. Mieszkanie ma 94 m i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

665 000 zł65 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje o powierzchni użytkowej 65 m2, usytuowane na 4 piętrze pięknej kamienicy po całkowitej rewitalizacji ( bez windy ). Mieszkanie przeszło generalny remont, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Krzyki,Wrocław

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dane techniczne i układ: powierzchnia mieszkania: 44,54 m (użytkowe) Piwnica: 9,40 m Piętro 1 z 3 w kamienicy bez windy Ogrzewanie: gazowe Pełna własność z kw Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 000 zł33 m² 14 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

490 146 zł33 m² 15 062,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.